Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diez (CastleSiegeWar)

Diablo_Angel

Öne çıkan mesajlar

[spo1=böyle başladı][/spo]

[spo2=Sonlarına dogru][/spo]

diezde kurulan turkuaz clanı amacına ulaşamadı blood,8ball ve diger clanlar birleşerek bug kullandılar bize karşı abys e türk bayragı çekme umududa son buldu sanırım bu gecede blood clanı disband edilicek son günlerindede bug yaparak veda ettiler yoksa kale yi çoktan almıştık neyse anca bug yaparak kazandılar başka türlü kazanıcakları yoktu sadece size 1,2 görüntü göstermek istedim csw den girdigim en güzel csw lerden biriydi :) ama sonu kötü bitti :([signature][hline]

[Bu mesaj Diablo_Angel tarafından 20 Kasım 2005 05:37 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Ne Amacı ya :) Biz o CSW ye sadece bir Party le girdik ortamı görmek için ve Ally Clanlarımızda Rage_Of_Blood ve Rogue_Crackz dı (Human) sadece deneme amacımız ilk savaşta kale almak değil zaten ilk savaşta kale almak kolay değil..

CSW ye gireceğimiz zaman en az 5-6 party olacaktır..

Ve Bu arada ABYSS kalesi düşmüştür..Ve Eternity i kaleye kondu..Buda bizim için çok iyi oldu çünkü salak bir clana kaldı kale.. Arkadaşlar Söylenildiği gibi değil.Biz gece 5 teki savaşa sadece tek party olarak girdik.Hangi Clanların olduğuna ve Ally leri öğrenmek için... Coming Soon
Sosyal ağlarda paylaş

bu gece freedom da aynı işi beramusta yedi . elmoradlardan birkaç tane karuslardan da 2 tane clan ayarlamışlar . bırakın kristale gitmeyi bazen kapılardan geçemiyorduk. çok adaletsiz ya . adamlar işi bilmiyoki herkes birbirine giriyor . nereye girecen nasıl kıracan kristali 50 healer başında zaten ya heallenmez ya da respawn olan ölüler uzakta bi yerde olurlar .[signature][hline]Bazı İnsanların Alışkanlıkları Vardır . Mesela Birgün Bıkmıştım Kendimden Nefret Ediyorudum Ama Hala Ultima Oynuyordum .. Aramıza Fesat Girdi Ko Die Bi Meret Ama Ben Geri Döndüm Hala Ultima Oynuyorum;
Forever Ultima Online
Forever Nebula
Sosyal ağlarda paylaş

bLood patLadı deviLe charLarı banLanacak adam çöktü acaip tırstı 4 aLlyLe çıktı iLk defa cswye bisse 2 aLly sanıyorduk ancak rogue crackaz bizi sattı

rage of bLoodunda fazLa yardımı oLmadı

bzm için antremandı bi kerede oLmaz sağ tarafı parçaLadık ancak capaduLt bug La kapadıLar orayı[signature][hline]Turkuaz
Fukara

LVL 61,ELEMENTAL LORD

nps : 13x.xxx
nation : karus
server : dies

Turkuaz R.u.L.A.z
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...