Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu Knight Online GAME MANAGER ları nın hepsi PARA AVCISI

DertLi

Öne çıkan mesajlar

tartışması zor birisin jade. sorulara enteresan yorumlar katarak alakasız cevaplara ulaşmayı başarabiliyorsun. oraya koyulmuş ssler orda bir boss event yapıldıgını gösteriyor. nedense duyuru yapılmıyor ve sen ordasın. aynı şekilde isiloonda enteresan bir biçimde kesiliyor ve sen yine ordasın. aynısı diezde de oldu ordanda biraz tecrübem var onuda şansa chusco yakalamıştı. olmayan şeyler degil bunlar. neyse fazlada uzatmak istemiyorum çünkü birşeyler gizledigin açık. sana inanmaktansa sslere inanmayı tercih ediyorum ben.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
17_TR_Ujio_TR_17, 11 Kasım 2005 17:13 tarihinde demiş ki:
said:
KiMBUPiSLiK, 11 Kasım 2005 17:11 tarihinde demiş ki:
17_TR_Ujio_TR_17

Hakkatten Bizim Uji misin len :D

...... icin ölürüm :D:D:D:D

he ya benim

dün kafam cok güzeldi birisine salca oldum banlanttim kendimi :D:D:D

Ahlaksizzzzzzz :D[signature][hline]n00b
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 11 Kasım 2005 17:37 tarihinde demiş ki:
Beyler, geyik yapmıyoruz di mi ama ;)

Konuyla alakalı şeyler konuşucaksanız buyurun.

Gerçi benim yazdığım da konuyla ilgiliydi ama bazı şahıslar bunu anlayamadı.

Konuuy dağıtmayalım.

Onun kendisi ile ilgili Sorunlari Var kafalan takma Murti Alayina isYann :P

lol[signature][hline]n00b
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jade-Real, 11 Kasım 2005 22:38 tarihinde demiş ki:
said:
KiMBUPiSLiK
Pati - ? 11 Kasım 2005 17:42
--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------
Murtaza, 11 Kasım 2005 17:37 tarihinde demiş ki:
Beyler, geyik yapmıyoruz di mi ama

Konuyla alakalı şeyler konuşucaksanız buyurun.

Gerçi benim yazdığım da konuyla ilgiliydi ama bazı şahıslar bunu anlayamadı.

Konuuy dağıtmayalım.

Onun kendisi ile ilgili Sorunlari Var kafalan takma Murti Alayina isYann :P

KIMBUPISLIK bu koskoca serverda kendisiyle ciddi sorunlari olan sapiklik ve terbiyesizligi is bilip bununla gurur duyan tek sahissin..Cunku bunlari yaparken bir dayanagin dahi olmasi gerekmiyor. Yani onunden gecen adama bulasacak bir tipsin.

Benima asla ve asla affedemeyecegim de tek sahissin.. Habire aradan cikip durma her girdigim foruma... Istemiyorum seninle muhatap olmak nikin bile antipatik geliyor tek kaldiramadigim sahis sensin su serverda sanirim ben de senin icin antipatik bir yaratigim dolayisiyla muhatap olmayalim yani benle ilgili konularda ya da adim gectiginde siritma bile anladin mi?

Evet Gerektigi Yerde Gereken Dökümanlari önüne serdim Ve Sen istenilmeyen Sahis olarak şutlandin buradan

"Benima asla ve asla affedemeyecegim de tek sahissin".. Affetmek Sanami kalmis Sen Nesin Necisin ?

ayrica Ben Diil Sen YAZdin ilk !

Ha BEni Kaldiramassin ZaTen Kapasiten yEtmez EGitim Seviyen Yetmez Digerleri Gibi Susacagima Yüzüne Vurup yuzsuz görünürüm Sadece Senin gözünDe Okadar.. (Ki SeN BEnim icin Etkisiz Elemansin )

SürekLi DeLiL SüREKLi TaViR

ETki Tepki MeSelesi ..

UZatmayalim Bidaha Yazma Olurmu En Mükemmel iNsan Sensin En Mükemmel Warrior SENSin En Mükemmel Clanda SEnin Baskaaaa EN Mükemmel Boss larida Sen kesiyosun En Mükemmel OYUNCUSUN en Mükemmel OKUR YAZARSin :D Baska Ne kaldi Düsüneyim Ya EN MüKeMMELSin isTe oke ..[signature][hline]n00b
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...