Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

son bomba haber...

LUCKybOY__

Öne çıkan mesajlar

At this time all servers are back up and operational. Due to some severe technical issues occurring from lasts night's planned maintenance, we have had to roll back all characters to as they were at 8:30PM PST Nov. 22, 2005. We have credited all Premium memberships with one day and will be restoring spent Knight Cash as well. We are sorry for the inconvenience and the lost play time however this could not be avoided. Please submit a Customer Service Ticket for any issues regarding this.

anladım ama çeviremedim... :([signature][hline]LUCKybOY_2
server : diez
lvl : 5x
np : x
clan : o iş yalan

1 yıldır oynuyorum
anca bu kadar oldu

[Bu mesaj LUCKybOY__ tarafından 24 Kasım 2005 17:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İşin En Kötüsü... Sabah Oyuna Girdigimde.. Dün Sattigim İtemlerimin Hepsi Geri Gelmisti.. Ama Paralari Duruyordu.. ßenim Satin Aldigim İtemler İse Gitmisti.. Ama Verdigim PArada Yoktu.. Ve Morodonda Adamın Biri Shouttan ßas ßas ßagırıyordu.. UNNAMED Clanı Dupeci Sakın Onlardan ßişi Almayin Diye.. ßide Adama Gel Verim Satin Aldigin İtemi Dedigimde Aldıgım Cevap Aynen Suydu

- Haxtr Lan Milleti Uyandırmayayım Diye Veriyorsun Dimi..

ßumudur Yani.. Allahın ßelası Hataları Yuzunden Adım Dupeciye Cıktı.. Hadi Tüm Serveri Düzelttiler.. HAdi Hersey Mukemmel Oldu.. Hadi Hic Bir Sorun Kalmadı.. Peki ßunu Nasıl Duzeltecekler.. ? İsmimi Nasıl Temizleyecekler..[signature][hline]NICK [ Gizli ]
SERVER OLYMPIA
JOB ASASSIN
LVL DAHA DOGMADI
CLAN HENUZ KURULMADI
NP 100
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KILIC, 24 Kasım 2005 17:36 tarihinde demiş ki:
İşin En Kötüsü... Sabah Oyuna Girdigimde.. Dün Sattigim İtemlerimin Hepsi Geri Gelmisti.. Ama Paralari Duruyordu.. ßenim Satin Aldigim İtemler İse Gitmisti.. Ama Verdigim PArada Yoktu.. Ve Morodonda Adamın Biri Shouttan ßas ßas ßagırıyordu.. UNNAMED Clanı Dupeci Sakın Onlardan ßişi Almayin Diye.. ßide Adama Gel Verim Satin Aldigin İtemi Dedigimde Aldıgım Cevap Aynen Suydu

- Haxtr Lan Milleti Uyandırmayayım Diye Veriyorsun Dimi..

ßumudur Yani.. Allahın ßelası Hataları Yuzunden Adım Dupeciye Cıktı.. Hadi Tüm Serveri Düzelttiler.. HAdi Hersey Mukemmel Oldu.. Hadi Hic Bir Sorun Kalmadı.. Peki ßunu Nasıl Duzeltecekler.. ? İsmimi Nasıl Temizleyecekler..

sadece sonuna kadar haklısın diyebilirim,üzüldüm:([signature][hline]server:ares
nick:CYCLOME
aşiret:RunningAmoks
np:bunu söylersem seni öldürmek zorunda kalırım:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...