Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mizah dergisine para vermeyip KO bölümünde takılmak

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Demin aklıma geldi ve biraz düşündüm (yaklaşık 2.7 salise), 1 adet penguen ve 1 adet l-manyak etkisi yapabilir gibi geliyor bana KO bölümü. Bir beta test yapacağım izin verirseniz. Başlıyorum okumaya her konuyu, bismillah.[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Guild Wars Türkiye

[Bu mesaj Silphatos tarafından 23 Kasım 2005 21:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

|test log|

versiyon 0.1 beta

-KO bölümü ayarlarımdaki "favori bölümlerim"e eklendi.
-İlk 2 sayfadaki "GM ve pls" kelimeleri geçen konular okundu, etkisi hala sürüyor. Detaylı raporunu yazmak uzun sürecek.
-KO bölümünden taşınmış olan "Senin için dağları delerim" adlı başlık okundu ve "no comment" tadında bir dumurluk yaşandı.[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Guild Wars Türkiye

[Bu mesaj Silphatos tarafından 23 Kasım 2005 21:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bölümün amacı mizah değil hele hele birilerini güldürmek hiç değil ,gel gör ki bir kaç topic yüzünden buna layık görünüyorsa sorun bölümde değildir sanırım.Gereklilik bakımından bu post bu topicle eş değerdedir.

[signature][hline]i miss you

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 23 Kasım 2005 22:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

KO'yu oynayanların %85lik kesimi gereksiz insanlar olduğu için normaldır.

Oyunu hakkıyla oynayan ,adam gibi oynayan insanlar bir nebze oyunu ayakta tutuyor ama gerisi fos gereksiz bir oyun.Hayatta da oynamam zaten[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BioHazarD, 23 Kasım 2005 21:56 tarihinde demiş ki:
Ko Bölümü Ruhuna El Fatiha
200x-2004

evet malesef burası dağıldı artık girip gülünebilir bi hal aldı. daha önce de dediğim gibi bu oyunu bir süre oynamış biri olarak bu bölümün gidişi beni hakikaten de üzdü. ve bir süre kapatılmasını talep ettim(talep fln etmedim direk yırtındım kapatın laaaaağn diye) zira bu bölüm için üye olmuş insanlar dağılacak ve paticiğin kurallarını özümsemiş olan, normalde zaten paticiğe giren ve KO oynayan insanlar kalacaktı. toz çökünce bölüm geri açılacak ve biz mutlu olacaktık. bu bölüm bana batmaya başladı hakikaten. batıyorsa girme kuralına döndüm ben de. ama demiyorum ki ko kötü oyundur. ilk 3D mmorg'm idi kendisi ve de uoda okçu olmak istemiştim hep ama tek olayım attan adam düşürmek idi. okçuluktan çok zevk aldım bu oyunda. ve şimdi diyorumki 'evt şu okulu bi yırtıyım basıcam parayı oynıycam bi adam gibin mmorpg' ben de giriyorum ben de gülüyorum o da ayrı tabi :D
hele Silphatos sen bilmessin belki bu oyunda ares diye bi server var. oranın en büyük iki türk klan liderlerinin sidik yarışları müthiş oluyo. klan üyeleri birbirine giriyo fln.
ilk safhada sidik yarışı(national point, item fln),
2. safhada senin adamın lamer hede hödö.
3. safhada ise biri direk dan diye küfreder biz de derin bi lol çekeriz :D.
4. aşamada ise bi kısım tayfa banlanır ve ne hikmetse artık mesajlar uzar ve 'saygılarmla' gibi cümlelerle bitmeye başlar.
5. aşamada murtaza abi(ki kendisiyle de oynamışlığım vardır bu oyunu iyi oynar bu bölümü iyi yönetir kafadır kendisi selamlar yolluyorum kendisine) konuyu kilitler.
6. aşamada ise biri gelir konu niye kitlendi diye yeni topic açar. biz lol ezüq fln deriz unutulur gider :D[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
angelina jolie nin dudaklari vede kendisinin sexyligi o hatun aglamasada sana bi bakis atsa realden kafayi yer kosturarak atarsin kendini kopruden assa "hayatta artik hic bir derdim yok yasamimin zirvesindeyken öleyim" dierekten :P
Garbage
Sosyal ağlarda paylaş

Ulkemde kendi iclerinde bir kült yaratip , Sourtimes trendini basliklara tasiyan arkadas icinde birseyler söylemek gerek. Ne yapsam nereye kulp taksam , nasil bu deli gönlümü eglendirsem mantigindan siyrilip , gereksiz gördügü seyleri " en büyük tepki , tepkisizliktir " diyerek gecmekte elbette fayda vardir. Halen yari aktifte olsa bir KO oyuncusuyum ve senin bu topiginde Burial'in söyledigi gibi , o gereksizliklere perde acan bir gereksizlik örnegi olarak paticik databaselerinde yerini almistir.

Rahat kalin ...[signature][hline]Class:Mage
Clan:KittiesT_T
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

|test log|

versiyon 0.2 beta

-Birkaç KO oyuncusunun Silk Online'a geçmesine rağmen performans düşüşü yaşanmadı (ne güzel).
-CaDoBaBa adlı über ve hiperaktif insan, kısa bir süre içerisinde büyük katkıda bulundu betaya.
-Haftanın beta severleri (ya da ohannesburgerkingleri)
*"SİZ HALA NE KNİGHT TINDAN NE SERVERINDAN BAHSEDİYONUZ" şeklindeki detaylı beta eleştirisiyle _3nGin_
*"^^1 de ki savasın masal boyutuna indirgenişi^^ adlı romanım" kodlu bug-fixiyle gaba
*"Have Fear Yalaka BlackWinds is Here" adlı questiyle turk_cheater
*"Deli Kanlı Aranıyor Beramusta" koordinatlı world-buildi ile _Achilleus_

Beta testimize büyük katkıları dokunan bu arkadaşlar oyun içi ödüllendirilecektir.[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Guild Wars Türkiye
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silphatos, 28 Kasım 2005 15:48 tarihinde demiş ki:
|test log|

versiyon 0.2 beta

-Birkaç KO oyuncusunun Silk Online'a geçmesine rağmen performans düşüşü yaşanmadı (ne güzel).
-CaDoBaBa adlı über ve hiperaktif insan, kısa bir süre içerisinde büyük katkıda bulundu betaya.
-Haftanın beta severleri (ya da ohannesburgerkingleri)
*"SİZ HALA NE KNİGHT TINDAN NE SERVERINDAN BAHSEDİYONUZ" şeklindeki detaylı beta eleştirisiyle _3nGin_
*"^^1 de ki savasın masal boyutuna indirgenişi^^ adlı romanım" kodlu bug-fixiyle gaba
*"Have Fear Yalaka BlackWinds is Here" adlı questiyle turk_cheater
*"Deli Kanlı Aranıyor Beramusta" koordinatlı world-buildi ile _Achilleus_

Beta testimize büyük katkıları dokunan bu arkadaşlar oyun içi ödüllendirilecektir.

ünlü oldumm
bu arada rica ederim :)
açtığım ilk topic manşet oldu :D

[Bu mesaj turk_cheater tarafından 28 Kasım 2005 15:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...