Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2d/3d eskiz defteri - daesu

Daesu

Öne çıkan mesajlar

1 ay oldu heralde elime geceli tablet fakat bi türlü oturamadım başına.güzel alet heh

painter ıx kurdum makinaya ps ile ugraşmadım hiç.program cok güzel birsürü boya çeşidi var.
renklendirme işi sandıgımdan zormuş

airbrush , pens/scratchboard tool , just add water (cok kullandımmı boku cıkarıyomuş bu) , palatte knives gibi şeyleri kullandım daha cok. indirin bakın güzel prgram

1-2 örnek koyıyım. bu hafta full ugraşıcam sanırım bu işle.
spacer.png
spacer.png
[spo1=16+ göt içerir]spacer.png[/spo]
spacer.png

diyceksinizki e bunlar hep yarım yamalak. evt . şu sabırsızlıgımı yenmenin yollarındayım şu an. birde programı tam kullanamıyorum o yüzdende böle oldu

öneriler varsa alıyım . nette güzel painter tutorialleri gördüyseniz yazın seviniyim.

birde 3-4 ay önce yaptıgım bi karakalem var onuda sıkıştırıyım

spacer.png[signature][hline]DeviantArt gallery

[Bu mesaj Daesu tarafından 15 Haziran 2005 17:50 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj horacegoesskiing tarafından 15 Haziran 2005 18:12 tarihinde değiştirilmiştir]

Daesu tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

painter zaten cok basarili bir program bir de yetenekle birlesince harika sonuclar ortaya cikmis, tebrik ederim keske bitmislerini de gorebilseydik?

3. resimde kol kisminda bir derinlik problemi var gibi bu arada sketch oldugundandir herhalde diyorum.

bir de modelden mi, fotograftan mi, kafadan mi, bunlarida yazarsan cok sevinirim.

tekrar tebrikler.

[Bu mesaj dominic tarafından 15 Haziran 2005 17:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tablet ve gerçek medyum farklı şeyler. kullanımda çoook büyük farklar var. daesu bishop mudur?

her halukarda çalışmalar çok güzeller. bu bölümde böyle threadler görmekten kıvanç duyuyorum. götlü olanı spoiler altına koysak daha iyi olurdu.[signature][hline]Bu hayattan asla sağ kurtulamayacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

bende kimdi bu tanıdık geliyo çizimi diyorum:) cyborg medicine laf ettiğim kişiymiş eheh.

"göt içerir" lafına çok güldüm[signature][hline]Eski nickim Chemical idi. Şimdi ise Chemical. tamam yok bişi. bakma...
MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
bakmasana lan
Sosyal ağlarda paylaş

tek sorun eski nickinin daha iyi olması (aah vurma lan tamam hehe)

çok iyiler, baya baya.hiç hata vs. arayasım gelmedi hem büyük ihtimalle pek bulunmayacak olmasından hem de büyüledi böle, bozmayayım ortamı diye.
ama bence kesinlikle bitirdikten sonra koymalısın ki koyduğuna göre bitirmiyeceksin diye düşünüyorum ayrıca bi de photoshop dan geçirmelisin üşenmeden ki bitsin.eet çok şey istiyorum.

en çok karakalemi beğendim ama dijitali teşvik ediyorum hehe
zırhlı amca konsepti hoşuma gitti ama popolu konsept gibisini teşvik ediyorum
painter hoş güzel ama bitirince üstüne photoshop eklemeyi teşvik ediyorum[signature][hline]comand falied
Sosyal ağlarda paylaş

ben anlamam painterdan da, şöyle bi baktım çizim için baya bi elverişli hoş da onda nasıl rötuş yapılır bilmiyorum.senin dijital resimlerde son finiş dokunuşları yok gerçi bitirmemişsin normal bi durum hehe.painter da nası yapılır bi fikrim yok ama photoshop da yapılıo valla şahidim :P.[signature][hline]Violence in my head
like a thorn that pierced my skin.[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...