Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KRO mu KIRO mu?

Skymaster

Öne çıkan mesajlar

Kromozon, Kroner vb gibi birçok kelime var okunuş olarak Kro çok yatkın oldugu için, ben eskiden beri kro kullanırdım. Taa ki bir arkadasım kıro diyene kadar bana... bende dedimki kıro öyle yazılmaz Hakiki Kro...oda dedi hadi ordan falan yani öyle bir tartışma başladı. Kısacası dediği gibide olabilir yani "kıro" da yazılabilir, şimdi emin olmak için sizlere soruyorum yazılışı nasıldır bu kelimenin.... KRO MU? KIRO MU ?

Şimdiden teşekkürler[signature][hline]E-Mail : Skymaster
Icq Uin : 740943 | Fovori Site : Oyunix.com, Oyunix.net
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Davion, 21 Kasım 2005 19:21 tarihinde demiş ki:
Kaçın abi bu konuda patladı chem geldi.

Valla Chem'e zeka ve muhabbet açısından bakarsan gayet pati ortalamasının üstünde bi insan aslında gereksiz deneyler yapsa da. Bi de senden daha gerekli bence foruma.[signature][hline]Wanqhinox, 29 Temmuz 2005 01:55 tarihinde bana attığı özel mesajda demiş ki:
bu balondan ne zaman kurtuluoz kocum ya yeni damgam ne kadar devam etcek daha ?

geyk.net mizah sitesi - www.geyk.net - MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Kro sadece kötülüğümüzü isteyen yabancı devletlerin bir propagandasıdır. KRO'nun tersi ORK'tur. Böyle benzetmelere izin vermeyelim ve sessiz kalmayalım.

KIRO'nun geleceği için el ele !

( Bu mesaj sadece gereksiz amaçlarla yazılmıştır.)[signature][hline]What we do in life, echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

K.R.O
Kondansatif rölativite oynayıcısı[signature][hline]By blood and honor we serve
dogu, 11 Kasım 2005 23:12 tarihinde demiş ki:
şehit olmak heralde kutsaldırda.allah demiş şehitlerin yeri farklı(öyle duydum).o zaman hepimiz şehit olalım.hem onurlu ölüosun hemde bi işe yarıyosun tabi önce MİLLİ olmak lazım.(alay etmiyorum ciddiyim ama gencecikken ölmekte koyuyo insana)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...