Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Para Konusunda

PoSuMm

Öne çıkan mesajlar

ben +8 raptor alcam adam bana 50 gb dıyor :P nasıl vercem :)) war param ama 2 mılyar dan sonrası - alıyormu ? denıyen warmı ? uzerıne kac para alabılıyor ? ınn gormenız lazım ful sılver bar :D hesab edın + 2mılyarda para war :P
demek ıstedıgım uzerıme ne kadar para alabılırım deneyenler yardım ederse sewınırım...[signature][hline]------------
Name : ::PoSuM::
Clan : ORg olak ısıtyorum
lvl : 63 yolda
server : Ares
nps :25kx
+8 raptor arıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

1. cisi 2.100m alabiliyorsun en fazla
2. cisi 2.100m koy sonra 2.900 m edecek bir item yada itemler koy ve raptoru al daha sonra o itemleri 2.900m karşılığında geri al...[signature][hline]Knight Empire vazgeçilmez bir yaşam biçimi...

[Bu mesaj AnemiC tarafından 24 Kasım 2005 18:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

+8 raptormu lazım bana 2 m ver bırdaha bulama :)
trade adam sana verıcek rap +8 ve sonra bırdaha para vermıceksın yada sen 50 gb verecen adam sana rap +8 vermıcek 2 secenek var :D[signature][hline]**************************
* Server : AresX
* char : warrior blade master
* level : 6x
Sosyal ağlarda paylaş

bencede oyun kapasın hep beraber wow veya başka bır sey oynıyalım daha dogrusu daha bug siz bir oyuna başlıyalım oyun oynamaktan cok bug larla oynama başladık ee diyeceksiniz ucuz etin yahnisi diyeceksınız birde myko da olsa boyle plugin ler ozman ordada oynanır :D ama ne hıkmetse 2 firma var plugin yazan hic birindede myko icin yok bu ezik likten kaynaklanıyor yada
bu oynadıgımız yerlerde o plunginler kadar illegal bir yer :D[signature][hline]**************************

[Bu mesaj KONUR_ALP tarafından 24 Kasım 2005 18:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

en basıt bır bug söylicem ve bu kımsenın sevmedıgı bir dava ezik resser korkusu kaza ıle yatmaya gör 4 taşa kaldırı senı sen ıste veya ısteme bune ya belkı ben kalkmak ıstemıyorum neden uyarısı yok arkadaşım adam gelıyor bakıyor sana şekillisin alsan lan diyi 4 taşa kaldırıyor şimdi diyeceksin neden respawn scrool un yok diye bir sor bakalım k2 net work de paypal nekadar zor ıs yapıyor dıye :D
sonra diyeceksınız ki neden kit lemedin taşlarını adamlar onu bug sayıp duzeltıler nekadar ugraşsamda artık 30+1 yapamıyorsun toplam 31 yapıyor taşları buda nedek adam lar bug üretmeye başladıler demak oyun gayet salıklı ama biz bozuyorum daha oynana bilir olsun diye :D

[signature][hline]**************************

[Bu mesaj KONUR_ALP tarafından 24 Kasım 2005 18:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...