Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KRO mu KIRO mu?

Skymaster

Öne çıkan mesajlar

abi okurken
Kro ve kıro yu nasıl ayırt edıyorsunuz?[signature][hline]By blood and honor we serve
dogu, 11 Kasım 2005 23:12 tarihinde demiş ki:
şehit olmak heralde kutsaldırda.allah demiş şehitlerin yeri farklı(öyle duydum).o zaman hepimiz şehit olalım.hem onurlu ölüosun hemde bi işe yarıyosun tabi önce MİLLİ olmak lazım.(alay etmiyorum ciddiyim ama gencecikken ölmekte koyuyo insana)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Suark, 21 Kasım 2005 19:58 tarihinde demiş ki:
abi okurken
Kro ve kıro yu nasıl ayırt edıyorsunuz?

Mesela Gökhan adını nasıl ayırt edebılıyorsak oyle (ya bılmıorum aslında Kro dıye attım ortaya oyle yazıldıgını bılmıorum :o)[signature][hline]Apache, 05 Eylül 2005 12:20 tarihinde demiş ki:
ankara bes tepe iki tepe acıgı var atom bombası yıyebılırız
Sosyal ağlarda paylaş

kro yu okurken ağzından çıkan ses kı-ro dur
kıro yu okurken ağzından çıkan ses kı-ro dur.
ee nasıl ayırt etcen[signature][hline]By blood and honor we serve
dogu, 11 Kasım 2005 23:12 tarihinde demiş ki:
şehit olmak heralde kutsaldırda.allah demiş şehitlerin yeri farklı(öyle duydum).o zaman hepimiz şehit olalım.hem onurlu ölüosun hemde bi işe yarıyosun tabi önce MİLLİ olmak lazım.(alay etmiyorum ciddiyim ama gencecikken ölmekte koyuyo insana)
Sosyal ağlarda paylaş

Kro dur kıro diye okunur...

nasıl "tren" i tiren diye okuyosak yada "kral" ı kıral diye okuyosak kro da öyledir...

mesela birisi sana öyle yeşillik kırlık bi alanı satın alman için sana "kıral" dese, sen bunun "kır al" mı yoksa "kral" mı olduğunu anlamak için kasıcakmıydın?[signature][hline]beybin, 02 Kasım 2005 20:51 tarihinde demiş ki:
hep dedim dinsizlikte bir din olmalı.

sir, 06 Kasım 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
"allahın sopası yok" lafı cuk oturuyo ama kafiriz be abi lol
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShadowFury, 21 Kasım 2005 20:51 tarihinde demiş ki:
Kro dur kıro diye okunur...

nasıl "tren" i tiren diye okuyosak yada "kral" ı kıral diye okuyosak kro da öyledir...

mesela birisi sana öyle yeşillik kırlık bi alanı satın alman için sana "kıral" dese, sen bunun "kır al" mı yoksa "kral" mı olduğunu anlamak için kasıcakmıydın?

Bende senin gibi düşünüyorum :) ama kıro kürtçede çocuklara söylenen bir kelime imiş....o kafamı karıstırıo ama bencede kesinlikle kro olması gerek[signature][hline]E-Mail & Msn : Skymaster
Icq Uin : 740943 | Favori Site : Oyunix.com, Oyunix.net
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...