Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Online Benim İçin Bitmistir.

C33k

Öne çıkan mesajlar

Bugün bir karar aldım artık girmeyecegim.Girersem maximum 30dk 1 saat çünkü inanın cok sıkıldım.Adamlar iyice bok etti herşeyi linux bilgimide yawaş yawaş kaybetmek üzereyim bu oyunu 2 aydır oynuyorum bir çok şey geldi başıma ve inanın olan zamanıma ve bilgilerimi kaybetmeye engel oldu.Sanırım bu günden sonra artık girmeyecegim size 2 şey diyecegim yasları 18+ olanlara inanın olan sadece emeklerimize oluyor oKADAR item yapiyoz okadar para yatırıyoruz okadar gece gündüz yatmıyorum millet kospu kurup yatıyor sabah geldiginde 1 lvl atlamıs görüyor kendini ve kimseye yalakalık yapmayın kimseye boyun eğmeyin yok clan başkanıymıs yok gm imis gm kimki? koll admin kim yahu boşver hayat güzel ben eskisi gibi linuxume bakacam Paticiği takip ederim arada 1 muhabbet ederiz.
Sizleri Seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
C33k, 24 Kasım 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
Bugün bir karar aldım artık girmeyecegim.Girersem maximum 30dk 1 saat çünkü inanın cok sıkıldım.Adamlar iyice bok etti herşeyi linux bilgimide yawaş yawaş kaybetmek üzereyim bu oyunu 2 aydır oynuyorum bir çok şey geldi başıma ve inanın olan zamanıma ve bilgilerimi kaybetmeye engel oldu.Sanırım bu günden sonra artık girmeyecegim size 2 şey diyecegim yasları 18+ olanlara inanın olan sadece emeklerimize oluyor oKADAR item yapiyoz okadar para yatırıyoruz okadar gece gündüz yatmıyorum millet kospu kurup yatıyor sabah geldiginde 1 lvl atlamıs görüyor kendini ve kimseye yalakalık yapmayın kimseye boyun eğmeyin yok clan başkanıymıs yok gm imis gm kimki? koll admin kim yahu boşver hayat güzel ben eskisi gibi linuxume bakacam Paticiği takip ederim arada 1 muhabbet ederiz.
Sizleri Seviyorum

benim içinde bitiyo sayılır ama bitirmeden bi arenada kapışsakmıki?[signature][hline]FB:0 - SHEWCHENKO:4 :D:):D:):D:):D

64 ganclık asigolar
aş aş aş ki ki ki aşkiaşki aş
name:sak_suka
lwl:52
clan: hawen't
ırk: karus orc orc
skill:flame/ice

kendi kendimi yaktım arkadaslar soydurdum kendimi :( :( :( :( :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
C33k, 24 Kasım 2005 13:20 tarihinde demiş ki:
olabilir

ok
ben seni bulurum kapışacagımız zaman[signature][hline]FB:0 - SHEWCHENKO:4 :D:):D:):D:):D

64 ganclık asigolar
aş aş aş ki ki ki aşkiaşki aş
name:sak_suka
lwl:52
clan: hawen't
ırk: karus orc orc
skill:flame/ice

kendi kendimi yaktım arkadaslar soydurdum kendimi :( :( :( :( :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...