Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KNİGHTONLİNE nasıl mahkemeye verilir

illailla

Öne çıkan mesajlar

o.O 2

komik yaklasimlar ve cözümler. Ama hadi yazayim

Amerika'da acilmis herhangi bir sirkete ticari dava acacaksaniz. bunun icin Amerika'dan bir ticaret hukuku konusunda calisan Avukat bulmaniz lazim. Eline 2000$ sikistirin ve sirketi anlatin emin olun ki bir acik bulup hakkinizi temin eder. Ama bunu burdan oturarak yapamazsiniz . Avukatiniz en az haftada bir sizin ile görüsüp fikir teatisi yapmak isteyecektir.

Tecrübe ile sabittir. 2002 Minneapolis / Minessota'da Target Center adina acilmis 50.000$ lik davayi kazandik 2 kisi.[signature][hline]Class:Mage
Clan:KittiesT_T
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

ayrica... amerikan mahkemelerinin diger uluslarda da oldugu gibi kendi ulusal cikarlarini korumak onceligini ve oyundaki sozle$meyi okumanizi hatirlatirim. bir de sanal bir sorun olmasi nedeniyle, banka dekontu gibi bir belge yoksa (olsa da ise yaramayabilir) screenshotlar ile boyle bir i$e kalki$manizi pek tavsiye etmem.[signature][hline]daver bak sana torpil geçiyorum, löp et veriyom!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kuralları okumadımda baska bi forumda gördüm ne kadar doğru bilmiyorum üye bile olsan gm in seni banyalamay üzerinden item silme vs gibi bişiler yazıyormuş 1 nci maddesi öleymiş....hakkı varmı yane isterseniz ing bilen biri baksın..[signature][hline]Diez
YeDiKuLeLi
Lvl : 61
Irk : Karus
Np : 152000

[Bu mesaj YeDiKuLeLi tarafından 29 Kasım 2005 22:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya gulduruyorsunuz beni valla amerıkadan avukatmıs ırtıbatmıs uluslar arası mahkeme veya ınsan hakları mahkemesı ne gune duruyor ?? her ınsan buraya basvurabılır artı o mahkemeye sadece bu tur olayları degıl devletı dahı mahkemeye verebılıyorsun (örn=memur haksız yere işinden men geri iş hakkı isteme) artı abartmıs arkadas yok 1mılyon £ ıle tutalım turkıyedede basvurabılecegımız yerlerı duydum ama bılmıyorum lutfen onune gelen yazmasın sacma sapan bılen varsa yazsın bende o konuda
bılgılenıp bende dusunuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

sımdı ıkı kısı cıkıp ben tıcarı mahkemeye verdım sunu bunu yaptım neden aılelene acmıyorsun gıbı laflar etmıs topıc acan arkadasa yahu sizin yas kac belkı sızınkı 10 adamınkı 30 nerden bılıyorsunuz demek sıze bır yerlere gırerken aılenız ızın verıyor o zaman buraya cevap vermek ıcın lutfen aılene danıs oyle dal konuya sadece adam yardım ıstemıs arkadaslar abarmış yok altımızıda baglıyalım ceket gıymeden konusmayalımkı konu sıcak kalsın sıcak yazdıgımız için işte boyle bazılarınızınkı anlamsız olmus yanı şimdiden yardımcı olmaya calısan arkadaslara ve topıği acan arkadasa tesekkurler:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 29 Kasım 2005 22:00 tarihinde demiş ki:
ayrica... amerikan mahkemelerinin diger uluslarda da oldugu gibi kendi ulusal cikarlarini korumak onceligini ve oyundaki sozle$meyi okumanizi hatirlatirim. bir de sanal bir sorun olmasi nedeniyle, banka dekontu gibi bir belge yoksa (olsa da ise yaramayabilir) screenshotlar ile boyle bir i$e kalki$manizi pek tavsiye etmem.

isin yolunu bilirsen ordaki avukatlar 2000$'a adamin cigerini sokerler.Bir banka hesabi acmaniza bakar hersey ..[signature][hline]Class:Mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
korix, 30 Kasım 2005 02:24 tarihinde demiş ki:
ya gulduruyorsunuz beni valla amerıkadan avukatmıs ırtıbatmıs uluslar arası mahkeme veya ınsan hakları mahkemesı ne gune duruyor ?? her ınsan buraya basvurabılır artı o mahkemeye sadece bu tur olayları degıl devletı dahı mahkemeye verebılıyorsun (örn=memur haksız yere işinden men geri iş hakkı isteme) artı abartmıs arkadas yok 1mılyon £ ıle tutalım turkıyedede basvurabılecegımız yerlerı duydum ama bılmıyorum lutfen onune gelen yazmasın sacma sapan bılen varsa yazsın bende o konuda
bılgılenıp bende dusunuyorum

Uluslararasi mahkemeler davalara bakmadan once yerel mahkemelerden on arastirma ve bilgi isterler arkadasim. Yazmak istemiyordum ama yazayim istersen. Amerikada su anda kendi adimiza bir firmamiz var . Bildigin ltd. sti. ve banka hesabimiz islerligimiz . 1.5 sene kalip calistigim bir memleket INS'inden tutta ticari yasalara kadar girdim ciktim isadami vizesi alabilmek icin. Bunlar sacma sapan isler degil. Birsey yapabilmeniz icin mahkemeler once INS ofisten sizin hakkinizda bilgi arastirmasi yaparlar. ( iste bu nokta onemli yani herkezin hakkini savunduklari palavradan ibaret ) ve ticaret avukatlari bu isin o kadar kuntini ki . Licence Agreement'ta ve yapilan olay ile baglantisinda illa bir acik cikartirlar.[signature][hline]Class:Mage
Sosyal ağlarda paylaş

aslında sitesinde uyarı amaçlı bir yazı yok!
bağımlılık yapar vs gibisinden sırf bu yüzden bile dava edilebilirde ülkeler arası bir olay olacağından bizim için biraz zor.

:P[signature][hline]

Shadow Knight
62
1xx.xxx NP
(62 gıdım kaldı ha gayret)

[Bu mesaj hippo tarafından sık sık değiştirilmektedir.]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...