Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

C0mb0 Learning .)

deftonez

Öne çıkan mesajlar

bu combo;
Z+R SKİLL R+R SKİLL S+R SKİLL S+R S+R SKİLL VE BU DÜZENDE DEVAM EDİYOR.
-şimdi bi süre çalışınca bun ları yapmak kolay oluyor çoğumuzun kafası karışmıştır.Şimdi size nasıl elinizi hızlandıracagınız konusunda tavsiyelerde buluncam.
herhalde herkez gaunga'yi biliyordur.Üstünüze hp ve defans veren itemler alın(goblin vs).elinizede ap si 8-16 arası olan adi dagerlardan alın.Sürekli bu comboları gaunga üzerinde deneyin ve bi süre sonra siz bile ne yaptıgınıza inanamayacaksınız 1.2 sn. içinde rakipe inanılmaz damagler vuracaksınız.
Not::: arkadaşlar bunlara zaman ayırın (tabiki asas olanlar)[signature][hline]Server : Cypher
Name : n0th1ng
Job : Shadow Vain
Np : 98K
Clan :TheMasK
Sosyal ağlarda paylaş

said:
deftonez, 26 Kasım 2005 16:34 tarihinde demiş ki:
bu combo;
Z+R SKİLL R+R SKİLL S+R SKİLL S+R S+R SKİLL VE BU DÜZENDE DEVAM EDİYOR.
-şimdi bi süre çalışınca bun ları yapmak kolay oluyor çoğumuzun kafası karışmıştır.Şimdi size nasıl elinizi hızlandıracagınız konusunda tavsiyelerde buluncam.
herhalde herkez gaunga'yi biliyordur.Üstünüze hp ve defans veren itemler alın(goblin vs).elinizede ap si 8-16 arası olan adi dagerlardan alın.Sürekli bu comboları gaunga üzerinde deneyin ve bi süre sonra siz bile ne yaptıgınıza inanamayacaksınız 1.2 sn. içinde rakipe inanılmaz damagler vuracaksınız.
Not::: arkadaşlar bunlara zaman ayırın (tabiki asas olanlar)

gerçekten çok işe yaradı:P ailecek severek kullanioruzz :D yaw kim uraşır onla al eline shard spike thrust yerde zati adam :P yalan olur ama
Sosyal ağlarda paylaş

Bu dediklerini yaptıktan sonra inanılmaz kombo yapmaya başladım. sabaha kadar uyumadım gaunga kestim sürekli, tabi arada haungalara falanda daldım. Bu muhteşem comboyu cz de düşmanlarım karşısında deneme vaktinin geldiğne inandım ve CZ ye indim.
Baktımki oda nesi orclar yanımdan geçerken havamdan ölmeye başladılar artık. Dedim gazmı kaçırıyom nedir. Lf nin dumanında bi terslik var sanırım zehirlenerek ölmeye başladı orclar. Tabi bu arada orclardan ^#4$)'%&3+!#%$ bu şekilde pmler gelmeye başladı. (Ağa lf atma piliz) yazıyomuş ordada sözlüğe bakınca anladım.

Gerçekten çok işime yaradı bu combo, Allah seni inandırsın 150k np yaptım 1 gecede. Saol valla eline sağlık. In Lor' um olup aydınlattın beni...[signature][hline]_________________
--------------------
Name__: Grry
Server__: Ares
--------------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...