Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2d/3d eskiz defteri - daesu

Daesu

Öne çıkan mesajlar

Gladmir said:

Painter lami devam ediyorsun hala? Sanki photoshop a gectim demistin bir yerlerde.

Neden gectigini bir firsatta yazabilirmisin?

komple photoshoptayım artık. horaceın dedigi gibi herşeyi yeterli ve pratik. painterdaki fırça boya şeyleri fln cok güzel fakat ben normal hayattada bu malzemeleri kullandıgım için aslında painterda olanların cok sunni olduguna karar verdim. program oldugu için bir süre sonra dokuları tekrara bağlıyor birde onları bozmak için urasıyorsun.

1 adet 2b tarzı 1 adet pastel gibi dokulu ezik büzük bir brush birde genel boyama için geniş bir brush yaptım. sadece bu üçünü kullanarak istedigimi yapabiliyorum.

bazı arkadaşlar 200 tane fln degisik dokulu brush kullanıyorlar birşey yaparken. brush oldugu hiç belli olmasın cok karmaşık olsun derlerken tamemen sunni birşey cıkarıyorlar ortaya, resmi kendileri değilde brusha yaptırmaya calısıyorlar. en güzeli bunları basite indirgemek bence.

photshopunda mekanik kısmı layer zımbırtıları gayet net.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 11 ay sonra ...
  • 4 yıl sonra ...

bayramdan sonra zbrush yükledim tekrar. bu sefer biraz ilerlettim ama bundan daha fazla detay giremiyorum kaldırmıyor bilgisayar. 

renderda alamadım, blendera parça parça export ettim ama kasıyo deli gibi, direk zbrush içinden shot aldım bende

bxpjR4o.jpg

buda başlangıctan

t57IRQG.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...