Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blackwinds'e ulaşmak için...

Murtaza

Öne çıkan mesajlar

doğum tarihimi bilmiyorum...yardım plz!!!
ıd lordcankus
server ares
oyundaki char adı WilliamTel
lvl58 rogue assasin
adam soyuldu,doğum tarihimi bilmediğimden,şifremi değiştiremiyorum.yardım ...plz!!!

[Bu mesaj kuvancbek tarafından 20 Kasım 2005 22:25 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj kuvancbek tarafından 20 Kasım 2005 22:26 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj kuvancbek tarafından 20 Kasım 2005 22:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DaRK_MaHMuT, 21 Kasım 2005 20:01 tarihinde demiş ki:
Dün aksam gereksiz pm atanlara 3 gün mute veriyodu bende luzumsuzluk olsun diye Mute PLs diye pm attım ve dc oldum,
ve bir daha giremiyorum ve banlandım felan diyebişi de yazmadı ıd mi giriyorum charım geliyo ve tıklayınca disconnet oluyorum bu nasıl bişi bilen varmı:S

Yeni char açıp BaşLarsın bidaha Gm in sözünü dinlersin sende bidaha ^^

LöL[signature][hline]NicK : TaLkative

Owned_by Disbanned :(
Np :>> 225 k
Sosyal ağlarda paylaş

böle bi bölüm oluşturduğunuz için saolun 2-3 aydır patide deildim bi baktım ke geldi i güzel sevdik bağrımıza bastık +8 staff aldık cz de 1500 buff bastırdık ama inventoryi açtığımda bi şey eksik geldi fire thorn yok kahrolası 150-200m şu anda beramusta dupeymiş tabiki daha bunun çaresi filan olmaz ama ben bu dupe yapan kişiyi karlı çıkarmak istemiyorum bunun için ne gibi yöntemlere başvurmalıyım sölerseniz sevinirim yani hakkımı aramak istiyorum oyundaki bi çok insan gibi ama blackwinds midir nedir onun dışında nerelere müracat ederim _?[signature][hline]Server:Beramus
Clan:TeRaPi
Grade:2
Name:baddal31
Job:Paper mage

Sosyal ağlarda paylaş

HeHe sızınkıde bir seymı yahu

ben dupe item lazım dedim adam ban useriz mute ayptı :)
dugru yazmakta kabahat bu ezik GM lere dupe oldunu bilirsem en azından rahat edecek icim rolback oldugunda bilecem ama gelde anlat ezik Gm lere[signature][hline]**************************
* Server : AresX
* char : warrior blade master
* level : 6x

[Bu mesaj KONUR_ALP tarafından 23 Kasım 2005 23:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

beyler valla şukardar söylüyüm sonuçda aranızda yeni biriyim ne diyo bu mal deye bilirsiniz ama bu arkadaş bu gmlik işinden para kırıyo ve sen tut adamdan item istersen çık paraları der ve yazmışsıznız sorunu olan pm atsın die nasıl sorunun olur ban yersin item olamaz çar soyulur cart curt yani bu dedikleriniz için adam sizden para ister sonuçda ilgilenmesi fln hikaye bilmşyorum derdimi anlatabildimmi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...