Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dupe

RedBull

Öne çıkan mesajlar

İnsanın zaman ve harcadıgı bu oyunda dupe olması bence cok kötü.acaba bu dupelerle oyuncular zevk alıyomu?
yada boss keserek item drop olması daha cok vermezmi? ben sahsen boss keserek item duzmek ve kosp suz lvl kasmak daha cok hosuma gidiyo.Dupe olmasa hersey daha zevklı olcak.dupe olmadıgı zman cz de asasın elınde +8 shard gormek kadar yada warrioru full shell gormek kadar imrenerek bakması gibi yoktur.saygı duyarsın o playere.insanı bi hırs kaplar ve daha cok zevk alınır bence.cunku emek harcamak sadece insana mahsuhtur.tabıkı o emege saygı duymakta.ben de dupe kullandım ve yaptım ama hic zevk alamadım acıkcası.drop itemlerime hala gozum gibi bakarım.dupe olmaması dilegiyle...sizinde goruslernızı beklerım...saygılar[signature][hline]dupe olmasa iyi olcak
Sosyal ağlarda paylaş

aga vallahi haklısın ben bi şimdi ilk oynadıım knight a bakıom bi buna bakıom valla içine ...tılar oyunun yaf eskiden ne kadar imrene imrene oynardım şimdi bıktım ama arkadaşlar gel bizle kas dedi işte o arkadaş ortamı beni knighta bağlayan 2, bi neden oluy :D bu dupe denen şeyi bi yapamadım ben yapsam belki bu konuşmayu yapmazidim emmevelakin yapamadığımdan ve yapmak istemediğimden bu oyunu seviyrem low :D[signature][hline]name :El_CiN
server :Beramuz
level ::D
NP :100/200
müsic türü :Rap adamım
dip notuzlar :yarışmacı arkadaşlara selamlar ve başarılar dilerim +8/64flame silahımla sizleri beklerim :D
Sosyal ağlarda paylaş

evet deamteam deyım.ama ben hicbirzaman sormadım kosp icin sadece yapan varmı dedım.ve kosp ta kullanmadım.dupeye gelınce..ben dupe yaptım acıcıkca solıyım.ama keske hıc olmasaydı.dupe yapmasam veya kullanmasam 1 sn bile ca de duramazsın.o yuzden mecbur kaldım :(.ama hala fıkrım degısmedı ben dupesız ve kosp suz bir ke istiyorum.[signature][hline]dupe olmasa iyi olcak
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunda kim ne derse desin dupe edit olacak neden? İçinde Pvp olan bir oyunda eşit şartlarda olmayan iki kişinin nasıl kapışmasını beklersin sana sorarım ? Sana yine sorarım takıların iyi olmadan kimle kapışabilirsin kapışamazsın ! Ne yaparsın combo macro kullanırsın ne yaparsın? itemleri olanla kapışmak için lvl kasarsın yine olmadı naparsın onun itemlerine sahip olman gerekir parayı basarsın itemleri satın alırsın Burası türkiye kimse para zıçmıyo DUPEE yaparsın.İtemin yoksa eziksin cz de action yapamazsın.Ha diceksin dupe olmasın edit olmasın böle bir server yok kardeşim istemiyosan oynama git uo oyna onda da edit ve dupe var artık cs oyna onda her serverda hile hurda Ha! Git para bas wow oyna paran varsa...
Ne kadar dupe engellensede gm kankileri edit itemlerini alcak yine kescek herkesi ben ezik olmaktansa Kral lığa oynadığım bir oyunu tercih ederim İtemleri olup adamları kesen insanlara imrenmektense küfrederim ezik gibi yaşıcama ölürüm onurum yoksa bu diyardan giderim Bu kadar basit ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin Ve dupeler silindikten sonra böle bir konu açman çok saçma cz de king gibi gezip ezikleri keserken neden yazmadın sorarım ?? Yazmazsın her akıllı insan nedenini anlar ne gerek var HAAA ama şimdi var duygusal olmayalım ko da her iyi adamda mutlaka edit dupe item combo yada bir hile vardır yoksa bu oyunda iyi olamazsın.
HERKESTE İTEMLERİN KRALI OLSUN SONRA GÖRELİM KİM İYİ KİM KÖTÜ mızmızlanmakla olmaz bu işler aklın yolu birdir sende yap yapamazsan sana zamanında iyilik yapan dostlarını satma satanada göz yumma arkadaşlığına ve dostluğuna her zaman sahip çık, sen insanı miç ortada koyarsan ne yanında dostun kalır ne de arkadaşın, hani nerde sanal kankalarımız...
Saygılar....

// Dunkel & DarkL & Black & NiceD & WoA & PartyC & Debuf

[Bu mesaj hippo tarafından 13 Kasım 2005 18:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...