Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SilkRoad Online İlgili Bir Kac Soru

Jarlax3

Öne çıkan mesajlar

Merhaba ılk danısmak ıstedıgım elixir lerin nasıl kullanıldıgı ve neye yaradıgı ıkıncısı ise level 19 um hangı class ın nasıl ozellıklerı var ne yaparlar guide ve ilk acılan postta bu bılgılerı bulamadım yardımınız ıcın sımdıden tesekkur ederım[signature][hline]Sunucu:Adonis
Class:Rogue/Archer
Lvl:6x
Weapons:İronbow

Ayrıca ultimanin eski pisliklerinden The Wicked Osiris Quidam Bloodyface :p

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar şu karakter meselesine bir açıklık getireyim.

lvl 20 olunca mecbur bir karakter secmek zorunda değilsiniz. hunter guildden trader guildden ve thief guildden birer kart alıyorsunuz. ne olmak istiyorsanız o kardı giyiyorsnuz. onu cıkarttıktan 10 dakka sonra başka bir kartı giyebiliyorsunuz.

yani önce trader olup kervan goturuyor. 10 dakka sonra da thief olup kervan soyabiliyoırsunuz. budur :)[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 20+

Sosyal ağlarda paylaş

said:
quatim, 29 Kasım 2005 14:40 tarihinde demiş ki:
evt olabiliyorsun ama panalty olusuyor:D

ne gibi penalty? hiç geçmiyomu bu ilk seçtiğin mesleğe dönene kadar?[signature][hline]Shewky Goldbreaker-----Elder Bounty Hunter-----FRF
How many pieces of Bounty Hunter Armor did Boba Fett have to collect to get his complete set of Mandalorian Armor?
If Luke and Leia can fire blasters and jump from their speeders, why do I have to get off my bike just to punch someone?
How many skills did Luke Skywalker have to master before he became a Jedi?
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar class seçerken oluşan penalty nasıl oluyor. yani kalıcı bişey mi? yoksa hunter da thief e geçtiğinde thief için o an alıcağın xp mi düşecek. biraz daha detaylı bilgi verir misiniz. eğer böyle bir konuyla ilgili topic açıldıysa yönlendirir misiniz.

benim hem trader da hem de hunter da xp im var ama daha thief olmadım. onu da olıcam :D

ilginiz için teşekkür ederim[signature][hline]saldur / priest
lvl 62 / ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...