Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PATİCİK ANİFİSAL ROKA EN RAKİ BALİK FESTİVALİ OKE.

Anelor

Öne çıkan mesajlar

manyakmıdır nedir ya[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Sosyal ağlarda paylaş

hasbinallah bu ne yaw[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet sevgili patiler. Bu haftaki bölümümüzde Anelor incelemesi yapacağız. Daha doğrusu Anelor örneğinden hareketle "nasıl yazmayacağımızı" öğreneceğiz.

said:
Anelor, 04 Eylül 2005 01:45 tarihinde demiş ki:
GELEN WARMİ RAKİ BALİK RAK YAPACAZ OKE.

Öncelikle bu kadar büyük büyük kocaman kocaman harf sağlığa zararlı. Göz bozar. Sonralıkla, WARMİ demeyelim, hem soru eki "mi"yi ayrı yazalım, hem "W" yerine "V" kullanalım.

RAKİ BALİK RAK 'taki "RAK" nedir, ne işe yarar, (şayet RAKİ yazılmak istendi de Anelor olunduğundan ötürü RAK'ta kalındıysa) RAKİ BALİK RAKİ nedir, bilemem. Ben sadece Rakı-Balık bilirim. (Ben Rakı-Balık gördüm.)

Son bölüm OKE. Burada bir kendini taahhüt etmeler, kendinden onay beklemeler sezmekteyim. Anelor kendi kendisini onaylamıştır. Zira cümle soru işareti ile değil, nokta ile bitmektedir.

Anelor 1 - Rakı balık yapacağız oke?
Anelor 2 - Oke.

Tehlikeli bir durum. Ama daha vahimleri geliyor.

Buyrun;

said:
RAKİLAR HERKEZ 2 BUYUK 1 KUCUK OKE.

Cümleye "Rakılar" diye başlanmıştır. Daha sonra "Herkes" denmek istenmiş ancak Anelor olunduğundan ötürü "Herkez" yazılarak buluşmadaki insanlar bir anda özne konumuna atılmıştır. Oysa ki cümlenin başındaki "Rakılar" ibaresi bu andan itibaren boynu bükük, anlamsız kalmıştır. Tam şoku atlatarak cümleye devam edilmek istenmiştir ki 2 BÜYÜK 1 KÜÇÜK ibaresi kafaları karıştırmıştır. Sondaki OKE ise kişilik bölünmesinin ve kendini onaylamanın son raddesi olmuştur.

Anelor 1 - Rakılar?
Anelor 2 - Herkez..
Anelor 1 - 2 BÜYÜK?
Anelor 3 - 1 KÜÇÜK..
Anelor 1 - ????
Anelor 2 - ????
Hepsi birden - OKE.

Ve son bölüm..

said:
BALİKLAR CİNEKOP OKE.
GELMEYENDE OKE GELENDE OKE, OKE.
OKE.

Balıklar da belirlenmiştir. Zaten Anelorlu bir buluşmanın plansız olması ihtimaller dahilinde değildir. Olmaz öyle şey. Her şey belli olunca Anelor selamını vererek sahneden çekilmiştir.

Anelor 1 - Balıklar çinekop!
Anelor 2 - (Anelor 3'ün ağzını eliyle kapatarak öne atılır) OKE!
Anelor 3 - mmpphh
Anelor 1 - Gelen de oke gelmeyen de oke
Anelor 2 - (Anelor 3'ün ağzını hala tutmaktadır) OKE, OKE. (ve bırakır)
Anelor 3 - (nefesini verirken anlamsız bir ses çıkarır) OKE.[signature][hline]Biz Sultanî için, "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mantar, 05 Eylül 2005 03:55 tarihinde demiş ki:
Evet sevgili patiler. Bu haftaki bölümümüzde Anelor incelemesi yapacağız. Daha doğrusu Anelor örneğinden hareketle "nasıl yazmayacağımızı" öğreneceğiz.

said:
GELEN WARMİ RAKİ BALİK RAK YAPACAZ OKE.

Öncelikle bu kadar büyük büyük kocaman kocaman harf sağlığa zararlı. Göz bozar. Sonralıkla, WARMİ demeyelim, hem soru eki "mi"yi ayrı yazalım, hem "W" yerine "V" kullanalım.

RAKİ BALİK RAK 'taki "RAK" nedir, ne işe yarar, (şayet RAKİ yazılmak istendi de Anelor olunduğundan ötürü RAK'ta kalındıysa) RAKİ BALİK RAKİ nedir, bilemem. Ben sadece Rakı-Balık bilirim. (Ben Rakı-Balık gördüm.)

Son bölüm OKE. Burada bir kendini taahhüt etmeler, kendinden onay beklemeler sezmekteyim. Anelor kendi kendisini onaylamıştır. Zira cümle soru işareti ile değil, nokta ile bitmektedir.

Anelor 1 - Rakı balık yapacağız oke?
Anelor 2 - Oke.

Tehlikeli bir durum. Ama daha vahimleri geliyor.

Buyrun;

said:
RAKİLAR HERKEZ 2 BUYUK 1 KUCUK OKE.

Cümleye "Rakılar" diye başlanmıştır. Daha sonra "Herkes" denmek istenmiş ancak Anelor olunduğundan ötürü "Herkez" yazılarak buluşmadaki insanlar bir anda özne konumuna atılmıştır. Oysa ki cümlenin başındaki "Rakılar" ibaresi bu andan itibaren boynu bükük, anlamsız kalmıştır. Tam şoku atlatarak cümleye devam edilmek istenmiştir ki 2 BÜYÜK 1 KÜÇÜK ibaresi kafaları karıştırmıştır. Sondaki OKE ise kişilik bölünmesinin ve kendini onaylamanın son raddesi olmuştur.

Anelor 1 - Rakılar?
Anelor 2 - Herkez..
Anelor 1 - 2 BÜYÜK?
Anelor 3 - 1 KÜÇÜK..
Anelor 1 - ????
Anelor 2 - ????
Hepsi birden - OKE.

Ve son bölüm..

said:
BALİKLAR CİNEKOP OKE.
GELMEYENDE OKE GELENDE OKE, OKE.
OKE.

Balıklar da belirlenmiştir. Zaten Anelorlu bir buluşmanın plansız olması ihtimaller dahilinde değildir. Olmaz öyle şey. Her şey belli olunca Anelor selamını vererek sahneden çekilmiştir.

Anelor 1 - Balıklar çinekop!
Anelor 2 - (Anelor 3'ün ağzını eliyle kapatarak öne atılır) OKE!
Anelor 3 - mmpphh
Anelor 1 - Gelen de oke gelmeyen de oke
Anelor 2 - (Anelor 3'ün ağzını hala tutmaktadır) OKE, OKE. (ve bırakır)
Anelor 3 - (nefesini verirken anlamsız bir ses çıkarır) OKE.

heuaheuaheua koptum super ya =) ya o rak en raki balik hani rock n coke ya buda rak( yani rock) en raki balik rock ta kola rak ta raki balik biraz turkcelestirilmis oldu OKE
edadwadadsadsadada[signature][hline]Mandoo, 05 Ağustos 2005 19:53 tarihinde demiş ki:
yok abi darth maul yavaştır..darth katana olsa kesin alır...
Sosyal ağlarda paylaş

erken bisi sorcam simdi senin post lara bakiodum hepsinin sonunda bi ''...'' noktalari war bu neyi temsil edio az ve oz konusup susraim karizmayim mi demek anlamadim soler misin =)[signature][hline]Mandoo, 05 Ağustos 2005 19:53 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Anelor tarafından 06 Eylül 2005 23:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lütfen silmeyin bu topici. =)[signature][hline]Silent dance with death...
Öss nedeniyle 15.8.2005 - 18.6.2006 arası az görüşücez. Esen kalın efenim.
Penthesilea, 31 Ağustos 2005 02:23 tarihinde Dela hakkında demiş ki:
Adami cidden kaybettik, eskiden clubberdi, simdi Sabanci'nin delisi oldu
Penthesilea, 02 Eylül 2005 22:14 tarihinde demiş ki:
Oha 1.97lik kiz ya zergdir ya troll
Sosyal ağlarda paylaş

yok erken senin post lara baktim mesela
'' osman cok guzel ... '' su sondaki ... noktalardan bahsediorum nie onlari hep kokuyosun :D[signature][hline]Mandoo, 05 Ağustos 2005 19:53 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

herkes bize gelsin ev bos bu hafta[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK

MALkavianX, 28 Ağustos 2005 13:24 tarihinde Karaköy vapur iskelesinde demiş ki:
Abi yok bide disardan zenci ithal etmisler...(!!!!)
Sosyal ağlarda paylaş

oha herkesin ev boş

cumartesi alem yapıcam arklarda, pazartesi de doluyum, sonraki cumartesi de kendi arkadaşlarımla rakı sofrası kurucaz bizim evde

aradaki sürede boşum=)[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine

raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
CusTodeM 3 Eylül 2005'te Rock'n Coke'da demiş ki:
Karı istiyorum yaa
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...