Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elveda Diez Elveda LasombrA

Zian

Öne çıkan mesajlar

senın gıbı sadece 1 forum takıp eden ınsanlar bılıp bılmeden konusuyorlar ben bu oyunu yaklasık 1,5 senedır oynuyorum ben tanıyan tanır bılen bılır nasıl bırı oldugumu bılırler sen sadece bu foruma takılmaya dewam et cok sey ogrenırsın merak etme... senın yuzunden zaten topıc ıcerıgı degıstı zıan kusura bakma sry
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ccaannnn, 15 Kasım 2005 00:15 tarihinde demiş ki:
bana bulastın cz ne partyme gırebıldın ne pm cvp alabıldın sımdı hatırladım senı geldın burda sımdı bana hava basıyosun ezıkkç

ben sana ne zmn pm attım? party sordum ? 1 günde shelllerle fırlayan bi adamsın ben sana ne diim daha. 1 sene yapılmayacak şeyleri bigünde yapmışsın bana boşuna laf oyunu yapma saptırma konuları. legit misin? itemların legit mi? bana bunu söyle. kendin mi yaptın satın mı aldın yoksa said mi verdi yoksa mamuda mı verdi? bunun cevabını ver önce sonra istedigin kadar sidik yarıştıralım seninle. hee neden sana bulaştıgımı soruyorsanda hemen cevaplayayım ; her tür cheatera uyuzum var , ilk diilsin , sonuncuda diilsin. tanıyan herkes bilir ztn.

he bide ben mi tek forum takip ediyorum? bana mı diyosun yani bu söylediklerini?

[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 15 Kasım 2005 00:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ooh maşallah gördügü saygıya bak saygıya ;

http://s11.invisionfree.com/knightonlineranking/index.php?showtopic=21374&st=75&#entry984304

elalemin maskarası olmuşsun hala bize ezik diyosun. benim gibi milliyetçi bi adamı bile toplumundan sogutuyo senin gibiler.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ccaannnn, linkte demiş ki:
heyyy me items all legit me upgrade all items +8 shard +6 shell paunldron +7 chitin pads +7 chitin bot and helmet... gauntlet me upgrade 1 +8 mirage buy zzzzzzzzz gm zzzzzzzzzz

said:
ccaannnn, linkte demiş ki:
hahahahahhaha me combo very bad maybe 411 deaht he 66 lvl andd good items me items all delete

heyyy cccaaannn mme peace,me african people plss
Can 7 senedir oynamıyomusun sen yoksa?vah vah
Sosyal ağlarda paylaş

hasmez kardesim canın nasıl combo yaptıgını kendim gordum. bazen sapıtıyor mause u bırakıyor cift el yapıyor. ben 15 dakka falan izledim bayagı biseler kaptım :D.
ustundeki itemlere gelince orasına ben karısmam dupe olur olmaz o onun sorunu. madem o kadar oyunu temizlemek istiyorsun blood ta :mee var mage. adam eski tasker ilk illegal item ve dupeden banlananlardan birisi. azda onun hakkında yorum yapalım istersen.

P.S : konu gitti ya neyse baska topic te insallah konusuruz. zian sende defol git artık server dan yettii be gardasımmmm :D :D[signature][hline]status: blocked
server: diez
job: mage
nation: karus
level: 6x
np: 35xxx
clan: yok onu bulamadım işte :D
Sosyal ağlarda paylaş

ben bıraktım zaten oyunu
wow rulaz :)
inanılmaz bir oyun diyeceğim yetersiz kalacak :)[signature][hline]Name: VAnGeL (retired) I Vangel
Clan: Wearehistory I ---------
Lvl: 63 I 4x
Class: Berserker Hero I Troll Warrior
Nation: Karus I Horde
Server: Diez I Bloodsclap
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vktk, 15 Kasım 2005 16:25 tarihinde demiş ki:
ben bıraktım zaten oyunu
wow rulaz :)
inanılmaz bir oyun diyeceğim yetersiz kalacak :)

Ni-ye bıraktın ben hayatta 60 olmadan bırakmam 45 oldum hack sonra durum bu işte ama 60 olcam[signature][hline]Buraya tıkla makro dupe vs seyleri öğren...
Feberbahceli degil sen
Ata'm izindeyiz çünkü bizde Fenerbahçeliyiz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ariakas_Teduva, 15 Kasım 2005 11:44 tarihinde demiş ki:
hiko abi yolun açık olsun beyler bende LasombrA dan Kael_Teduva bendende LasombrA elveda yolunuz açık olsun

Sezer bekle lem bizde gelcez ömerle wow a. Yada dota forever yapacaz. Ko dan sıkıldım. Diablo nunda screenshotunu gördüm aldığım dudyumlara göre diablo3 yapım aşamasında(5 seneye çıkar :lol: ).[signature][hline]I gladly obey.
Sosyal ağlarda paylaş

ya neyin yeni serverı :)
dupe var arkadaşlar dupe
patch filan hikaye,
bu arada database gitti,tekrar tekrar söyletirmeyin.
sakın kimseye id nizi vermeyin..

tekrardan
blizzard > k2 :)[signature][hline]Name: VAnGeL (retired) I Vangel
Clan: Wearehistory I ---------
Lvl: 63 I 4x
Class: Berserker Hero I Troll Warrior
Nation: Karus I Horde
Server: Diez I Bloodsclap
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eXe, 15 Kasım 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
Bugun zian oyundaydı o kımdı.Lasombra da kapanmamıs?

zian satıldı.Yeni alan arkadas a dedikki " biras daha bu clanda takıl biz sonra remake clan yapcaz" oda tmm dedi yani clan hala var ama zian real zain deil xD[signature][hline]
Nick : Oosjo_
Clan : LasombrA
Job : Blade Master
LvL : 6x
NP : 50xxx
Server: Diez

[Bu mesaj ShadowFax tarafından 15 Kasım 2005 17:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ÖHÖHÖHÖHÖH !
zian burda arkadaslar ama account satılmıstır ..
bugün clan dagılcak ama clan kurulmadıgında dolayı (bug war) biraz geciktirdik...
herneyse bu arada babalar yani iki dk kapısmasanız olmaz dimi :D bu arada beyler canın skilllerine lütfen laf yapmaın pls...
kendisi bizzat örencimdir :D
Boynuz kulagı gecti diyebilirm ...
PS : boynuz kulagı gecer ama duyamaz :D
mujx ! cancım :D[signature][hline]Lütfen Görmiyeyim seni biyerLerde karsıma cıkma;konusmayalım bakısmayalım
NE OLURSUN!!! :(
daha fazla tükenmeye takatim yok !
Sosyal ağlarda paylaş

ByeBye Zian.. LasombrA Ne Demeq BilmiyorumAma Oynadıımda İlk Sempati Duyduum Clan New Orderda Sonrada Zaten O Coq Eskiden Beri Seviyorum.Sonrada Lasombra Anlamı Ne Demeq BilmiyorumAma Biraz Cafedekilerin Hepsi O Clanda idi ondan da ilgi duymus olabilirim bir Ara Bozuldu UPRISING Kurulmustu Nefret Ediordum İsminden Walla :D Nese Bye Bye
Sosyal ağlarda paylaş

lasombra bir vampir clanının ismidir
dağılmasına bende çok üzüldüm çok güzel günlerimiz geçti
kendimize yetiyorduk aslında bende x e geçince belli süre sonra bırakmak zorunda kalmıştım umarım tekrar kurar agam sizi bir arada görmek isterim[signature][hline]x deyim
assasin ve mage 61lvl
np:51k(hep aynı pk yapmıyorum)
clan:neydi lan!
buff scrl olmuş 400m bende 10m var param olana kadar yokum
Sosyal ağlarda paylaş

biz ayrılamayız :D

şuan clanın tamamı GuTTaMin die bi isim altında ( sebebi clan bug oldugundan clan açamadık.O yüzden dejhamanian eski fatal_Frame in bi noob acc swinde açılmıs hazır clan varmıs ona geçtik) toplandık LasombrA tekrar açılcak.Ama belki herkes yeni server e geççek yada wow alcaklar bilmiorum ama neresi olursa olsun takım aynı xD[signature][hline]
Nick : Oosjo_
Clan : LasombrA
Job : Blade Master
LvL : 6x
NP : 50xxx
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...