Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Premium Servis Yardım

sayginay

Öne çıkan mesajlar

said:
sayginay, 28 Kasım 2005 13:43 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar ben premium servis alamıyorum.Bu sorun sadece bendemi yoksa genel olarak kimse alamıyomu.

Ne gibi bir hata mesaji veriyor? aban da oldu ama problemimiz ayni bilmiyorum. Eger aynisya benim problemimi naisl cozuyorum onu anlatirim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hayir ben uzun suredir pre kullaniyorum nerde oldugunu biliyorum. herzamanki kredi akrtima expired mesaji verdi ... Ama limiti vardi. SOnradan anladimki kredi kartinin PayPaL ile alisveris yapabildiginiz bir limiti var yani sanal alisveris icin. Bu limiti doldurmusum. bunun icinde PayPal sitesine giriyorsunuz ve expand ediyorsunuz daha sonra kk extrenize bir 4 digitlik sayi geliyor onu guvenlik numarasi olarak PayPala veriyorsunuz ve sanal alisveris limitiniz yukselmis oluyor.

Premiumunuzun gec gelmesi durumu ise KO webinde anlatilmis. gec gelebiliyor bazen uzerinde calisiyorlarmis. PayPal ile KE arasindaki bir sorun sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bende Advantage card var, power up storeye giriyom ordan BUY dedgimde Visa yı seçiyorum sordan şöyle bir uyarı geliyor
"attention Gift Card Players,We currently can not proses any visa or MC gift cards at this time.We apologize for this inconvenience." visa yerine ötekini mi seçmek gerekir acaba ..
Pakona
ares:5X
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sayginay, 28 Kasım 2005 16:46 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar bende Advantage card var, power up storeye giriyom ordan BUY dedgimde Visa yı seçiyorum sordan şöyle bir uyarı geliyor
"attention Gift Card Players,We currently can not proses any visa or MC gift cards at this time.We apologize for this inconvenience." visa yerine ötekini mi seçmek gerekir acaba ..
Pakona
ares:5X

Kredi kartinla degil. payPal ile alisveris yapacaksiniz. kredi kartinla yapmaniz icin sadece american express karti gecerli.

PayPala uye olun ve paypal araciligi ile alisveris yapin internet ortaminda.

[Bu mesaj JadeReal tarafından 28 Kasım 2005 16:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...