Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk Gm Hakkındaki Görüşlerimizi Düzeltmeliyiz.

C33k

Öne çıkan mesajlar

evet paticik e giren oydu az önce oyunda da bunu söledi notice den valla ben türk gm den cooook memlunum. bence isini cok iyi yapio. Türklerle bu oyunda ugrasmak kolay degil. aga party pls diyip sonra küfür eden sadece türkleri taniyorum. yabancilarla dalga geciolar ama halbuki kendilerini ne kadar kücük duruma düsürdüklerini bilmiolar. sitede bile sadece uyari bölümü türkce diger bölümler ingilizce. bos yere siteyi bu sekilde yapmamis adamlar.... biraz düsünmek lazim
Sosyal ağlarda paylaş

nasil gm dir bilemicem ii kotu de demicem ama insanlari notice la asalamasi beni rahatsiz edio hic bi insan herkesin onunde asalanmayi hakketmez okuyucakmi bilemicem bu topic i ama okuyo ise kendisine notice dan hayvan denilmesi nasil bisi olurdu bunu soleyi versin...ha ona gore o sekilde asalamak normal ise buyursun devam etsin ama bunu kabullendikten sonra gelipte insanlar ona kufretti diye adam mutelemesi de yannis bisi olur...[signature][hline]o_0

Herkez gibi size katılma ısterım ama bu ımkansız
bence Turk gm olmadan daha ıydı en azında okuyabılıyordu bugun mute yedım sebebını yazıyoru bakın

*#### BUY DUPE RAPTOR PM ME ULTRA FAST ####*

Dupe yi bilmeden alanlara neden mute yok da
bilerel alana var en azında itemin dupe oldunu bilicem nede olsa bu konuda GM diye bahsetigimiz kişiler birşey yapamazken[signature][hline]**************************
* Server : AresX
* char : warrior blade master
* level : 6x
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Bir konu daha var ve bu konuda
oyunda donüp duruyor olay ne anlatayım

Benım duydugum sey Gm ve jede_real adlı bayan Isilion mudur nedır ondan kesmısler şimdi bu olay olmasa herkezın azında sakız olmaz kımse bılmez Haa ben demıyorum kı oldu Birileri Kötülemek icin yapmıştır mutlaka oyunda Hiç ama Hiç kötü birşeyın oldunu ben görmedim ama doktorum bana numaralı gözluk verdi beyki ondandır :)[signature][hline]**************************
Sosyal ağlarda paylaş

Bu başlığı açan kişi,database in çalındığını söyliyen arkadaşla dalga geçmiş.Bu tamamen birşey bilmediğinden kaynaklanmakta.
Çocuk gibi "id veriim hackle" olayı değil bu.Bende biliyorum database in çalındığını,nerden mi biliyorum?Çünkü bunu James e söleyen kişiyi tanıyorum.James in de önce inanmadığını ama sonra GM1 charının şifresini pat diye söyleyince eleman dumur olduğunu biliyorum.
Şuan password değişiminin neden aktif olmadğını biliyorum.Ortada dupe wipe tan çok daha ciddi problemler var yani.Ama giderilmeye çalışılıyor.BU sorunlar giderilmeden bu oyun da beş para etmez bence.Çünkü adamın biri çıkıp sizin şifrenizi çok kolay olarak alabilme gücüne sahip.
Bunuda sitedeki bir açıktan yapmakta.Güvenlil açısından çok ama çok yetersiz USKO.Hatta acınacak durumda.Bu kadar çok oyuncusu,düzeltiyorum para verip oynayan oyuncusu varken ve insanlar bu işe emek+para verirken bu tip duruma düşmek tüketici haklarının sonuna kadar ihlalidir.Çünkü düzeltmek için yapılan bir şey yok,evet bu database çalınma durumu yeni birşey değil birkaç aydır var.Ben ilk farkedildiğinde yazmıştım ama gene bazı "zeki" arkdaşlar dalga geçmişti.Bu tip insanlar her zaman olur,lakin bu işin yeterince içinde olanlar bu durumdan haberderdirler.Noob ların bilememesi normal.
Şifre çalmanın yanında son zamanlarda bir de ban açma modası var.50 dolara ban açıyoruz diye bağıran ve gerçekten banları açılan adamlar var.Deli gibi dupe yapıp +3 itemlar la dolaşanlar var.Bu kadar hile varken biz boss peşinde koşup nerdeyse 1/20 drop alan kişiler olarak tamamen ezilmiş durumdayız.Güya lvl larımız 67+.
Herneysebu dediklerimi de isteyen ciddiye alır isteyen almaz ama bence esas sorulması gereken şudur:
Database hacklenmesi sorununda bir gelişme varmı?
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasim saçma saçma konusma lütfen databaseler calinsa suanda hepimiz bilirdik ve okadar çalmak kolaymi gözünü sevim bu databaselerin calindigini söyleyen arkdas özelime gelmis diyorki id neydi diyor cocukluklada alakas1 yok sorun sende güzel kardesim insanlar1 yanl1s bilgilendirmenize hakk1n1z yok zaten bu tip diyen insanlar lamerin tekidir YAHU MADEM CALINMIS YAYINLAYIN Sinir ettiniz yanl1s haberlerle insanlar1 kand1r1yorsunuz asl1nda kendinizi kand1r1yorsunuz buna kimse inanmayacakt1r inananlarda senin gibidir DATABASELER MADEM HACKLENDI DATABASELERIN ICINDA GMLERINDE PASSWORDLARI OLUR DIMII EEEE GMNIN SIFRESI ILE NEDEN PEKI GIRMIYOR YA sus vallaha muhattap olmak istemiyorum yazmak bile istemiyorum iyi calismalar
Sosyal ağlarda paylaş

daha önce hangi gmden yanıt alabildiniz hangi gm pm den konuştu ban yediniz nedenini öğrenemediniz türk gm ne gerekiyorsa söylüyr bence iyi bi insan kim ne derse desin[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr / ausben
Nation : Karus / Karus
LeveL : 6x / 5x
Clan : ReactioN / ReactioN
Server : Ares / Ares
Class : Elemental Lord / Hunter
Np :37k / 1k :D
Arkadaşlar Fransız Lequi e Gazetesi "Türk Milli Takımı 2010 Avru a Futbol Şam iyonası' ndan ihraç eDİ Lsin mi "diye bir anket başlatmış. "Evet" oyları önde gidiyormuş. İletebildiğiniz kadar çok kişiyi www.lequipe.fr/ iletin. burdan sag altköseden non diyeceksin
Sosyal ağlarda paylaş

ya GM türk olmasının neresi kötü anlayamadım ben. bakın herkes GM hakkında konuşuo. açıkcası ben daha hiç pm den konuşmadım GM ile. gerek de duymadım yani. öle adama abuk subuk şeyler sormanın bi anlamı yok. bakın eğer benim başımada durup dururken banlanma olayı falan gelse naparım bilmiyorum tabi. ama yinede blackwinds!in durup dururken kimseyi banlayacağını düşünmüyorum. lady_rar arkadaşın banlanma olayını şahit olmadığımız için bilmiyoruz tabi ama. bide kızın1i yi tanıyorum ve kimseye ks yaptığını ve küfür ettiğini sanmıyorun. küfür etti dienler yalan sölüor bundan eminim. bi konuda GM nim patriot için isiloon kestiği söyleniyor. her ne kadar inanmasamda kesmiş olsa nolur yani. bence bir türk clanı için bunun yapılması ii ya. ben böyle düşünüyorum. ne yani gidip monsterkıll veya bobert içinmi kessinler. sonuçta kimse için kesmemeleri doğru olan ama kesmişlersede b,i türk clan için kesmeleri ii bence. monsterkıll bunun için bağırıodur o kadar kendileri için kesilmio die :) neyse son oolarak ben ister ego tatmini deyin ne derseniz dein bir türk GM olması iidir diorum. ya adam bismillah göreve başladı adamı canından bezdirmenin bi alemi yoktur. ve burda arkadaşlar kişilerle ilgili yotrumlarda o kadar çok ileriye gidiyorlarki şaşırıyorum. yok kızın1i şöle yok jade böle. hiç olurmu ya insanlara hakaret düzeyinde kelimeler kullanmamaya dikkat edelim lütfen. neyse son olarak nickim aerverım cart curtumu işte aşağıya bırakıyorum. bu konuda fikir tartışmasına oyun içindede her zaman açıım. tabi pm m,i açık bulursanız :)

Server: Ares
Nick: whiTe_liON2
Job:Paladin
Level: 61
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vktk, 16 Kasım 2005 17:03 tarihinde demiş ki:
ya arkadaşlar bu oyunun halen neyini savunuyorsunuz?

oyunu burda savunan yok bildiim kadariyla herkes bi sekilde sikayetci...
o zaman niye oynuyosunuz dersen kendi adima söyle diyebilirim
vakit öldürecek daha iyi bir imkanim yok...[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşim adama hak verin diyosunuz,adam saatlerce burda belkide uyumuyo diyosunuz....
Ben 1 seneyi aşkın süredir oynuyorum bu meredi ve emin olun günde 20 saat bazen 24ü bile buluyo.
1 seneee..Dile kolay.
Ama arkadaşın 1i gold bar sattı ve 1 gold bar yüzünden 4 kişi banlandı.
Bana bunun açıklamasını yapın ve premium kullanıda vardı aramızda.
Ne soru sordular ne sual ettiler.
Blackwinds arkadaş benle konuştu,bekle dedi cz de bekledim,.
Yok biff gelcek yok şu olcak yok bu olcak.
Neyse derken ben 1 saat bekledim cz de kıpırdama dedi kıpırdamadım.
1 saat geçti bana dedikleri şunlar:Kusura bakma beklettim ama bende bekledim.
Ben=Önemli deil gidebilirmiyim?
O= Evet gidebilirsin .
Ben=saolun iyi geceler.
O=iyi geceler.
Aradan 5 dakka geçmiyo ve ben banlanıyorum.
Bu nasıl GM'liktir ....
Diyecek söz bulamıyorum.
Sonra pm atınca anlatıyosun derdini,türk diyosun en azından dilimizi biliyo diyosun.
Banane kardeşim seni BİFF banladı,git derdini ona anlat.
Böyle GM olmaz olsun başka bişey demiyorum.
Bide kendinizi benim yerime koyun o zaman anlarsınız......[signature][hline]Ölüm döşeğinde olan fanatik bir BJK'liye sorarlar.Son isteğin ne derler.Adam beni fb li yapın der.Hayrola derler nerden esti??Bir BJK'li öleceğine bir fbli gebersin der....
Sosyal ağlarda paylaş

Yaaaw düşün düşün.....
Aslında black'e hak veriyorum bi yandan ama insanın canı yandığı zaman biraz kırıcı olabiliyo.
Oda kendine göre haklıdır.Askerliği göz önüne alıyorum.Misal,senden yüksek rütbeli naparsa boyun eğceksin,senin en sevdiğin kişiye bile haksız yere kötü muamele yapıyosa gene suscaksın.Çünkü kıdem meselesi.
Pardon kardeş çok sert çıkışmış olabilirm ama senden biraz anlayış bekliyorum.
Biraz yardımcı ol yeter.En azından bişeyler sarfettim de yani halkım için.
Bunu yap ben senden başka bişey istemiyorum.
Varsın BAN kalkmasın boşwer canın saolsun..
Kırıcı davrandıysam özür dilerim ama durduk yere banlanmak ta çok kırıyo adamı :([signature][hline]Ölüm döşeğinde olan fanatik bir BJK'liye sorarlar.Son isteğin ne derler.Adam beni fb li yapın der.Hayrola derler nerden esti??Bir BJK'li öleceğine bir fbli gebersin der....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
C33k, 19 Kasım 2005 13:48 tarihinde demiş ki:
arkadasim saçma saçma konusma lütfen databaseler calinsa suanda hepimiz bilirdik ve okadar çalmak kolaymi gözünü sevim bu databaselerin calindigini söyleyen arkdas özelime gelmis diyorki id neydi diyor cocukluklada alakas1 yok sorun sende güzel kardesim insanlar1 yanl1s bilgilendirmenize hakk1n1z yok zaten bu tip diyen insanlar lamerin tekidir YAHU MADEM CALINMIS YAYINLAYIN Sinir ettiniz yanl1s haberlerle insanlar1 kand1r1yorsunuz asl1nda kendinizi kand1r1yorsunuz buna kimse inanmayacakt1r inananlarda senin gibidir DATABASELER MADEM HACKLENDI DATABASELERIN ICINDA GMLERINDE PASSWORDLARI OLUR DIMII EEEE GMNIN SIFRESI ILE NEDEN PEKI GIRMIYOR YA sus vallaha muhattap olmak istemiyorum yazmak bile istemiyorum iyi calismalar

Afacan arkadaş,senin inanıp inanmaman umrumda değil.Tamda yazımın üstüne bi konu açılmış sanırım.Sen mesajlarını edit etmişsin gerçi okuyamadım ama merak ettim.Milleti kandırmadığımı anladın mı?Yoksa hala saçma sapan konuşmaya devam mı ediceksin?Bu işin ticaretini yapıyorlar diyorum sana.Bu hack olayını yapan kişinin oyunla alakası yok bilgili kardeşim.Onu kullananlar var.Öğren,bilmemek ayıp değildir.Ama senin gibi bilgiçlik taslayan nooblar cahillerin dik alasıdır.
Saygılarımla.

Not.Adam senin charını ne yapsın ki?lvl kaç?Hangi itemlar var?Np kaç? Zaten hackleyip sattı satacağı kadarını 100-150 dolardan.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar calınan DB ise adam senın exık carnı ne yapsın DB clear eder ve yanı bır server acar
cunku Bu oyunun bende server dosyaları mevcut ve sadece DB eksikligi var yanı tam ayarlanmıs DB probleı yasıyorum Bu konuyu cok zaman once patıcıkde yazmıstım bazı programcı ve DB ci arkadaşlar görüştük ama herhangi bir bilgimizn yetmemesınden dolayı bu olay bıtti ve yani server acılıyor allah bılır Clear DB yapılmıs bir server dır Haa bu arada server dediginiz dosylarda C++ yazılmiş seyler ve okadarda buyuk bır makına gerektıormıyor sonuc zaten SMSQL de bitiyor Canınma durumunda bende calsaydım bunu ezik chaeları soymak ıcındegıl para kazanmak ıcın acardım[signature][hline]**************************
Sosyal ağlarda paylaş

Buarada oyundan sureklı dusun ler oluyorsa sistemde aktif olan bir program localtor.exe adlı 42k lık bır dosya sebep oluyor microsft bultende yanınladına göre micro soft programı degil ve trjan veya benzerı bır program olasılı var bu konuda dıkkatlı olan ben bu programın knight online exe si ile ırlıkte haraket etını tesbıt etdim

ve program aradabır 66.250.131.132:80 adresine baglanıyor
orası bir web server dikkatli olun[signature][hline]**************************
Sosyal ağlarda paylaş

işte istedik ve geldi türk gm en azından dilimizden anlayan bir insan ve şunu üstüne basa basa sölüyorum o na karşı cepe alanlar biraz ekmeklerinden oldular oyun içinde neden benim itemim silinmedi veya ban olmadı hile yapan küfür eden düpe yapıp milletin canını yakanlara her zaman ban :)[signature][hline]ID :azrail:
ares
IvI :su an iyi gidiyo
el morad (e tabiki)

Sosyal ağlarda paylaş

haha işte türk gücü alsana SS

işte böyle olmalı kafana göre ban sebebi cıkmalıki bu işler yoluna girsın birde epsi ne aynı benım gibi yazıyor buda yarım yamalak espiri olacaktı galiba veya benil
ilkokula yeniden başlamak lazım eğitim şart
bilmedigim bir dil olsa gerek :) :)
ilkokula yeniden başlamak lazım Eğitim şart :)
http://img479.imageshack.us/img479/4672/20051119610118tk.jpg
http://img479.imageshack.us/img479/9518/2005111961263zu.jpg

şimdi swift vermemek mi ban sebebi yoksa öldürmemekmi cıkamdım işin

[Bu mesaj KONUR_ALP tarafından 20 Kasım 2005 16:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

insnlık elden gıtmesın gm degıl tum ınsanlara karsı tavır ve goruslerımızı duzeltırsek bırakın gm yı bırbırımızı anlar kufursuz ve kavgasız bir yer yapmıs oluruz o nedenle gm olsun olmasın İNSANLIGI elden bırakmasın yeter unutmayın herseyın bır ust kademesı mutlaka vardır el elden ustun mısalı ve hatalar yapılacaktır muhım olan as konu aynı hataları tekrarlamamaktır bence yinede aynı dılde olup konusup anlasabılmekte guzel bişi bence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
C33k, 19 Kasım 2005 13:48 tarihinde demiş ki:

Tek bi şey sorucağım sana sen hiç hacker tanıdın mı ?
CIA , FBI Vs.. yerlerin databaselerine giriyorlar serverda millet 150$ full +8 shell set satıyor bu damı ınandırıcı gelmıyor ozaman son olarak şunu sölüyorum Turk Gm farklı bi charla devamlı serverda gercek parayla item alınır diye butun pazarları özelliklede Cypher da dolaşsın +8 shell set kaç paraya veriyor aldıkdan sonra başka bi karakterle bi daha aynı kısıyle konussun kımsede bu kadar fazla shell olamaz bide +8 dene ve gör [signature][hline]Nick : VanHelsing1
lvl : 64( %30)
Server : Cypher
Job : Kasar Hood
Nation: El Morad
Clan : TheOthers

[Bu mesaj VanHelsing1 tarafından 20 Kasım 2005 23:50 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj VanHelsing1 tarafından 20 Kasım 2005 23:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KASIMOGLU, 20 Kasım 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
Gm :D benim akraba amcamın oglu jade nin de kuzeni akraba şirekiti kurduk o isilion drop ediyor biz kesiyoz o bisop drop ediyor biz kesiyoz biz soyluyoz o banlıyor biz soyluyoz server re-start yiyor biz soyluyoruz gm ligi bize devrediyor.... daha ne diyeyim ben Gm le akraba şirketi kurduk... Bayilikler dagıtılacaktır...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...