Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n00bz

KosPer

Öne çıkan mesajlar

said:
Necro, 13 Kasım 2005 15:45 tarihinde demiş ki:
nonono agas! 30+ olup direk cz baron yapıorus 35 olana kadar ondan sonra 35+ olunca cardinallere geçiorus 45 e kadar ordan 55 e kadar deru :)

teoride güzelde pratikte olmuyo. diyelim clanda 19 kişi var 2 tane 8lik party oluyo (olmuyoda hadi oldu varsayalım) 3 kişi açıkta kalıyo. o adamlarada söz veriyosun party için ama alamıyosun. diger partyde 8 kişiden az kalıyolar haber vermiyolar sonra bunu biri farkediyo clandan veryansın ediyo sonra olay büyüyo her party iptal oluyo vs. bu tip şeyleri çok iyi hatırlıyorum. geyik fln güzeldide bu tür sorunlar baş agrıtıyodu. bide lvl kastıkça insanın sinirleri geriliyo. hatırlarsınız murtazayla birbirimize girmiştik pk yaparken.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yok en iyisi hemen megalara gidelim ordan haunga keseriz :-O

Arkadaşlar çok abarttık susalım :horace:

Neyse neyi nerde nasıl kasıcağımız bi şekilde ilerde ayarlanır clanca gider kasar geliriz, dimi ama? ;)
said:
HasMez, 13 Kasım 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
teoride güzelde pratikte olmuyo. diyelim clanda 19 kişi var 2 tane 8lik party oluyo (olmuyoda hadi oldu varsayalım) 3 kişi açıkta kalıyo. o adamlarada söz veriyosun party için ama alamıyosun. diger partyde 8 kişiden az kalıyolar haber vermiyolar sonra bunu biri farkediyo clandan veryansın ediyo sonra olay büyüyo her party iptal oluyo vs. bu tip şeyleri çok iyi hatırlıyorum. geyik fln güzeldide bu tür sorunlar baş agrıtıyodu. bide lvl kastıkça insanın sinirleri geriliyo. hatırlarsınız murtazayla birbirimize girmiştik pk yaparken.

Hasmezcim sadece 2 kişinin üstüne yığıldıysa tabiiki zor olmuştur. Demiyorum ki hiç takmayın herkes itediğini yapsın olmaz öyle şey! Ama sizede yazık yaw o kadar dert tasa! Hem belki bu sefer o kadar kalabalık olmayız çok sorunda çıkmaz. Eskiden kaç kişiydi?[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:

[Bu mesaj _catastrope_ tarafından 13 Kasım 2005 15:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hapry degil ama harpy kestik :p

Clan meselesine gelince biz n00bz ruhunu canlandiralim dioruz. Tanidik bildigimiz , makara olacak , gülecek ve level kasacak ortam. Ha ciddiyet konusunda ciddiyiz. Ben son derece seri ve ciddi kasmaya hazirim. Bu aralar dinlenme modundayim nasilsa[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 13 Kasım 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
said:
Necro, 13 Kasım 2005 15:45 tarihinde demiş ki:
nonono agas! 30+ olup direk cz baron yapıorus 35 olana kadar ondan sonra 35+ olunca cardinallere geçiorus 45 e kadar ordan 55 e kadar deru :)

teoride güzelde pratikte olmuyo. diyelim clanda 19 kişi var 2 tane 8lik party oluyo (olmuyoda hadi oldu varsayalım) 3 kişi açıkta kalıyo. o adamlarada söz veriyosun party için ama alamıyosun. diger partyde 8 kişiden az kalıyolar haber vermiyolar sonra bunu biri farkediyo clandan veryansın ediyo sonra olay büyüyo her party iptal oluyo vs. bu tip şeyleri çok iyi hatırlıyorum. geyik fln güzeldide bu tür sorunlar baş agrıtıyodu. bide lvl kastıkça insanın sinirleri geriliyo. hatırlarsınız murtazayla birbirimize girmiştik pk yaparken.

açıkta kalanlar mesela diyelim 8kisilik partyde 3 priest varsa 1 priest i çıkarıp yeni party kuracaklar :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 13 Kasım 2005 15:56 tarihinde demiş ki:
hapry degil ama harpy kestik :p

Clan meselesine gelince biz n00bz ruhunu canlandiralim dioruz. Tanidik bildigimiz , makara olacak , gülecek ve level kasacak ortam. Ha ciddiyet konusunda ciddiyiz. Ben son derece seri ve ciddi kasmaya hazirim. Bu aralar dinlenme modundayim nasilsa

ehuehheu düzelttim ;)[signature][hline]May the HORSE be with you!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 13 Kasım 2005 15:57 tarihinde demiş ki:
açıkta kalanlar mesela diyelim 8kisilik partyde 3 priest varsa 1 priest i çıkarıp yeni party kuracaklar :)

hangi 3 priest? clanda ztn toplamda 3 priest vardı. yalnız mageler akmaya başlamıştı sonradan. hatırlıyorumda lvl45 aoeleri açılınca ash mash ne varsa kurutuyolardı duo spawn.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

Murtazada gelse de işi ciddi konuşmaya başlasak. Gerçekten beraber olucaksak adam gibi bişey söliyim mi cidden en üstleri zorlarız! Yeterki bencil olmayalım...

Dimi ama? :-)[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

:lol::lol: Bide tehdit ediyo partye almazsanız banlanırsınız diye... Arada nooblar eğlenceli oluyo beah! :-)[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 13 Kasım 2005 16:16 tarihinde demiş ki:
said:
RuneLaFey, 13 Kasım 2005 16:14 tarihinde demiş ki:
mhmm siz o Ash spotunda napiyordunuz bakaim ? :D

exp kasiyos "Masumca" :D

mhmm tabi anladim zaten :D bi imam iki archer? seri masumiyet :D auto heal , chat , makara ,[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...