Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Farkındamısınız Son 3 gün

C33k

Öne çıkan mesajlar

said:
C33k, 25 Kasım 2005 15:20 tarihinde demiş ki:
Farkındamısınız bilmiyorum ama son 3 gün içerisinde oyunu bırakanların sayısı baya arttı sizce ßunun sebebi nedir bence lag ve itemlerin gitmesi sizce?

okadarda cok oyunu bırakan yok ama server degıstırenlerı kastedıyosan o konuda haklısın cunku 70 lvllerın oldugu bır server da kasmak ayrı sey bırde max lvlın 30-35 oldugu bı serverda kasmak var cvb sen dusun :)[signature][hline]Nick: ::Necromania::
Server : Ares ( Bırakmam abı ben aresı :) )
Np: Daha yok
Karus
lvl: 54 ( 2. hafta)
Sosyal ağlarda paylaş

bende zamanında bırakıyorum demıstım kolay kolay adamın banlanmadıktan sonra bırakılmaz bu oyun hele benım gıbı bu ısten para kazanıyorsan hıc bırakamassın :D bosver bırakan bıraksın kalan saglar bızım[signature][hline]Nick: ::Necromania::
Server : Ares ( Bırakmam abı ben aresı :) )
Np: Daha yok
Karus
lvl: 54 ( 2. hafta)
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaslar bosverin ya biraksinlar oyuna bi giriyosun lagdan kipirdamak bile mumkun deil hem belki birakanlarin arasinda millete aga parti reis parti die aglayan sabi zihniyetlilerde vardir belki millet biraktikca oyun duzelir daha ii bi oyun olur bizde rahatlariz[signature][hline]Nîn o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo n^n Bruinen dan in Ulaer!
Sosyal ağlarda paylaş

dün bi kaç kişi bıraktığını söyledi inşallahta bırakırlar.
yeni server a geçip ordada bi kaç sinir krizi geçiren adamlar olmuştur eminim ordanda kayıp vericek K2 Network.
Bakalım bi daha nasıl milleti soyucaklar.[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

Bir TIKIN yeter sevgiliiim

[Bu mesaj Joey tarafından 25 Kasım 2005 15:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

vallahi direk uluslararası mahkemelere verecen benim cc dan pre almıştım para gitti hizmet yok gm cevap vermedi mahkemeye verdim kazandım 1000 $tazminat ödediler şimdi o para ile pre. alıyom hemide gold :)[signature][hline]Nick:_LiGhT_DrAgOn_
Server:Ares
Level:61(Shadow Vain)
Np:85k+(wallam paso artıyo :D )
Clan: Junky
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu bırakan yada benim gibi günde yarımsaatten fazla bağlanmayan çok var.

Sebebler;
1-Adaletsizlik. Hilesiz hurdasız oyun oynmak isteyen benim gibi insanlar hep haksızlığa uğruyor. K2 herzaman hilecileri koruyor ve bu düzen değişmiyor.
2-Sonu gelmeyen server sorunları.Lag, DC vs.
3-KO' ya harcadığımız para ile en kral online oyunları oynayabilecek olmamız.
4-Karşınızda muhatap bulamamanız. Kazayla hacklenseniz yada haksız yere ban yeseniz, sorunu çözebilmek deveye hendek atlatmaya benziyor. Aylarca uğraştığınız karakter bir çırpıda heba oluyor.
5-En önemli sebeb, sistemde asla bir düzelme olmaması . İleri gideceğine herşey geri gidiyor USKO' da.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:199.xxx
(Satıyordum vaz geçtim. Ben yandım başkası yanmasın bari :) )
Sosyal ağlarda paylaş

sorun zaten bızım kendı baglantımızdan kaynaklanıyo su sıralra turk telekom resmen sıctı arklar hatlarımızda kesıntıler oluyo yanı hat varmıs gıbı gorunup dalgalanma cok oldugu ıcın bızde asırı bı laglanma oluyo tabı dogal olarakta tr da kı oyuncu sayısı fazla olunca ana serverı etkılıyo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 25 Kasım 2005 15:48 tarihinde demiş ki:
Sebebler;
1-Adaletsizlik. Hilesiz hurdasız oyun oynmak isteyen benim gibi insanlar hep haksızlığa uğruyor. K2 herzaman hilecileri koruyor ve bu düzen değişmiyor.

hepsine hak veriyorum 1 madde hariç hilecileri korumuyo parayı bastırana boyun eğiyo[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

Bir TIKIN yeter sevgiliiim
Sosyal ağlarda paylaş

Son 3 günde gm'ler üst levelleri banlamak için adeta extra uğraş verdiler,neden??çünkü bizim çoğumuzun oyunu bırakamayacağını biliyolar,ve banlanan karakterlerimizin banını premium da olsak kaldırmıyolar.dün banla ilgili gm bişeyler zırvaladı cz'de lobo show yapmadan önce,yok turk telekom dns çıkış sorunu varmış ta ban yokmuş ta yuh bea eşşek!!karşında senin çocuk mu var kimi kandırıyosun???OLIMPIA server'îna geçenler bilsin ki o server da birgün ares gibi tıkanacak ve 60+ charlarınız ban yiyecek yada itemler silinecek ya da benzeri rezillikler yaşanacak nereye kadar sürecek bu??çıkın yağmurda gezinin..alnınız serinlesin..[signature][hline]Aha kafası yarıldı..
Sosyal ağlarda paylaş

beyler oyundaki lagın sebebi gercektene turktelekom baglantıda sorunlar yasıyolar.(umarım duselir)
----
oyunu bırakma konusuna gelınce o bıraz zor benım 3 char hacklendı her bırınden 3er milyarlım para ayrıca ıtemler gıttı her defasında yenı ac aldım ve devam ettım
----
gm lerı kayırma konuusnda da adamlar paraya doymuyor para yı bastıran ıstedıgını ıstedıgı rahatlıkla yapıyor.
--
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...