Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BOSS Drop item siLmişLer

TaLkative

Öne çıkan mesajlar

başta bi sermaye gerek tabi merchant la alış verişle yaparsın ama bu da iki günde olucak iş değil ucuza alıp pahalıya satıcaksın[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 136.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoeyRamone, 09 Kasım 2005 12:47 tarihinde demiş ki:
başta bi sermaye gerek tabi merchant la alış verişle yaparsın ama bu da iki günde olucak iş değil ucuza alıp pahalıya satıcaksın

bu yolla gayet ii para edinebiliosn. dort ay oncesine kadar her gece karakteri yatmadan afk merchanta birakirdim. yaklasik 3 ay hep ole oldu ve gayet guzel para yapmishtim. bu sekilde guzel para yapip item alablirsin ama aldiin itemlarda dupe cikarsa ya da legit olmasina ragmen silinirse butun emeklerin bosha cikar..[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

ohaa hadi sizinkiler göze batıyorda benimki ne zaten nooob bi charım var onda da tek düzgün şey +7 mirage idi onuda silmişler yani ne diyim kendim lootlayıp kendim uplamıştım trina bile basmıştım ama şimdi yok!![signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!

Accountların Hacklenmesinden Korunmanın Birkaç Yolu...

Efsane Topic,Bakın Yarılın :-)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 09 Kasım 2005 12:50 tarihinde demiş ki:
şimdi fiyatlar ucuzlicak mı artıcak mı onu çözemedim ben. artıyodu galiba?

eger dupe dewam ederse ilk bashlarda pahali olcak ve ortaliklarda uniq item olmucak ama sonra dupe un getirisi item fiatlari dushcek gibi gelio bana[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 09 Kasım 2005 12:52 tarihinde demiş ki:
said:
HasMez, 09 Kasım 2005 12:50 tarihinde demiş ki:
şimdi fiyatlar ucuzlicak mı artıcak mı onu çözemedim ben. artıyodu galiba?

eger dupe dewam ederse ilk bashlarda pahali olcak ve ortaliklarda uniq item olmucak ama sonra dupe un getirisi item fiatlari dushcek gibi gelio bana
dupe olcak inan bana...[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Sackville / TryAgain
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

@ zian; tartışma yaratma amaçlı post atmaktan vazgeç.

Fiyatlar artar mı artmayacak mı şöyle çözülür. Wipe' da silinmeyen unique'lerin fiyatları çok yüksek olur. Ama özellikle PUS itemlarının fiyatlarında düşme bekliyorum. Çoğu kişinin parası silindi. Mutlaka düşüş olur.[signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

dupe item olunca ve para olmayınca fiyatlar düşüyo.
dupe item olmayınca para olunca fiyatlar artıyo.

şimdiiiii burda 2. seçenek olucak sanırım. emmevelakin gblarada flnda bi ayar çektiler ama para limitini arttırdılarsa (2.1 milyardı ya hani) ozmn fiyatlar coşar sanki. yok eger hala 2.1 se ozmn normal fiyatlarda seyir edebilir. yanlış mıyım?[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 09 Kasım 2005 12:56 tarihinde demiş ki:
dupe item olunca ve para olmayınca fiyatlar düşüyo.
dupe item olmayınca para olunca fiyatlar artıyo.

şimdiiiii burda 2. seçenek olucak sanırım. emmevelakin gblarada flnda bi ayar çektiler ama para limitini arttırdılarsa (2.1 milyardı ya hani) ozmn fiyatlar coşar sanki. yok eger hala 2.1 se ozmn normal fiyatlarda seyir edebilir. yanlış mıyım?

yanında enfazla nakit kac para tasıya biliyosun ben enson 1.000.000.000 die biliyorum dogrusu kusra kalmayın hiç 100m den fazla param olmadı o yuzden bilmiyorum

[Bu mesaj 0ttavio tarafından 09 Kasım 2005 13:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 09 Kasım 2005 12:54 tarihinde demiş ki:
@ zian; tartışma yaratma amaçlı post atmaktan vazgeç.

Fiyatlar artar mı artmayacak mı şöyle çözülür. Wipe' da silinmeyen unique'lerin fiyatları çok yüksek olur. Ama özellikle PUS itemlarının fiyatlarında düşme bekliyorum. Çoğu kişinin parası silindi. Mutlaka düşüş olur.

Yarim saatdir nediyom ben ? ? hasmez hakinda[signature][hline]Impossible İs Nothing

Np: 210 k
Sosyal ağlarda paylaş

peki aranızda hiç über uniqueleri olan ve dupe wipe a ragmen silinmeyen var mı? mesela roc +3 fln. bilmiyorum söyler misinizde , paylaşırsanız belki dupe wipe ın ne kadar başarılı oldugunu görebiliriz.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 09 Kasım 2005 13:15 tarihinde demiş ki:
peki aranızda hiç über uniqueleri olan ve dupe wipe a ragmen silinmeyen var mı? mesela roc +3 fln. bilmiyorum söyler misinizde , paylaşırsanız belki dupe wipe ın ne kadar başarılı oldugunu görebiliriz.

beramus ve chyper'da ki arkadas gorelim bi sizi[signature][hline]Nick: Roguenler
Lvl: 6x
Clan:
Nation: Orc
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Lycaon staff ların silinmesini aylardır 4 gözle bekliodum.
ve en sonunda gm ler bana bi kıyak yaparak sadece lycaon ları değil bütün itemleri gözden geçirmişler.
Sonuç mutluyum huzurluyum :tebrikz:[signature][hline]Name : Marla_Singer
Sosyal ağlarda paylaş

marlon, abi sen yaparsın bide şu yönden bak bu son zamanlarda dupe yi aşmış adamlar yok artık onlar düşünsün sen yaparsın yine sen yapamıcaksında kim yapıcak[signature][hline]Name : Marla_Singer

[Bu mesaj JoeyRamone tarafından 09 Kasım 2005 13:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...