Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

70 levelden sonraki skiller

bjkmurat

Öne çıkan mesajlar

ya beramusta schili mi ne biri vardı o adam lvl 70 mesela ama neden bugüne kadar meteor atmadı merak ediyorum doğrusu 70 skilleri kullanılmıyormu ?[signature][hline]Bazı İnsanların Alışkanlıkları Vardır . Mesela Birgün Bıkmıştım Kendimden Nefret Ediyorudum Ama Hala Ultima Oynuyordum .. Aramıza Fesat Girdi Ko Die Bi Meret Ama Ben Geri Döndüm Hala Ultima Oynuyorum;
Forever Ultima Online
Forever Nebula
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TrolL, 13 Kasım 2005 19:59 tarihinde demiş ki:
o sichi denilen mage 70 skillini açma gereği duymamış sadece 2 navayı kullanıo o adam 69 levede iken 2 tane novan açılıo eğer mastere vermezsen oda öyle yapmış demek

yok o hem ice hem flame meteor ve nova kullanıyodu yani skill bug..
yok hayır diyeceksiniz şimdi..
2 tane 70 mage var 2 side papaer flame ..
ice meteoru kim atıyo ? :/
Sosyal ağlarda paylaş

70 den sonra primary skill yok ancak açamadığınız bir sürü skill olacak. Mesela rogue sin ya archer lvl 70 skillerini açtıktan sonra explorede açamadığı bir sürü skill var onları açabilir. Mesela ben bambaşka bir hesap yapıyorum lvl 70 için. Exploreyi curede bırakıp archery 70 skilini açıp bir yandan da sin'deki drain skilini açacağım. Yani bosa drain at sonra al eline yayı tank gir. :D
Aynı şekilde priestlarda diğer secondary skillerini geliştirebilirler vsvs..[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Yalnızım dostlarım yalnızım artık...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...