Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BOSS Drop item siLmişLer

TaLkative

Öne çıkan mesajlar

allah belalarını versin onlarınm oyunun içine naıledilirgüzel örnek KENDİ DROPUM KENDİ EMEGİM BUKADARMI İNSAFSIZLIK OLUR[signature][hline]Kendi yalanlarınıza inanmadığınızı gözlemledim.
Dürüstlüğünüzü özlemledim.
Şiirlerimin yaralı ruhunu çay misali demledim içtim.
Cezalarımı çektim,büyük hatalar yolundan depar atarak geçtim.
Özgürlüğüm için yatırım yaptım,baatıl inançlara baatıl rhyme yazdım
Sosyal ağlarda paylaş

Lycaon staff ım duruyo sadece bu kadarını görebildim. diğer itemlerim o kadar iyi değildi zaten tek korkum şu app den aldığım Mage Hat +6/25 DD onu çünkü bir app nin alıp dupe leyip 1m e satması çok saçma[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 136.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Total $ 278.8

Bu benim billing historymdeki rakam... Ben nasıl bir aptalmışım ki şerefsizliklerin kol gezdiği, gmi tanıyan lamerlerin kral oldukları bi oyuna bu denli korkunç bir miktar yatırmışım. Tekrar söylüyorum allah belalarını versin ve benden aldıkları tüm paralar haram olsun inşallah. Ben ki hayatım boyunca kolay kolay beddua etmem ama şu anda tek dilğeim bu beddualarımın en feci şekilde tutması...

BB ko, and bb you all![signature][hline]You are connected to login server and game and zone and bla bla.... but there is still some sh*t which don't let you to play... H*ckers :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

ama lycaon ların silinmesine ne kadar çok sevindiğimi bilemezsiniz. lycaon staff ın özellikleri ne abi diyerek bana pm atan çocuklar +7 lycaon larla geziyodu.[signature][hline]Name : Marla_Singer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 09 Kasım 2005 12:00 tarihinde demiş ki:
adeta umarsizca silinmish.

ahah

ii olmuş ii... silinenlerin hepsi dupetu ztn. boss drop fln yemeyin bizi boşuna. bizde de var boss drop onlar nie silinmedi? sadece moradondan aldıgım md +7 silinmiş. şaşırmamak lazım. hatta bence biraz daha silinebilirmiş. bi sürü +8 var hala millette bide silinmesi gereken duped itemlar silinmemiş.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 09 Kasım 2005 12:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 09 Kasım 2005 12:05 tarihinde demiş ki:
said:
mrproblem, 09 Kasım 2005 12:00 tarihinde demiş ki:
adeta umarsizca silinmish.

ahah

ii olmuş ii... silinenlerin hepsi dupetu ztn. boss drop fln yemeyin bizi boşuna. bizde de var boss drop onlar nie silinmedi? sadece moradondan aldıgım md +7 silinmiş. şaşırmamak lazım. hatta bence biraz daha silinebilirmiş. bi sürü +8 var hala millette bide silinmesi gereken duped itemlar silinmemiş.

sabır allahım sabır[signature][hline]ares

lvl 61 e.lord

quake
Sosyal ağlarda paylaş

evet hala silinmeyen +8 ler var oyunda
onlarda (dupe olanlar) silinirse bugünü bayram ilan edicem :D[signature][hline]Name : Marla_Singer
Sosyal ağlarda paylaş

walla benimde arkımın bana aldıı +7 ib silindi gerisi duruo ama utandı herhalde +7 plate imi ve yılbaşından en fazla 1 ay soora çıkan kekurilerimi hasmezcim burda senin tepkin haksız bence arkadaşımın aldıı ki cashlen hepsi itemların hepsi gitmiş ha bu kadar cash almak onun mallığı dersen dupe yapmak illegalite fln bilmes o MAL o yüzden bu hallerde[signature][hline]*A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn**an uben tanatha le faelas*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 09 Kasım 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
Eh server' da çok fazla Lycaon staff vardı zaten. Yani bi Lycaon' un bu kadar çok staff düşürmesi........ :<

Neyse, tabi satın alınca öyle bir risk oluyor. Geçmiş olsun

evet lafim kisisel degil ama bu kadar insanin Lycaon staff +7 sahibi olmasi normal mi ? Bundan 5 ay once bulabilmek inanilmaz zordu Lycaon'u . Ben Hurr1CaNe alacakti 1 ayda fazla aramisti.

Kimdan aldiginiz onemli degil beyler ama hepimiz biliyoruz ki %99 dupe itemdi :/[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoeyRamone, 09 Kasım 2005 11:39 tarihinde demiş ki:
said:
w00t, 09 Kasım 2005 11:31 tarihinde demiş ki:
drop itemlar silinmis katılıyorum

senin +8 shard gitmişmi?

ben daha hala girmedim (şuan giremiyorum) ama eğer akşam girdiğimde millette hala lycaon olupta benimkini silerlerse ke yi direk silerim makinamdan ve bi dahada kesinlikle girmem bu oyuna

Shard+8 yokki bende :)[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/-
Sosyal ağlarda paylaş

O gm şu anda benim yakınımda bi yerde olucak... Yemin ediyorum ki yapıcaklarımdan ben bile sorumlu değilim!!! Biter bu iş, imzamda böyle kalır...[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 09 Kasım 2005 12:10 tarihinde demiş ki:
oooo sinirli gördüm sizi beyefendi. acaba bu sinirin nedeni giden +7 shell pauldronunuz mu acaba?

hayır , zamanında oyunu bırakmış bi arakdaşımın verdigi staffı satarak +1 den 35milyona aldıgım shell pauldronu , korka korka +6 ya basıp yaptıktan 7 ay sonra silinmesi ve üstüne burdan kendini bilmez birinin sadece dupe lar silindi demesi[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...