Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BOSS Drop item siLmişLer

TaLkative

Öne çıkan mesajlar

Baktığım gibi kan beynime sıçradı ama bişey demiycem... Belki dalga geçmek için koymuştur[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 09 Kasım 2005 17:13 tarihinde demiş ki:
said:
GaijinRocker, 09 Kasım 2005 16:49 tarihinde demiş ki:
ben greyhawktan bu zamana kadar aldığım hiç bi item silinmedi bugs greyhawk legit item satıyor sen dupelediysen senin sorunun ama o adam dupe satmıyor ben oyuna başladıgımdan beri greyhawk shop orda ...

dupe satmior die bisey yok,sen denk gelmemishsin. adamin USKO forumlarinda aciklamasi soyleydi:
ben pazarda ucuz buldugumu alirim pahaliya satarim.Hangisi dupe hangisi degil die kontrol etmiorum benden aldiginiz item silinirse bilin ki ben sadece alip satiyorum.

Ben de o adamdan item aldim ve konushtum moradonda pm den de ayni sekilde soylemishti. Shell aliordum legittir umarim demishtim sen bayagidir oynayan birisin boyle dupe falan yapmiorsundur demishtim.
Onun cevabi da yukari da yazdigima yakin birsey olmushtu.
#### NOTICE : Greyhawk You are banned for extream duping #### T_T[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Sackville / TryAgain
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 09 Kasım 2005 17:13 tarihinde demiş ki:
said:
GaijinRocker, 09 Kasım 2005 16:49 tarihinde demiş ki:
ben greyhawktan bu zamana kadar aldığım hiç bi item silinmedi bugs greyhawk legit item satıyor sen dupelediysen senin sorunun ama o adam dupe satmıyor ben oyuna başladıgımdan beri greyhawk shop orda ...

dupe satmior die bisey yok,sen denk gelmemishsin. adamin USKO forumlarinda aciklamasi soyleydi:
ben pazarda ucuz buldugumu alirim pahaliya satarim.Hangisi dupe hangisi degil die kontrol etmiorum benden aldiginiz item silinirse bilin ki ben sadece alip satiyorum.

Ben de o adamdan item aldim ve konushtum moradonda pm den de ayni sekilde soylemishti. Shell aliordum legittir umarim demishtim sen bayagidir oynayan birisin boyle dupe falan yapmiorsundur demishtim.
Onun cevabi da yukari da yazdigima yakin birsey olmushtu.

evet greyhawk dupe item satmıyor..notice te ne yazdı yaw :D:D[signature][hline]server:Ares
Level 62 %1 (Daha düşer bu artmaz xD)
Elemental lord
Np:85k+
Clan:Owned_By
QUIT K.E BYE BYE ALL...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaLkative, 09 Kasım 2005 19:35 tarihinde demiş ki:
Gm in dediği duyan varmı

Aranızda çok madur var ilgilenyioruz

Böle bişiy olabilir mi ?

oyle demedi talk ;

biliyorum hepiniz sucsuz ve hepiniz magdursunuz . dedi :D orda ironi vardi. Ilgileneceklerini söyledigi sey ;

" Su anda sadece trade blocklari ile ilgilenecegiz " notice mesaji ile belli oldu[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...