Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dupe KUZUSPOR lar

Kimlend

Öne çıkan mesajlar

Aman beyler beramustakiler dikkat bilen bilir kuzuspor diye bi priest var vede iyi adamdır ne zaman pm atsam konuşur yardım etmeye calışır partiye alrı falan ve bu adamın isminde şu ana kadar gordugum 4 tane daha kuzuspor çıktı ve milletten para ve item dileniyo ben soyuldum hacklendim diye bi tanesi bizim clana girdi anında attırdım adamlar dilenci gibi:D[signature][hline]Lvl53 şimdilik (bilg bozuldu yoksa 58dim şimdi:(
Turkish_Lokum_Priest
Clan:OrjınalEffEct (50 den beri)
Sosyal ağlarda paylaş

Onu bilememde baya kuzusporlar çıktı ortaya valla allahlarından bulsunlar bole iyi bi insanın adını lekeliyolar ya artık bişey demiyorum
bu arada Tengri'nin yeni charını bilen varmı bizim clana ole biri girdide[signature][hline]Lvl53 şimdilik (bilg bozuldu yoksa 58dim şimdi:(
Turkish_Lokum_Priest
Sosyal ağlarda paylaş

Gercek kuzucum yani tamercim :D massacre clanının leaderıdır. massacrede değilse sahte kuzudur ... la durun söliim msnden :D[signature][hline]Nick:Kicken
LvL:5x
Server:Ares
Job:Rogue/Archery
Clan:GriFFeN
Nation:Human

Nick:MoonBraster
LvL:6x
Server:Xigenon
Job:Mage/Paper
Clan:Fast
Nation:Orc
Sosyal ağlarda paylaş

bi aralar beni kuzunun clanındaydım kuzu dağıttı clanı freedoma veya on8un gibi iyi bi clna gitti orda shell filan yardım ettiler buna sonra işte clan daki adamlarda np filan yaptı ve sonra yeniden kurdular ama en son hali nedir tam olarak bilmiyorum[signature][hline]Server:Beramus
Clan:TeRaPi
Grade:2
Name:baddal31
Job:Paper mage

Sosyal ağlarda paylaş

Oo baddal seni tanıyorum ya harpy falan yapmıştık bi ara cz falan neyse en son yani bildiğim bikaç gun once en son clan duruyodu yanlızkurt clana gelmiş galiba ama sonra ordan çıktıysa bilemem bi ara masscare'daydı baya np topladılar yani son zamanda[signature][hline]Lvl53 şimdilik (bilg bozuldu yoksa 58dim şimdi:(
Turkish_Lokum_Priest
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kimlend, 27 Kasım 2005 11:55 tarihinde demiş ki:
Oo baddal seni tanıyorum ya harpy falan yapmıştık bi ara cz falan neyse en son yani bildiğim bikaç gun once en son clan duruyodu yanlızkurt clana gelmiş galiba ama sonra ordan çıktıysa bilemem bi ara masscare'daydı baya np topladılar yani son zamanda

ha şimdi hatırladım ilk önce mccsere di sonra clan dağıldı item ve np için sonra yine toplaöndı kuzu istten tanıyorum yani onu ko da ilk slotta hep ikimiz vardık(geceleri gelen perulular dışında:D )[signature][hline]Server:Beramus
Clan:TeRaPi
Grade:2
Name:baddal31
Job:Paper mage

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...