Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Change Name and Natıonal Transfer

Dionysos07

Öne çıkan mesajlar

Yuhhh Artık...

KOL Users we now have Name Change and Nation Transfer Available!!! For Name Change (1500 Knight Cash), please email [email protected] and include your account name, character name and server and also the new name you wish to have. Upon review of the e-mail the GM will contact you with approval. For Nation Transfer, email to [email protected] your account name, character name and server (2000 Knight Cash). However, not all nation transfer requests will be accepted. Only a select few will be allowed to transfer pending the statistical balance of the specific server.[signature][hline]Çözümde Rol Almayanlar , Problemin Bir Parçasi Olurlar...
Sosyal ağlarda paylaş

yaf hacklensen rollback olsan fln mail atınca 1 ay sonra cvp gelir şimdi kc yani para alcaklar ya mail at 5dakka içinde cevap gelir :D[signature][hline]My history ;
|Beramus|~|JustGiveMeUrNp|~|ÃrchMage|~[Sold]
|Diez~|TrueBanana|~|BerserkerHero|~[Sold]
|Beramus~|:Sacrifice: |~|KasarHood|~[Banned] :|
|Now|~|Beramus|~|_tk_|~|Paladin|~[Playing...]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FoR, 24 Kasım 2005 22:04 tarihinde demiş ki:
Zaten belli bir süre iicinde bu gecisleri mümkün kılcaklar sanirim..ondan sonra kapanir nationd egistirme ama namce change kalir öle..bas paryi degistir ismini...bu arada 1500kcash ne kadar bilgisi olan yazabilirmi..tx

ewet transfer olayı bellı bir sure ıcın olacak..
walla bab uyelık dısında cash alacaksan sadece..,

500 KnightCash = 5$
1000 KnightCash =10$
1500 KnighCash = 15$
2000 KnightCash =20$
2500 KnighCash = 25$ bununda hediyesi var ama nekadar bilmiyorum
3000 KnightCash =30$ bununda hediyesi var
3500 KnighCash =35$ bununda hediyesi var
4000 Knight Cash =40$ 500Cashde hediye yane 4500 Cash[signature][hline]Çözümde Rol Almayanlar , Problemin Bir Parçasi Olurlar...
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu niye sorun ettiniz anlamadım name change scrol zaten paralıydı bedava değildi ki... Bazıları para ödeyip satıyordu. Ama dupe yapmakta kullanıldığı ortaya çıkınca bu açığı kapayamadılar oyundaki. Onun yerine isim değiştirmeyi oyun içinden yapmayı kaldırdılar bu kadar basit.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 24 Kasım 2005 22:46 tarihinde demiş ki:
Bunu niye sorun ettiniz anlamadım name change scrol zaten paralıydı bedava değildi ki... Bazıları para ödeyip satıyordu. Ama dupe yapmakta kullanıldığı ortaya çıkınca bu açığı kapayamadılar oyundaki. Onun yerine isim değiştirmeyi oyun içinden yapmayı kaldırdılar bu kadar basit.

Oldu bea ... +8 raptoruda dupe yapıolar .. artık itemleride droptan deilde cash den alırız .. bole mantıkmı var[signature][hline]Çözümde Rol Almayanlar , Problemin Bir Parçasi Olurlar...
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğimi anlamadın. Scrolü dupe yapıyorlar demedim. Scrolü dupe yapmakta araç olarak kullanıyorlardı. Scrolün oyun içinden kullanımını engellemedikleri sürece dupenin süreceğini anlayıp bu şekle çevirmek zoruda kaldılar.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 24 Kasım 2005 22:50 tarihinde demiş ki:
Dediğimi anlamadın. Scrolü dupe yapıyorlar demedim. Scrolü dupe yapmakta araç olarak kullanıyorlardı. Scrolün oyun içinden kullanımını engellemedikleri sürece dupenin süreceğini anlayıp bu şekle çevirmek zoruda kaldılar.

pardon o zaman bab.. pekı sımdı dupe yapılamayacak mı ??[signature][hline]Çözümde Rol Almayanlar , Problemin Bir Parçasi Olurlar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...