Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blackwinds'e ulaşmak için...

Murtaza

Öne çıkan mesajlar

Şimdi böyle topiclerin daha önceden açılıcağını tahmin ediyodum. Tabi 1 kişinin bu şekilde topic açması, bundan sonra "abi benim mirage +3 üm rollback oldu, blackwinds koş, ben item istiyorum blackwinds koş" gibi şeylere meydan vereceği için BLACKWINDS' E PM YOLUYLA ULAŞIYORUZ.

Aksi takdirde topic' ler tarafımdan ve diğer alan yetkilisi arkadaşlar tarafından kilitlenecektir.

Unutmayın, ne olursa olsun Forum' un düzenini korumak zorundayız.[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

Ewet önceden nasıl kurallara uyuyorsak ..aynen devam edelim ..

p.m boşuna icat olmadı :D

[signature][hline]"Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez."
Düşüncen gül ise sen gül bahçesisin, diken ise dikenliksin.(Mevlanadan)

Sosyal ağlarda paylaş

Bizim Godfrey' e de söylesede arada oda bir okusa buraları.

Ps. K2' de CS dışında ulaşılabilecek bir çözüm noktası olduğunu bilmek bile huzur verici. Umarım canından çokkkk kısa sürede bezmez yada bezdirilmez. Kolay gelsin.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:190.xxx(200k da ya Beramusa veda yada lvl65 kadar CZ'ye veda)
Sosyal ağlarda paylaş

Murtaza bence bu topici sabitleyin abi yukariya bi yere cünkü 2 3 saate kalmaz blackwinds tüyüm döndü gibi msjlarla forum dolacak ve bu topic arka taraflarda unutulmaya mahkum olacak :)[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

pek alakam yok aresle fakat üstte bi arkadaşın dedigi gayet mantıklı. sticky yapılsın en azından orda siz ayıklayıp düzenleme yapabilirsiniz. pmleri okuyamaz adam. zaten bu bölümdeki çogu kişi aresten iice kitlerler adamı. hele konuşma özürlü olanlar 3 er 5 er msg atarlar. neyse siz daha iyi bilirsiniz.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence en mantıklısı alan yetkilileri aracılgıyla ulaşması bizzat kendi g.m sıfatıyla yazması degilde..bilmiyorum benim düşüncem bu

[signature][hline]"Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez."
Düşüncen gül ise sen gül bahçesisin, diken ise dikenliksin.(Mevlanadan)
Sosyal ağlarda paylaş

tamam öyle yapalım bi şekilde ulaşalımda nasıl olsa özgür alan die açtığımız topğicler kapatılamaya devam edilcek en azından gm le arasında bir hukuku olan biris günlükdetaylı mail fln atsın[signature][hline]NicK:ozkan_TR
Server:ARES
JOB:LVL 60 BLADE MASTER
NP:yavaş yavaş
CLAN:LVL 45'den BERİ CHOSENS(DEĞİŞTİRMEM)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 18 Kasım 2005 23:58 tarihinde demiş ki:
Bizim Godfrey' e de söylesede arada oda bir okusa buraları.

Ps. K2' de CS dışında ulaşılabilecek bir çözüm noktası olduğunu bilmek bile huzur verici. Umarım canından çokkkk kısa sürede bezmez yada bezdirilmez. Kolay gelsin.

+1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...