Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BOSS Drop item siLmişLer

TaLkative

Öne çıkan mesajlar

benim açtığım başlığı boşuna sildiniz. dupe wipe falan değil direk item silinmesi diye. geri getirirseniz en dogrusu o olacak. item silmişler direk. dupe falan değil. bu gmler de zerre akıl varsa ben ineğim. mööö möööö[signature][hline]ares

lvl 61 e.lord

quake
Sosyal ağlarda paylaş

iso nun haftalar önce açtığı bir topic vardı
Dupe yapıcaksınız...
diye, haklıymış

7aylık shell pauldronum yok , 35milyona +1 den satın alıp basmıştım,defender of the lord yok ,nası olduysa +8 raptor um ve unique lerim yerinde[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Server : Ares
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

abi yok böyle bi olay..rogue ile girdim..bilen bilir SwiftBlast 7 aylık chitin bow +6 silinmiş/dex +9 ringler..bunlardamı dupe ha?yuh..eger varsa biraz yürek nychrisin itemini silsinler MK nin silsinler..herneyse..quit k.e bb[signature][hline]server:Ares
Level 62 %1 (Daha düşer bu artmaz xD)
Elemental lord
Np:85k+
Clan:Owned_By
QUIT K.E BYE BYE ALL...
Sosyal ağlarda paylaş

Dupe olmadığından emin olduğum itemlarımla gururduyarken karakterim şu an bomboşmuş yeni arkadaşımdan öğrendim... Ben ki bu oyuna tonlarca para zaman vs yatırmışım onların yaptığı şerefsizliğe ve allahsızlığa bakın... Allah topunun belasını versin ne diyim... Bu oyun benim için bitmiştir o serverda kalan kankalarıyla oynasınlar oyunu... Buraya kadar.... Bu oyunu ilk adonis zamanından beri hiç hilesiz oynamak için elimden geleni yaptım ve yıllar bouyu kullandığım tek kosp bi araa dandik bi charla abyss kastığım olaydı... 13 tane kasıp sıkılmıştım... Ne oldu... O kadar para emek dürüstlük yardım arkadaş ve hepsi.... Yok artık bu oyun benim için.. Milletin duygularıyla oynayıp paralarını çaldıktan sonra vazgeçilmez sanıp tüm itemları silmek, nasılsa yeniden alırlar mantığıyla insanları sömürmek buraa kadar... Bundan sonra paticik dışında hiçbir yerde ko görmek istemiyorum... Tekrar söylüyorum

*!Allah hepsinin belasını versin*[signature][hline]You are connected to login server and game and zone and bla bla.... but there is still some sh*t which don't let you to play... H*ckers :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiCaLLo_TR, 09 Kasım 2005 11:34 tarihinde demiş ki:
3. defa yine sadece rouge earring gitti. Ve ilgincdir hep sag kulagimda kini siliyorlar ve daha ilginci 3 ü de boss dan dropdu :D

sen kulagini deistir belki o dupetir :D:D:D

hasta ruhlar ya neyse war mi chitin saten +6 +7 kafalik ve pauldron :D:D:D[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: Owned_By
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 09 Kasım 2005 11:36 tarihinde demiş ki:
said:
PiCaLLo_TR, 09 Kasım 2005 11:34 tarihinde demiş ki:
3. defa yine sadece rouge earring gitti. Ve ilgincdir hep sag kulagimda kini siliyorlar ve daha ilginci 3 ü de boss dan dropdu :D

sen kulagini deistir belki o dupetir :D:D:D

hasta ruhlar ya neyse war mi chitin saten +6 +7 kafalik ve pauldron :D:D:D

Evet benim charin sag kulagi kesin dupe :D Oraya ne taksam siliniyor :)[signature][hline]http://www.clan-tr.com/forum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
w00t, 09 Kasım 2005 11:31 tarihinde demiş ki:
drop itemlar silinmis katılıyorum

senin +8 shard gitmişmi?

ben daha hala girmedim (şuan giremiyorum) ama eğer akşam girdiğimde millette hala lycaon olupta benimkini silerlerse ke yi direk silerim makinamdan ve bi dahada kesinlikle girmem bu oyuna[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 136.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben böleoyun görmedim yani napıyımartık kendi dşrdümiron bow u zar zor +7 bastım silinmiş onu geç kasada duran 400m de siliniyore gold bar halinde değildi oda silinmiş ayrıca full plate de gitmiş inanmıyorum bowsum ve parasız kaldım :([signature][hline]Kendi yalanlarınıza inanmadığınızı gözlemledim.
Dürüstlüğünüzü özlemledim.
Şiirlerimin yaralı ruhunu çay misali demledim içtim.
Cezalarımı çektim,büyük hatalar yolundan depar atarak geçtim.
Özgürlüğüm için yatırım yaptım,baatıl inançlara baatıl rhyme yazdım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 09 Kasım 2005 11:38 tarihinde demiş ki:
said:
Buyse, 09 Kasım 2005 11:37 tarihinde demiş ki:
para da yokki paralar da sıfır. rol +1 satıyorum pot parası yapcam.

ROL+1 i silmemishler gidip parayi mi silmishler??

silmemişler abi. işte akılları bu kadar.[signature][hline]ares

lvl 61 e.lord

quake
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...