Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altın Krampon ve Ronaldinho

onurf

Öne çıkan mesajlar

bişeyin içinde ronaldinho geçiyosa inanarım ona[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

yazsaydın keske ne olacagını bizde izlemden bilseydik şaşırmasaydık.[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Adam 3 kere ceza sahasının hemen dısından topu sektırıyor sektırmesını yarıda kesıp vole cakıyor ama baya hızlı vuruyor top ronaldınho ya gerı donuo havada yakalıo gogus kontrolle sonra tekrar sektırıp yıne vole vuruo bole 3kere yapıyor helal olsun gercekten top la yapılacak hareketınde sınırı yokmus[signature][hline] [b]Faruk Ka 24.05.2004 tarihinde saat 13:00 da demiş ki :
honki ponki torino
çalına bimbo porino
muşi muşi popopo kozizo
çıkı çıkı şayne tikitak tok
Sosyal ağlarda paylaş

Adam ben taşla oynardım zamanında diyo.
Böleleri piskopat oluyo işte.

şimdi izledim ben ve cidden bu canlı insan degil.
Dünya'nın en iyi futbolcusu olabilicek bi kapasiteye sahip suan.
Pele,Maradona falan bunları geçer bu manyak.
[signature][hline]"Gülün ve bütün dünya sizinle birlikte gülsün,ağlayın ama yalnız başınıza ağlayın."

[Bu mesaj Eternal tarafından 20 Kasım 2005 16:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toggie, 20 Kasım 2005 15:37 tarihinde demiş ki:
Topun direğe carpıp geri donmesi olayı kesinlikle hile. Top gorunmuyo direge carparken. Mumkun değil 3 kez ust uste o sertlikte topa vurup diregi nisanlaması. Ama onun dusundaki hareketlerine alıstık zaten normal geliyo artık :)

eet topun direge vurma olayı hile zaten nike reklamı zaten bundan baska biside yoq videoda[signature][hline]oper, 09 Kasım 2005 00:07 tarihinde Hakansukurun 10 dk kızlarla ilgili 10 topic acmasından sona demiski:
olm senin sorunun mu var kızlarla?? istedin de vermediler herhalde.. ??
-------------------------------
Haumarush-Tauren-WArrior-Zaptiye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...