Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olympia icin n00bz clanini actim

RuneLaFey

Öne çıkan mesajlar

la ben ke ye giremiom plz biri bi yardım versin n olur launcher doldu ama hacksherldde tıkaneyyow netcem koxp indiriom ondan mu acep ? ? ? ? ?[signature][hline]name :El_CiN
server :Olympia
nation :Karus
class :Hunter
NP ::P sanane :P
müsic türü :Rap adamım
dip notuzlar :La bu serverın da boqu cıqar valla :D
Sosyal ağlarda paylaş

MaDDafaca sana denicek laf bulamıyorum tam bi eziksin birşey sanmıştım seni lvl 45 diyince.allah nasıl biliyosa öyle etsin noob.harbiden noob sun ayıp sana yazık 45 lvl char yapmışsın.NOOB NOOB NOOB NOOB NOOB NOOB NOOB NOOB
sen anladınn....[signature][hline]nick=Fa1L3d
server=olympia
lvl=41 now(güncellenecek)
job=mage
ırk=human
CLAN=Legendary
Sosyal ağlarda paylaş

hakkınızla oynayamıyorsunuz dimi.human base de herkes MaDDafaca is noob koxp user in cz gm ban plz die bagııro yaptıgın yakışmıo bide pati ye takılıon
zaten 10000 tane orc war.bide mal gibi koxp açıosunuz ya ayıp[signature][hline]nick=Fa1L3d
server=olympia
job=mage
ırk=human
CLAN=Legendary
Sosyal ağlarda paylaş

OFF charım da askıda kaldı.ya gm is sleppingg zzz. demiştim ondan olmasın.giremiom.downtown sırf senin yüzünden gm ye laf attım sinirlenip.eger ban yersem sana da yedirtmegi blirim[signature][hline]nick=Fa1L3d
server=olympia
job=mage
ırk=human
CLAN=Legendary
Sosyal ağlarda paylaş

Wtf ?
MaDDafaca yapmamışmı bi sorsana necro.konuşturma simdi beni.bütün humanlar bagııro gm ye adam koxper ban la diye.ne diim artık ben.cz de açmadık diyor bide adam yaa delircem.[signature][hline]nick=Fa1L3d
server=olympia
job=mage
ırk=human
CLAN=Legendary
Sosyal ağlarda paylaş

yaa tabi 500 500 vuruyom ztn canın en fazla 100 neden ölmüyon acaba ?!?!?! paso pot basıyolar canı dibine gelince town çekiyolar o bi archer var sizdede paso bana 3lü 3lü atıyo onlara ne demeli ?? bana gelip bok atıyosun kosp mosp kullanmadım varmı elinde kanıt ? yoksa susçaksın konuşmıycaksın herkes kendi oyununa baksın.evet kullanıyorum kosp ama sadece lvl kasarken cz de ezik ezik kullanmam ben[signature][hline]Name : MaDDaFaCCa
Clan : N00bz
Level : 45
Nps : 1***
Job : Hunter
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...