Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BOSS Drop item siLmişLer

TaLkative

Öne çıkan mesajlar

+7 shell pauld +7 chitinler bi eldiveni (+6) bide fp başlıkı duruo +7 +7 shardları gitti ki bunların hepsini paryla almıştık :([signature][hline]*A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn**an uben tanatha le faelas*
ps: hasmez sorduuna cvp verdim catin itemlar

[Bu mesaj wastyrx tarafından 09 Kasım 2005 12:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

off bana boşuna dayılanmayın. aglıyodu herkes dupe wipe dupe wipe diye alın size dupe wipe. duperları aranızda barındırırken düşünücektiniz bunları. kurunun yanında yaşta yanar diye bir laf var. k2dan medet uman bu zihniyette bütün suç. onlar dupe yapıyo bunlar dupe yapıyo bizde yaparız zihniyetine karşı ben burda az laf etmedim ve her defasında hakaretlere maruz kaldım. şimdide konuşuyorum yine kalıyorum. ne silindiyse silindi artık aglamanın sinirlenmenin itemlarını geri getiricegini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. talkative sende adam gibi konuş benimde ayarımı bozma.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 09 Kasım 2005 12:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

2 shard +7 ki birinin upgrade edildiğini gözlerimle gördüm... Üzerimdeki shell +7/12 blackjeweldan aldığım lafdo nun üzerindeki shelldi ve bugüne kadar dupe wipelarda hiçde bişey olmadı... Chitin pad +7 elimle kendim bastım 6 dan 7 ye... Botu pazardan almıştım o da gitmiş... Ayrıca paramda yok ki ben onları aldığım kclerle sattığım scroollar sayesinde yaptım... Daha karakterimi açsam allah bilir dd falan da gitmiştir arkım söyledi bunları daha karakterimi açmadım şimdi okuldayım... Memo sen söyle yaa allah aşkına yazık değil mi...

Edit: Takı duruyomuş![signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:

[Bu mesaj _catastrope_ tarafından 09 Kasım 2005 12:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Anlamadığım hadi gitti giden de o shell nası gitti... Yada bugüne kadar neden gitmedi... O shellin çok eski olduğunu ben biliyorum... En iyisi black jewela bi pm atıyım ben... Saolasın kardeş... Tek hayalim seninle bi pk partisinde 5-6 sine karşı dalmaktı... Gerçekleşemiycek artık ne yapalım... :([signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Daha yeni aldım shardımı aldığım gün 3.5k np yaptım hatta wastyrx (Phnxtroy) la birlikte 7 k... Ne oldu bum! Anlaşılan bu oyuna şayet çok büyük bişey olurda geri dönersem paper olucam... SEnle paper takılırız artık ;)[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

yaw benim 61 lvl mage vardı elbiseler full +8 hp +8 wizard 2 tane +9 hp ring 1 tanede mage eearing vardı valla son duydugum ne kadar ii itemi olan varsa siliniyomus itemler gerci bunu sadece turklere yapıyolar ayrı konus oyuna girmek için ugrasıyom girersem duruma bakcam itemler falan duruyosa devam etcem ama yok silinen varsa itemleri dagıtıp tamamen bırakcam oyunu...[signature][hline]endless_nightnare
Sosyal ağlarda paylaş

seninkiler zaten iyi değilmişki tekrar yaparsın.
şahsen ben senin yerinde olsam oynardım senin lehine çevirmişler oyunu o dupe yapanlar iron necklace takanlarda senin gibi para kasıcak artık ama gel gelelim hala silinmeyen dupe itemler var gibime gelio[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 136.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeatH_TR, 09 Kasım 2005 12:10 tarihinde demiş ki:
+8 elixirim +8 completelerim glass belt rom duruo :D saten bunnar boss droptu kendim upgrade basmıştım :D

tebrikler Elixir +8 upgrade, +8 Complate Set upgrade o.O . Bize de ogretsen de su upgrade'i bizde senin gibi yüksek degerde iteme kavussak[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 09 Kasım 2005 12:34 tarihinde demiş ki:
TÜRKLERE YAPILIYOR!!!!!!!

diye yazıp ortalığı karıştırmayın.

Şu an level 70 olan ve KittiesT_T clanında bulunan Kelly' nin;

2 x warrior earring
Iron NEX
Iron betl
2 x ROC
CS +7
Lycaon hammer +7

itemları silindi...

oha valla apışıp kaldım şu türklere laf atanların kulağına küpe olsun bu mesaj[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 136.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoeyRamone, 09 Kasım 2005 12:34 tarihinde demiş ki:
seninkiler zaten iyi değilmişki tekrar yaparsın.
şahsen ben senin yerinde olsam oynardım senin lehine çevirmişler oyunu o dupe yapanlar iron necklace takanlarda senin gibi para kasıcak artık ama gel gelelim hala silinmeyen dupe itemler var gibime gelio
ya onu gectim ki itemlarim dupe deildir 10 aydan fazla oldu kullanmaya baslayali adamlar bi de 12 gb parami silmis iron belt icin biriktirmeye basladigim[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Sackville / TryAgain
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 09 Kasım 2005 12:41 tarihinde demiş ki:
offff kellye fena patlamış. herif bırakamazda şimdi lvl 70 çünkü seve seve kasıcak artık.

bu kelly diezdeki kelly mi hani yanlarinda :: olan ?[signature]

derken atladigim yazilari okudum prozac in etkisi biraz dikkatsizlik yaratior.
bu arada diezde ole bi keli wwar da. adama koymush demmishsin o adam diil hatundu dicektm..
[hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

[Bu mesaj mrproblem tarafından 09 Kasım 2005 12:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

silinen itemlerinize üzüldüm ama biri bana lütfen söylesin
hangi char la lvl 60-61 olup chitin shellere sahip olunabiliniyor, ve 10 larca GB kasabiliniyor?
yani ben üzerimdeki itemlere bakıyorumda lvl 60 olcam ama ne bi GB var kenarda ne uniq itemler. bu işin sırrını söyleyin Allah aşkına .
Silinenlere bakınca içim gidiyor. Ben aylarca kasıp bi parçasını alamam bunların[signature][hline]nm:R0AD_RuNNeR
lvl:5X sin
cln:pro_soft
NP:+-100
Nation:El MOrad
Sosyal ağlarda paylaş

@mrproblem : evet hacı o kellymiş ümit yazınca farkettim.

@naytonlayn :legit olmanın tipik sorunlarını yaşıyosun. shellleri olan herkes duper mı diye sorarsan degil derim ama çogu o şekilde shell sahibi oldu. normal yollardanda alınıyor fakat zor.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...