Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

16 Kasım 2005: Türkiye-İsviçre..

Kuntz

Öne çıkan mesajlar

said:
StignaLammoth, 16 Kasım 2005 23:07 tarihinde demiş ki:

Sen bu kişiyi çağır türkiyeye bizzat ben ilgileniyim onla....
Maçtaki kusurularımızda
1-Alpayın yani bir profesyonel futbolcunun yapmaması gereken hatayla başlaması
2-Futbolcuların oyunun başında kordine olamaması
3-Karşı takımın futbolcularının yaptıgı yersiz ve uygun olmayan hareketler
4-Taraftarların tam anlamıyla tezahurat eksigi
5-Hakemlerin resmen kasıtlı yaptıgı bir çirkeflik
6-Son 10 dakikada giren adamların yersiz girmesi
7-Takımın kendi içi anlaşamaması defansı açması ve 2.ci golü yemesi(tek sorumlusu kaptandır..)
Sosyal ağlarda paylaş

sağlık olsun napalım olmadı . hakan şüküründen tuncayına emresinden alpayına kadar hepsi canla başla mücadele etti alpayı da maç sonu lavğa attığı tekmeyle bana göre kendini affettirdi. ayağına sağlık .[signature][hline]BİRGÜN YÜKSELSEM BİLE HEP BİR SERSERİ KALACAĞIM ALL AYE'S ON ME!
erkek adam renkli takım tutmaz !!
Be$iKTa$
Sosyal ağlarda paylaş

@druenler

Alakası yok.Hakan Şükürden hoşlanmamak degil.Herşeyin bir kullanma tarihi var.
Geçerse tarih atıcaksın bu kadar basit bu.
Almanya'nın gol krallıgına giden adam oturuyo klubede.
Sırf Türk Halkının bazı kesmini tatmin etmek için KRAL da KRAL demek için 35 yaşında ne top sürme yetenegi,ne adam geçme yetenegi ne de assist yetenegi bulunan bir adamı ilk maçta tek striker,ikinci maçta tekrar aynı sekilde striker oynatıyosun.
Bunu abartmanın mantıgı yok artık.[signature][hline]"Gülün ve bütün dünya sizinle birlikte gülsün,ağlayın ama yalnız başınıza ağlayın."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 16 Kasım 2005 23:14 tarihinde demiş ki:
olsaydı işi kalktı.bu sistemle isviçreye yenildik mi deplasmanda?kendi sahamızda 2 gol yedik mi?elendik mi?
evet..
oyuncularda ne suçu arayacam, hakanı,tolgayı çağıran adamda suç

Fistan merak ettim ilk macta Umit Ozat hakkinda ne yorumlar yaptin?
Hakan hakkindaki bazi yorumlarina ben de katiliyorum, ama bence Fatih Terim e bu kadar sucu yuklememen lazim....
Takim 4 gol atmis, varini yogunu ortaya koymus... Taktik olarak Yanaldan cok daha iyi bir futbol sergilemisse Fatih Terim cok da kotu degil... hem Terim'in takimi adapte etmesi icin yeterince zman olmamisti...
Bence kimseye bireysel olarak cok yuklenmeyelim... olmadimi olmuyor[signature][hline]Bal adam...
Sosyal ağlarda paylaş

Turkiyedeki sacma sapan gerizekali futbolcular yuzunden yine bir turnuva kacirdik.
Artik bu adamlar takimdan uzaklastiricaksinki yenilere yol acilsin.

Yilda 2 milyon dolar para aliyorsun topu sol ayaginla adamin onune pas aciyorsun. Daha 1. dakkada penalti yapiyorsun ayip bunlari yaparken sonucunu dusunuceksin..

Ben butun mac kosan didinen oyunculara aciyorum yine gerizekali 2-3 kisi yuzunden buyuk bir tecrubeden yoksun kaldilar

Ergun ude alicaksin heykelini dikiceksin ornek futbolcu diye Birtane yanlis hareketi yok 90 dakika boyunca[signature][hline]Bir leoparı sakın kuyruğundan tutma
Tutarsanda sakın bırakma

a.k.a homoid
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mavi, 16 Kasım 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
Oyuncularımızın hepsini tek tek tebrik etmek gerek.
Yüreklerini koydular ortaya.

Vizem nedeniyle ilk 2 golü kaçırdım.
Oyuncularımız soyunma odasında aklımdan geçenleri yapmışlardır umarım.

için rahat olsun alpay ezmiştir . en son öleydi görünen kızım[signature][hline]BİRGÜN YÜKSELSEM BİLE HEP BİR SERSERİ KALACAĞIM ALL AYE'S ON ME!
erkek adam renkli takım tutmaz !!
Be$iKTa$
Sosyal ağlarda paylaş

Abi hala hakeme nasıl kötü dersiniz ya. Olmayan penaltıyı verdi. Emreyi atmadı. Serhat resmen atıo kendini.

Fistan, olay Fatih Terim'de zaten. Biz onu hep sonradan koyduğu oyuncularla işi bitirmesini izledik. Milli takımda bunu yapamıyo. Birde yanında 3 tane adam var. Teknik direktörün 1 tane yardımcısı olur 3 tane deil.

Tümer ve Fatih Tekke aklıma gelio hep ya, nasıl alınır bu adamlar oyuna ya. Keşke Tümer grupta 2 maçta bizi taşıyıp buraya getirmeseydi.

Son on dakka oyuna maestro mu alınır. Yıldıray napcak 10 dakkada. Hane defanstan adam alırsın forvet sokarsın tamam. Forvette adam çok yorulmuştur yürüyemiyodur alırsın yenisini sokarsında. Takımı yönlendirecek adam 80. dakka alınmaz oyuna.

[signature][hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 16 Kasım 2005 23:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

@Dorsia, ilk maçta selçuk,ümit,serkan,hakanı sahada gördüm babama dedim bittik biz.ailecek fenerliyiz.3 fenerli futbolcuyuda sevmeyiz.ümit e zaten ana avrat giderim her maç.selçuk bu maçta çok kötü değildi ama yinede sinirlerimi bozuyo adam.serkanda bal yapmayan arı.
fenerden adam seçmeyi bilmiyo bu fatih terim.al mehmet yozgatlıyı, al önder turacıyı direk koy oynasınlar.hele bu maçta yozgatlı olsaydı fatih tekke ile iyi iş yaparlardı.sağdan akar giderdi tekkede iyi arapascı zaten.hamitle serhat bi türlü organize olamadı sağ kanattan çizgiye inemediler bi türlü.hakan var hakan varda sağdan çizgiden orta yoktu maçta.taa orta sahadan orlardan ortaladı hamit.[signature][hline]FİLTHY PLAY!
*********...
Sosyal ağlarda paylaş

buda bnm türk n.cüzdanı olmayıp isviçre n.c olan ama aslında ileride türk olucak fakat şuan isviçrede okuduğu için daha türk olmıyan arkadaşım
2mizde türk olduumuz için kavga çıkmadı ama olsun:D
[spo1=ve konuşmamız]Barlas:
gecmis olsun.........onurlu bir sekilde....kazandik
AnıL:
ewt
Barlas:
herseyde bir hayir var.......2008 de isvicreyi kendi evinde TüRKLER Eleyecek.........
AnıL:
inş
AnıL:
yıkıldım yanlız son anda
Barlas:
aynen
Barlas:
tuncayin golünden sonra yürek yine heyecanlandi
Barlas:
isvicre nasil kacti kabine
Barlas:
hep böyleydi bunlar tarihleri boyunca
AnıL:
:D
AnıL:
bi baktım kaçıolar:D
Barlas:
adamlar sevinmek icin degil kacmak icin düdügüncalmasini beklediler
AnıL:
:D
Barlas:
4-2 ama
Barlas:
fiyaka
Barlas:
alpay oyunu bozdu bence
Barlas:
Bu aksamin adami bence KRAL
AnıL:
2. golde golü tuncay attı aslında:D
Barlas:
ama Kralin müthis kafasi
Barlas:
tuncay sadece süsledi
AnıL:
bu kardeşin ne dio böle=?
AnıL:
haa
AnıL:
isviçrelilere diomuş :D
Barlas:
ilk mactakine diodur
AnıL:
bu maç tada ıslıkladılar
AnıL:
ama sonradan bastırdık
Barlas:
aslinda orada yorumumu veriim
Barlas:
iki tarafta yanlis........Türkiye aslinda orada bastiracagini Isvicrelilere medeniyet dersi verselerdi daha iyi olurdu
Barlas:
Düsmanin bile olsa milli bayragina ve ulusal marsina saygi duymak zorundasin
Barlas:
TR susacakti ve tüm dünyaya örnek olacakti.......Türkiye Medeniyet ülkesine medeniyet dersi verdi.......[/spo][signature][hline]Bu alemde 2 büyük var.
Beşiktaş ve 70lik rakı.
Sosyal ağlarda paylaş

birde millet takimin en buyuk sorunu dm mevkiinde iyi oyuncular yok (selcuk, huseyin vs..). orta sahamizda kim varsa hepsi hucuma yonelik oyuncular. yani iyi top ceviren bi orta saha takimina karsi olunca cuvalliyoruz.
macta 4 gol bulduk. defansif olarak hicbir akilda kalici olay yok (penalti ve 1-2 volkan kurtarisi harici). yas ortalamasi cok genc bir takim ve suratliler. orta sahada bi baski kuramadigimiz icinde 2 macta da ayni senaryo oldu. adamlarin her pasi isabetli. boylece pozisyona cok girdiler.

hakan konusuna gelince. hakiket takdiri hak ediyor. sonucta 35'ine gelmis bi futbolcu ve forma sansi bulabiliyor. yerine alternatif var elbette ama burda araya buyuk bir koz giriyor. her yetenege dogustan sahip olabilirsiniz ama birine yani "tecrube"ye sahip olamazsiniz. iste en buyuk faktor.

hava topu muhabbetinde ise hakan degil turkiyenin dunyanin en iyilerinden biridir su konuda. ozelliklede son bikac yildir kaleyi degilde topu arkadaslarina indirmeyi dusunuyor. tek cok kaldi bugun kalabalik savunma arasinda. ama genede isini yapti.

fatih terim konusunda da bikac sey soylemek istiyorum. cok ama cok buyuk risk aldi. sanirim bilmeyen yoktur italyaya gidecekti sene basinda. sirf istek (baski) uzerine geldi. taktiksel, moralmen ve grupta kotu bir yeri olan bir takimi aldi ustelik. kisa surede cok ama cok is yapmasi gerekiyordu ve bu kadarini yapti. imparator yine imparator baska bisey demeye pek gerek yok :)

sonuc olarak almanyaya gidememizin tek sebebi bu mac degilde ilk mactir.[signature][hline]Nick: Roguenler
Lvl: 6x
Nation: Orc
Server: Diez
Status: Satilik
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 16 Kasım 2005 23:23 tarihinde demiş ki:
Ergün 1 Ümit Özat 2. Başka kim var Orta yapabilen türkiyede ?

Ergün Ümit kadar top kaptırmıyo veya saçma sapan yerlere atmıo ama.

yavaş allah aşkına.. Ümit'in tek ortası danımarka macında nıhata attırdıgı kafa goluydu[signature][hline]Savaşacak gücün yoksa,silahını düşmanına ;
Yönetebilecek kudretin yoksa,beynini sana boyun eğdirene ;
Uğrunda ölebilecek bir amacın yoksa,aşkını nefretine sat...
Sosyal ağlarda paylaş

Maçtaki kusurularımızda
1-Alpayın yani bir profesyonel futbolcunun yapmaması gereken hatayla başlaması
2-Futbolcuların oyunun başında kordine olamaması
3-Karşı takımın futbolcularının yaptıgı yersiz ve uygun olmayan hareketler
4-Taraftarların tam anlamıyla tezahurat eksigi
5-Hakemlerin resmen kasıtlı yaptıgı bir çirkeflik
6-Son 10 dakikada giren adamların yersiz girmesi
7-Takımın kendi içi anlaşamaması defansı açması ve 2.ci golü yemesi(tek sorumlusu kaptandır..)
8-Ergünün hatalarıda tabikide
9-Takımdaki herkezin sarı kart görmesi neredeyse çünkü 2.ci devrede 1 sarı kart daha yeseydi emreydi veya tuncay falan 4 ü de bulamayabilirdik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...