Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tarama lan...?!?!?!?

Anelor

Öne çıkan mesajlar

Ya oyunda her türlü silahı kullanmak suç...

*Barret alırsın barretard derler instantkill eziği derler
*Ruger alırsın Desert alırsın ohoo onla kolay tabi o silahla vurmak kolay hedehödö alda görelim
*Spas alırsın eh shotgunla yakın mesafe kolay tabi kolayını bulmuşun işin... ezik seni... şunu alsana
*Hk, steyr, ak, minimi filan alırsın taramasana lan kazma... Oh boşalt mermileri nası olsa 1 i 2 si tutuyo dimi
*m79 alırsın ahaha eziğe bak ancak bombalı silah kullanıo, bundada instantkill eziği derler
*Minigun kullansan zaten direkt olarak lamer damgasını yedin:D

Çekiyosun knife ı yarıyosun, onada diğeri laf edio

Lan napıcaz peki tokatlıya tokatlıyamı öldürcez?

Mızıkçılığın sınırı yok ne diyim aldırmayın. Oyundaki tüm silahlar birbirine eşit, biri diğerini dengeliyo.Her silaha karşı söylencek bişiy var yani herhangi bir silahı kullanan playera laf atmaya hakkınız yok, isteyen istediği silahı kullanıp bağırsaklarınızı derin bi incelemeye alabilir, bu onu ezik yapmaz lamer yapmaz kazma yapmaz, sadece iyi oynuyo demek olur:D

Ha, öyle diyen biri olursada sallamayın. Zamanında barret kullanıyorum diye nebula serverından banlamaya kalkışmışlardı filanda uğraşmayın derim. Ağlarlar ağlarlar, mermiyi sokarsın susarlar....

Oyuna devam:D[signature][hline]beybin, 02 Kasım 2005 20:51 tarihinde demiş ki:
hep dedim dinsizlikte bir din olmalı.

sir, 06 Kasım 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
"allahın sopası yok" lafı cuk oturuyo ama kafiriz be abi lol
Sosyal ağlarda paylaş

Bazı arkadaşlar bu oyunu sadece baret üstüne kurulu sanıyolar, e haliyle etrafta taramalı kullanan insan görünce afallıyolar.
Artık taramalı kullanıyorum diye küfür eden mi dersin yoksa vote kick açan mı dersin bilemem. Çok fazla ilginç insan var serverda :)[signature][hline]:0)
?
Sosyal ağlarda paylaş

evet ya oyun sadece baretten ibaret deilki oraya bosuna mi koymuslar o kadar taramaliyi adamin umugune dogru atican ki afffalsin sinir olsun sinirinden hirs yapsin oynayamasin aim alamasin ve taramali ownz olsn :D[signature][hline]Angelotti, 13 Kasım 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
bazen ayak parmaklarımla burnuma dokunurum fantazi olsun diye

Benim Boslugum
Sosyal ağlarda paylaş

bikere barret aldıysa eline direk vurmalı yoksa ölür zaten.

en olmadı bıçak koyacak yakındaysa.

oda olmadı bıçağı atıcak yerine otomatik silah alıcak yakın oto uzak barret yapıcak.(çok severim :D )

yoksa eziq zaten."tarama lan" ne demek yani herkes istediğini yapar...[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!

Accountların Hacklenmesinden Korunmanın Birkaç Yolu...

Efsane Topic,Bakın Yarılın :-)
Sosyal ağlarda paylaş

Acaba lamerler ne zaman egolarını yenip "kimse beni eşit şartlarda yenemez" "hıı beni öldürebildiğine göre bi p***luk yapıo" mantığından kurtulcak çok merak ediyorum...

Bütün silahlar eşit güçte ki oyunda direkt olarak alabiliyosunuz... Silahlar arasında ayrım yok

Yani her silahı kullanan eşittir.
İnsanlar kullandığı silahlar yüzünden lamer damgası yiyemez...
Yedirmeye çalışanlarıda kınıyorum
*kın kın kın*[signature][hline]beybin, 02 Kasım 2005 20:51 tarihinde demiş ki:
hep dedim dinsizlikte bir din olmalı.

sir, 06 Kasım 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
"allahın sopası yok" lafı cuk oturuyo ama kafiriz be abi lol

[Bu mesaj Silphatos tarafından 25 Kasım 2005 01:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...