Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

isvicreli futbolcular hastanelik oldular

2pacAmaruShakur

Öne çıkan mesajlar

Ya çok fanatik bir insan değilim ama çok kötü oldum ya dün geceyi hatırladıkça içimde bir şeyler eziliyor, boğazım düğümleniyor.
Şaban'a o kadar laf ediyoruz ama adam 3-1 deyken kaçırmak ister miydi o pozisyonu. Herifin yeteneği, sınırı, kapasitesi belli adam sakin olamıyor, kaçırınca morali bozuluyor. Adam o pozisyonu kaçırınca, büyük ihtimalle ölmeyi istemiştir öyle bir maçta(ben olsam öyle isterdim). Orada halil, tekke vs olsa atacağı ne malum. Tekke Yunanistan maçında bomboş pozisyonu kaçırdı, Halil bir oynuyor bir oynamıyor vs. Sonuç olarak olmayınca olmuyor, dünya da her zaman çabalasan da bazen o çaba sana geri dönmüyor yok "equivalent trade" ne yazık ki
Açıkçası rakip adam gibi oynasaydı, binbir türlü çirkeflik yapmasaydı bu kadar üzülmezdim. Hakem şerefsizdi, adamlar şerefsizdi, en ufak bir şeyde attılar kendilerini 10 dakika yattılar, çamura da yattılar, sonuç bu oldu.
Şiddete tamamen karşıyım ama dün elimden gelse hepsini döverdim adamların. Dün gece hayatımda etmediğim kadar küfür beddua lanet vs okudum.[signature][hline]Double, double, toil, and trouble
Fire burn and caldron bubble
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaraylıyım Diye Demiyorum Hakan Eger Kendine Biraz Daha Dikkat Etse Avrupada Calısıp Takımında Basarılı Olsa idi Olamadı Dunyanın En iyi Santrofarlarından biri olurdu.Şaban Diyorsunuz Ama Hakan Durur Durur Sonunda Vurur İllaki Bişiler Yapar Hic Olmadık Yerde Gol Atar Pozisyon Yaratır[signature][hline]GaSoLiNa
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kuntz, 17 Kasım 2005 15:14 tarihinde demiş ki:
alpay yaktı yine hem saha içinde hemde dışında herifin istiklal marşını söylerken halini gördüm sağlıklı çıkmamış maça..
Adam zaten direk savaş başlıklarını açmıştı istiklal marşında gözlerinin altını falan boyamış millet sakin sakin söylüyor bu frenzy açmış gibi "KOOORKAEEE!RÖÖÖEARGH!"...[signature][hline]We're Opeth from Sweden.
Sosyal ağlarda paylaş

volkan ne alaka ya adamın hatası yokki ayrıca orda şerefsiz bir isveçli giderken şifo mehmete tekme atıyor lan o adama atılır mı be üstüne delikanlı tanımam şifonun ondan sonra alpay deliridi dua etsinler stat aşşağı inip hepsini hastenelik etmedi[signature][hline]çocuğunuz hangi takımlı olcak tıklayın öğrenin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...