Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bıktım şu pelerin bugdan!!!

krieger

Öne çıkan mesajlar

:D siz pelerine takmışsınız kafayı . bence daha pelerinin şeklini değiştirsinler . nasıl pelerin o öyle kolalanmış mı ? jöle mi sürdüler kazık gibi dümdüz hiçbi faliyet yok. pelerin dediğin sallanır bişiler yapar :D[signature][hline]Bazı İnsanların Alışkanlıkları Vardır . Mesela Birgün Bıkmıştım Kendimden Nefret Ediyorudum Ama Hala Ultima Oynuyordum .. Aramıza Fesat Girdi Ko Die Bi Meret Ama Ben Geri Döndüm Hala Ultima Oynuyorum;
Forever Ultima Online
Forever Nebula
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DaggerPhobia, 13 Kasım 2005 19:34 tarihinde demiş ki:
cz de ayaklarına dolaşmasınıda istermisin pelerinin ?

çok mu güzel bu şekilde kazık gibi . adam gibi bişey koyabilirlerdi . hiçbi güzel yanı yok. tamamen arkadaki mama örtüsü .[signature][hline]Bazı İnsanların Alışkanlıkları Vardır . Mesela Birgün Bıkmıştım Kendimden Nefret Ediyorudum Ama Hala Ultima Oynuyordum .. Aramıza Fesat Girdi Ko Die Bi Meret Ama Ben Geri Döndüm Hala Ultima Oynuyorum;
Forever Ultima Online
Forever Nebula
Sosyal ağlarda paylaş

de get :D dedime pişman ettiniz . ama daha güzel olabilirdi arkanda koşarken dalgalanabilirdi . ben fonksiyonu olsun demedim :D[signature][hline]Bazı İnsanların Alışkanlıkları Vardır . Mesela Birgün Bıkmıştım Kendimden Nefret Ediyorudum Ama Hala Ultima Oynuyordum .. Aramıza Fesat Girdi Ko Die Bi Meret Ama Ben Geri Döndüm Hala Ultima Oynuyorum;
Forever Ultima Online
Forever Nebula
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DaggerPhobia, 13 Kasım 2005 19:42 tarihinde demiş ki:
Zaten dalgalanıyo ben kankam. ya hiç pelerin giymedin. yada hiç swiftin olmadı...

yok pelerin avrda düz kare şeklince dalgalanıyor arkada :D ondan diom bende :D anladınız siiiz :P[signature][hline]Bazı İnsanların Alışkanlıkları Vardır . Mesela Birgün Bıkmıştım Kendimden Nefret Ediyorudum Ama Hala Ultima Oynuyordum .. Aramıza Fesat Girdi Ko Die Bi Meret Ama Ben Geri Döndüm Hala Ultima Oynuyorum;
Forever Ultima Online
Forever Nebula
Sosyal ağlarda paylaş

Sen ultimaya devam et. Atla Nightmarene dungeonlara git.
RObe ni boya renkten renge. koyun kesip bandaj yap saatlerce.. Para biriktirip ev al brit mezarlıgın yakınında...

BIrak KO yu Pelerini :D[signature][hline]Name : DaggerPhobia
Class : Shadow Vain
Lvl : 6x ( 60 a.q artizlik olsun die 6x )
Np : 120k
Clan : :::Lasombra:::
Server : Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DaggerPhobia, 13 Kasım 2005 19:52 tarihinde demiş ki:
Sen ultimaya devam et. Atla Nightmarene dungeonlara git.
RObe ni boya renkten renge. koyun kesip bandaj yap saatlerce.. Para biriktirip ev al brit mezarlıgın yakınında...

BIrak KO yu Pelerini :D

haklısın en iyisi o en azından kendi kendine iş yapabiliyorsun . lvl kasmak için çiçeğe böceğe muhtaç olmuyorsun . para karakteri edinebilip para yapabiliyorsun. kendi kendine özelliğini geliştirebiliyorsun vs vs vs ... saysam uzaaar gider .[signature][hline]Bazı İnsanların Alışkanlıkları Vardır . Mesela Birgün Bıkmıştım Kendimden Nefret Ediyorudum Ama Hala Ultima Oynuyordum .. Aramıza Fesat Girdi Ko Die Bi Meret Ama Ben Geri Döndüm Hala Ultima Oynuyorum;
Forever Ultima Online
Forever Nebula
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...