Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BOSS Drop item siLmişLer

TaLkative

Öne çıkan mesajlar

Valla herhangi bi sekilde upgrade taktigi yapmadım +7 elixiri koydum trina+bus bastım +8... +8 completeler ise birini satın aldım birisi ise clan leaderi upgrade bastı verdi... duruo bende baya kaldı yani...[signature][hline]Name : :VusLat:
Level :61
Server : Beramus
Specialty : Elemantal Lord
Clan : GradeUp
NP : No PK Yes EXP..
Sosyal ağlarda paylaş

simdi kendi itemlerim saymıya bile gerek duymuyorum 61%35.12 lvl assasin humman 85k np itemleri yazmaya gerek yok sanırım

ama arkadasım var 64 lvl warior adam bu güne kadar maradonda birinden birsey aldını görmedim ve adamın söyledikleri herzaman ben şuna inanırım ya benim yanımda benim partyme drop olacak yada kendim drop edecegim ancak öyle kullanırım tam 3 ay chitin donla gezdigini bilirim sell drop etmeyi bekledi en sonunda full sell oldu FULL DROP FULL kendi UP ları ve ne oldu tahmin edin adam chara bir girmis bankadaki bir kaç degerli sey haric 2 3 saat önce duran hicbir item yok ve 10 11 ayın tüm ugrası tüm legal itemleri kısaca herseyi silindi ve oturup ağladı cidden sinir bozucu bir durum bu cünki gercek anlamada benimde kendimden cok o cocugun haline canım sıkıldı ve cok üzüldüm ALLAHINDAN BUL İNSAFSIZ GM İNSALLAH BU YAPTIKLARINININ GÜNAHINI BOYNUNA ALACAK KADAR GÜCÜN VARDIR ADAM BASLADIGINDAN BERİ PREMIUM VE SÜREKLİ CHAS PARA ALAN BİR ADAMDI SİMDİ MAHKEMEYE VERİCEKMİS İNSALLAH SONUCU ONUN İCİN EN İYİSİ OLUR DA KİMLERE NE YAPTIGINIZI GÖRÜRSÜNÜZ SEREFSİZLER
Sosyal ağlarda paylaş

bişi sölemmi GM bence ßilinc nie derseniz hem rtalıklarda adam gibi yok hemde baska adaletli adma yok ama arkadasLarının itemLerini silmemiş kellynin (level 71) bile itemler silinmiş adam cıplak dolasıodu ama arkadaslarınınkileri silmemiş bizim cafedeler adaLetli dedim ama GM yapan adaletli zannedio afedersiniz ama ben böLe adaLetin A:Q
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ya bi analiz yaptım size mantıklı mı gelir bilemem.. Premium üyelerden fazla item silmemişler sanırım..yoksa ben yanlış mı konuşuyorum..Yani benim anlatmak istediğim bizleri paralı üyeliğe zorluyolar.. Premium alın gibisinden paralı üyeliğe zorluyorlar bizi.Haksız mıyım sizce ?[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 5xxxx
Nation: El Morad
Clan: MoHiKaN
Job: Blade Master
Baş düşman : NYchris
Sosyal ağlarda paylaş

benimde ellerimle lootladıgım opal ringimi silmişler ustelik +0 dı yane daha da komigi dupelenmiş lycaon pendantım duruyo bu nasıl iş anlamadım takayım bole mubarek gm e[signature][hline]Büyü sanatı gizemlidir ve genellikle yanlış anlaşılmıştır. Necromancer olarak kendimiz ne aydınlığa ne de karanlığa teslim etmişizdir ve kendi dünyamızın dışındaki insanlar sanatımızı yine de kara sanat olarak nitelendiriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pfff, 11 Kasım 2005 21:29 tarihinde demiş ki:
bişi sölemmi GM bence ßilinc nie derseniz hem rtalıklarda adam gibi yok hemde baska adaletli adma yok ama arkadasLarının itemLerini silmemiş kellynin (level 71) bile itemler silinmiş adam cıplak dolasıodu ama arkadaslarınınkileri silmemiş bizim cafedeler adaLetli dedim ama GM yapan adaletli zannedio afedersiniz ama ben böLe adaLetin A:Q

sen her charla tek tek girilip silindimi zannediosun?
5456446546798787874654 tane charla nasıl giricekler merak ettim. random item temizlediler bence[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 136.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

bence her char la sılındı benım +770 mırage abımın +8/15shell +8/80 raptor v.s.... ıtemler gıtı ve bunu ıcıne +8/15dex shell pauldron da var
premıum olayına gelınce lvl 61 mage gold uye 2 tane unıg yuzuk u gıtmıs sımıd adlarını unutum ama hatırlaytınca yasarım yanı premıum gm e baglı
beramusun gm herkesı banlıo ancak xegenonda gm adama pm atıp bır daha savasta ksp kullamıo dıo
beramusta say bye to beramus dıo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...