Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

^^1 de ki savasın masal boyutuna indirgenişi^^ adlı romanım

gaba

Öne çıkan mesajlar

savaş başlar gökten 5 savaş lideri düşer hepsi saygı ve sevgilerini yukardan yazı halinde geçirler bu sırada keeper lar ölur ve invate baslar...bu esnada yukarıda need 1200 or /1500 yazısı gecer ve herkes yerde o yazıyı okurken herkezin üstüe 31 tane nova düşmüştür ilginçtir bizim savaş lideri(pls anyone amk) birseyler sölicene buffar arıyor..leaderlardan biri deli_mage party atar ceker yanına disband ettikten sonra aynı yerde 5 tane bıcakcı belirir aynı dakıkada <>

BİR taraflarımı yırtıyorum monument arkasında lar diye pm atıyorum leader ler hala leyla(only me amk to leyla) seni seviyorum diye bagırıyor.bu esnada human mageler kimi bulurlarsa tlp ediyorlar lufersona buda başka bir görülesi manzara..bizim 60+ lvl liler eslant ta apos dönerler..(onlara öyle birşey yapmak istiyorumki lr mage dilensinler bendenfor ex:apos u g.. lerine s...cam ) savas dewam ediyor ben dönuyorum ve kaldığımyerden dewam edicem...dont lok pls[signature][hline]x1
lvl61
np10xxxk
shadow vain
Sosyal ağlarda paylaş

sadece x1 kiler beni cok iyi anlar...şimdi yeni bir sey daha yazıym da kopun :
human warrior ın birini kesim lunar gate entance 200 hp kAldı geldi uruk tron lardan biri ve yerdeim earn 50np 10 k
lose 7.5 m exx şimdi sever miisin sabaha mı bırakırsın yada rezz nerden bulcam..uruk tronlar bile humanları tutuyorsa artık boşa herşey kop kop kop kop kop kop
şimdi millet yanlış anlıcak kosp koxp firca yicem,.,)=)[signature][hline]x1
lvl61
np10xxxk
shadow vain
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...