Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

silinen itemler

MalkoC

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar benim hiçbir itemim silinmiyo cünkü hiç biri düpe değil
ben elimdekilerle yetinmesi bildim ve mevcut olanları geliştirmeye calıştım. ben diyom ki kimin itemi silindi ise düpedir item cıkşta düpe olmasa gelişme esnasında olmuştur düpe olmayan itemlerin silinmedine ben şahidim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MalkoC, 23 Kasım 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar benim hiçbir itemim silinmiyo cünkü hiç biri düpe değil
ben elimdekilerle yetinmesi bildim ve mevcut olanları geliştirmeye calıştım. ben diyom ki kimin itemi silindi ise düpedir item cıkşta düpe olmasa gelişme esnasında olmuştur düpe olmayan itemlerin silinmedine ben şahidim.

Umarim bi gün Rollback yersin ondan sonra bole gereksiz bir baslik acmassin..!
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi şöyle birşey var; İtem kaybeden arkadaşlar pazardan aldıkları yada boss drop olan itemlerini kaybediyor. Bunun öncesinde zaten dupe wipe olmuştu hatırlatıcak olursak ki bilmeyende yoktur. Bunun dışında az öncede bahsettigim gibi pazardan alınan veya drop olan itemler bu rollback den dolayı giderse bu aradaşlar duper mı oluyor yada dupe item mi almışlarda bilmiyor ?[signature][hline]Server: Ares
LvL: 65 (Paladin)
Clan: Clanless
Race: El morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AresMajere, 23 Kasım 2005 23:32 tarihinde demiş ki:
Şimdi şöyle birşey var; İtem kaybeden arkadaşlar pazardan aldıkları yada boss drop olan itemlerini kaybediyor. Bunun öncesinde zaten dupe wipe olmuştu hatırlatıcak olursak ki bilmeyende yoktur. Bunun dışında az öncede bahsettigim gibi pazardan alınan veya drop olan itemler bu rollback den dolayı giderse bu aradaşlar duper mı oluyor yada dupe item mi almışlarda bilmiyor ?

amma uzun karışık anlamadım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Diyorum ki; Malkoc arkadaşımız dupe vs.. şeylerden bahsediyor. Dupe wipe oldu ve dünkü olayda itemleri giden arkadaşlar dupe item kullanıyor vari sözler yazmış. Yani dupe wipe dan sonra kazanılan itemler dupe mu oluyor. O itemleri pazardan almış olabilirler yada boss drop olabilir. Anlatmak istedigim bu...[signature][hline]Server: Ares
LvL: 65 (Paladin)
Clan: Clanless
Race: El morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DifferentOne, 23 Kasım 2005 23:51 tarihinde demiş ki:
Bu konuya açıklık getirecek güsel bir başlık.
her knight Online oyuncusunun okuması gereken bi başlık.
Gercekten dupe item siliniyor...

http://forum.paticik.com/view.php?id=158114

Edik: Lütfen Linki Okuyun...

[Bu mesaj DifferentOne tarafından 23 Kasım 2005 23:52 tarihinde değiştirilmiştir]

dün Sharonn ile Hak harpy kesiyoduk mirage düstü oda gitmis Demek Harpinin YEdigi Yem Dupeymiş :D[signature][hline]n00b
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar itemlerimin değeri yüksek ve kactane filitreden gectiler 6 aydır kulanıyorum. ama pazardan aldığım bircok itemim gitti . cok canım yandı . ama inanın bu cok eskiden beri kolandığım itemlerim silinmiyo silinen itemlerinizin mazisini araştırın bi yerde bi acık bulacaksınız inanıyom .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...