Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n00bz

KosPer

Öne çıkan mesajlar

Bilmiyorum kabul edermisiniz ama eğer ederseniz seve seve orc olur sonuna kadarda oynarım...[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

:lol: Yalançıı seniii!!! :horace:

Ne demek gurur duyarım ;)[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

ya olur nie olmasın ama zor yani küçük çapta lvl grupları oluşturulursa olur yoksa -nie almıyosunuz -yer var mı -burda kasalım şurda kasalım gibi bir sürü pmle ugraşırsınız. noobken bile itemlar konusunda kavga çıkıyodu.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum eski clanı ama burdanda her "Kanka bende patidenim clan pls" diyeni almamak lazım... Tabii yine clan kurucuları bilir ama ben kendi adıma garanti veriyorum ki öyle itemmış paraymış, böyle maddi işlerle uğraşmam... Clanda iyi muhabbet selam sabah olsun bide sizler olun kâfi...[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben o olayı anlamıyorum...Şimdi az da olsa bu oyunda standartlar yok mu?

yani lvl 40-45 e kadar ash dts
45-60 arası deru- apos
60 dan sonra cz geloem-harpy gibi...

bu konuda neden tartışma çıkar?

bi de clan bank konusunda benim düşüncem... herkese de anında ib+6 chitin set vermek zorunda değiliz tabiki de en azından cb da varsa adamın üstündekilerden iyi bişeyler vermek iyi değil midir?

aga patidenim clan pls konusu zate mykoya ilk acıldıgında tartışılmıştı...öyle bir clan olursa paticik klanı filan olmaz zaten arkadaşlık, samimiyet ve güven durumuna göre kurulur kanaatindeyim.
[signature][hline]May the HORSE be with you!!!

[Bu mesaj Baelithilie tarafından 13 Kasım 2005 15:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Adam lvl 45de"Beyler hadi harpy keselim hem belki itemda çıkar daha iyi exp derse... Sonra harpy diye kazara raven çekerse öyle bi tartışma çıkarki anlatamam!"

Not:Tamamen hayal gücü^^[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_catastrope_, 13 Kasım 2005 15:46 tarihinde demiş ki:
Adam lvl 45de"Beyler hadi harpy keselim hem belki itemda çıkar daha iyi exp derse... Sonra harpy diye kazara raven çekerse öyle bi tartışma çıkarki anlatamam!"

Not:Tamamen hayal gücü^^

hahaha :D harika tespit :D

ama biz kesmiştik 45de harpy :-P[signature][hline]May the HORSE be with you!!!

[Bu mesaj Baelithilie tarafından 13 Kasım 2005 15:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...