Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olimpia

NewUser

Öne çıkan mesajlar

Human olup bütün orcları rahatsız etme düşüncemle :Pp ya yabancılara orda rahat vermicem valla bi nevi gıcıklık sinir ya onlar az çektirmedi beni diim ee herkse sabır versin allah yeni server tatlısıyla dupleriyle hilelikleriyle np leriyle xp leriyle bizi bekliyo dio ve . koyuyuroum daha dicek laf kalmadı zate ne diim :P tüm türk milletine hayırlı olmasını diler gözlerinden öperim herkesi.... . . ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aisto, 23 Kasım 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
tmm ben 70 olcam sen bana o itemleri verirsin painte ekledim bu linki söz sana vercem die itemleri benden de sana söz 70olduğum da kapındayım tel açcam bişeyler yapcam sana ulaşcam başka yolu yok kardeşim benim saol bea

Şimdi p..ku yedim işte :D[signature][hline]JimmyFloyd (lvl 62) , VisuaL_TR (lvl 60)
Berserker HEROES
DİES
''A new power is rising in Cyper !''
COmiNg SooN..
Sosyal ağlarda paylaş

Emergency Maintenence - 11/23/2005 12:47:08 PM
We have taken all game servers down for emergency maintenance. We do not have an estimated time for service restoration. Please check the News periodically for updates. We sincerely apologize for the inconvenience this has caused.

Thank you
Knight Online Support Team

bune ya?
Sosyal ağlarda paylaş

We have taken all game servers down for emergency maintenance. We do not have an estimated time for service restoration. Please check the News periodically for updates. We sincerely apologize for the inconvenience this has caused.

Thank you
Sosyal ağlarda paylaş

Visual_tr ss aldım valla kanıt var :P olucam ben kafaya koymuşum sen şimddien yei serverda char aç ama warrior aç çünkü boss kovalatcan sabahtan akşama kadar :P başka türlü o itemler bulunmaz hehe oh bea item derdi gitti kaldır geriye gold ve xp :P saol gözüm nerden ettin bu lafı :P
Sosyal ağlarda paylaş

Thank you

gelmiooo bee..sizde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...