Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kızlar=bulmaca

ares20

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaşlar niye bulmaca olsun kızlar siz anlamak istedikten sonra onlar anlatırlar zaten kendilerini.Ben çok sevdim bıraktı falan diyorsunuz,bayanlarda seviyor hem de deli gibi,herşeyiyle perfect bir sevgili olmaya çalışıyorlar,size ilgi gösterip,anlayışla karşılıyorlar bazı şeyleri ama böyle bayanları bile aldatıp ya da senden sıkıldım deyip terkedip giden bir sürü erkek var.Yani o zman bende erkekleri duygusuzlukla suçluyorum böyle olunca,siz kendi açınızdan ben kendi açımdan böyle yorumluyorum olayı.[signature][hline]Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Janitschar, 14 Kasım 2005 15:37 tarihinde demiş ki:
Kızlar bulmaca değiller, sadece boşlukları doldurman gerekiyor.
Gerisi kendinden gelir

guzel bısıler soylemeye calsmıssın ancak olmamıs :D
eger kızlar bulmaca degılse boslukları nerden buluyorsun[signature][hline][b]tipitip, 21 Ekim 2005 18:45 tarihinde demiş ki:
bilinç dışı tel.i mouse olarak kullandım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ares20, 14 Kasım 2005 15:03 tarihinde demiş ki:
1)Bu kızları hıc anlamıyorum neden kendılerınden hoslanan ve onlara sevgı gosterılerınde bulunan ınsanları es gecıp onlarla hıc ılgılenmeyen umursamaz tıplerden hoslanıyorlar? 2)Yuz verıldıklerınde senden soguyup soguk davrandıgında sana daha yakın oluyolar(neden) 3)bu bı celıskımıdır bu ucunun cevabını arıyorum...????.....????

1- Peki sen neden senden hoşlanan ve sevgisini dile getiren kızlar yerine seninle ilgilenmek yerine kendini umursamayan kızlardan hoşlanıyosun? (öyle ki buraya böyle dert yanmışsın) Aynı şey değil mi?
2- Senin de bi arkadaşın bi anda senden soğusa noluyo diye sebebini öğrenmek için biraz yakın davranıp hakkaten öyle mi diye bakmaya çalışmaz mısın?
3- Peki kendin yaptığın şeyleri kızlar yapınca onlara özgü diye tanıtman ve dert yanman bi çelişki değil midir?[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 14 Kasım 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
said:
1)Bu kızları hıc anlamıyorum neden kendılerınden hoslanan ve onlara sevgı gosterılerınde bulunan ınsanları es gecıp onlarla hıc ılgılenmeyen umursamaz tıplerden hoslanıyorlar? 2)Yuz verıldıklerınde senden soguyup soguk davrandıgında sana daha yakın oluyolar(neden) 3)bu bı celıskımıdır bu ucunun cevabını arıyorum...????.....????

1- Peki sen neden senden hoşlanan ve sevgisini dile getiren kızlar yerine seninle ilgilenmek yerine kendini umursamayan kızlardan hoşlanıyosun? (öyle ki buraya böyle dert yanmışsın) Aynı şey değil mi?
2- Senin de bi arkadaşın bi anda senden soğusa noluyo diye sebebini öğrenmek için biraz yakın davranıp hakkaten öyle mi diye bakmaya çalışmaz mısın?
3- Peki kendin yaptığın şeyleri kızlar yapınca onlara özgü diye tanıtman ve dert yanman bi çelişki değil midir?

Ağzına sağlık Rewendor Benim anlatmak istediğimi çok güzel dile getirmişsin..[signature][hline]Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
RaidenXelRu, 14 Kasım 2005 19:28 tarihinde demiş ki:
said:
Janitschar, 14 Kasım 2005 15:37 tarihinde demiş ki:
Kızlar bulmaca değiller, sadece boşlukları doldurman gerekiyor.
Gerisi kendinden gelir

guzel bısıler soylemeye calsmıssın ancak olmamıs :D
eger kızlar bulmaca degılse boslukları nerden buluyorsun

Sen yanlış boşlukları anlamışsın ahaha lol[signature][hline]Seni Senden Başka, Kimse Affedemez...
Msn Spaces
Sosyal ağlarda paylaş

said:

sorunun cevabını vermişsin gerçi. daha hatunları suçlamanın anlamı neden

[spo1=sorunun cevabı]
said:
ares20, 14 Kasım 2005 15:13 tarihinde demiş ki:
ben sayısal mezunu olup cumle kurmada pek basarılı degılım....
[/spo][signature][hline]orochi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 16 Kasım 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
varya biraderler koca bi çukur kazacaksın şu kızların hani bi tarafları göklerde olanlar var ya .. onları içine koyup kapatacaksın...

ev arkadşını yarın boğacam onuda üye yapıyımda benım acc u kullanmasın[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...