Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kaslı Olduğunuzumu Sanıyorsunuz?

Xaero

Öne çıkan mesajlar

said:
UrZa, 02 Şubat 2003 10:38 tarihinde demiş ki:
berbat ve sağlıksız gözüküyor..
bu arada bu heriflerin kullandığı dopingler ilerde testis kanserine sebep oluyor.[hline]emptiness is loneliness, and loneliness is cleanliness and cleanliness is godliness, and god is empty just like me.

Testis kanseri olana kadarda her türlü hatunu kafalıolar ama :) Kanser olmadanda evlenip bi cocuk yapıolar tamam ondan sonra kanser olsa neeee olmasa ne...[hline]Her oyun bittiğinde $ah ve Piyon hep aynı kutuya koyulur...
XÆ®ø ƒâ®ß®Ìgh™[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

İğrenç herif... Şuna bak bi insan bole olmak için uğraşabilir mi offf Allahım seni millete akıl ver... Bu arada bi belgeselde seyretmiştim, o hormanları kullanınca kadın gibi göğüsler çıkıyo. Kas olarak değil bildiğiniz kadın göğüsü...[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 02 Şubat 2003 10:48 tarihinde demiş ki:
bende body yapıyorum
ama sunnar gibi olmak dunyada istemem
o nedenle ilaç milaç kullanmıcan işte[hline]Ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'yleh wgah'nagl ftgagn
I am not fat you asshole, I am just big-boned.
Screw you guys; I am going home.
You must respect my authoritaaaaaaa.
BonePART Losthope of Hun - Kay Server - Level 41 Drunken Friaa -(Brewing the ale for a while)

Bone sizin salondada duvarlarda Acı Yoksa Gelişmede Yok gibilerinden laflar varmı :) Bizim salon aştı olayı her tarafta bunlardan yazıodu bide gaza getirmek için her türlü müzik var bi ara o gazla 90 Kg'nun altına yatmıştım geberiodum valla...[hline]Her oyun bittiğinde $ah ve Piyon hep aynı kutuya koyulur...
XÆ®ø ƒâ®ß®Ìgh™[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi, hem gereksiz hem sağıksız, sonuçta o kasaların yarısı olsa ve biraz teknik olsa kimse karşına çıkamaz, ne eerek var öyle hayvani şeylere. adam benim kollarımı ikiye katlamış çevre olarak (eğer 23 inch se dendiği gibi, bence daha fazala ma neyse, benimkiler 12" (30 cm) oluyolar, ki zayıfımdır ben :))

Gereksiz, sağlıksız, o klasik kas işlev ters orantısı esprisi de gerçeklik payı olan bir şey, o yüzden böyle olmak dünyada istemem...[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 02 Şubat 2003 11:11 tarihinde demiş ki:
yok abi, hem gereksiz hem sağıksız, sonuçta o kasaların yarısı olsa ve biraz teknik olsa kimse karşına çıkamaz, ne eerek var öyle hayvani şeylere. adam benim kollarımı ikiye katlamış çevre olarak (eğer 23 inch se dendiği gibi, bence daha fazala ma neyse, benimkiler 12" (30 cm) oluyolar, ki zayıfımdır ben :))

Gereksiz, sağlıksız, o klasik kas işlev ters orantısı esprisi de gerçeklik payı olan bir şey, o yüzden böyle olmak dünyada istemem...[hline]'Cause everyday we pay the price,

Bob Marley - Jammin'

Volfi 30 cm kas var sende eminsin dimi? Bide zayıfım dion? İlginç..[hline]Her oyun bittiğinde $ah ve Piyon hep aynı kutuya koyulur...
XÆ®ø ƒâ®ß®Ìgh™[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Kası valla kız etkilemek için yapmıyorum ben, çalışma dediğim de perşembeleri martial arts aktivitesine kalıyorum okulda, arkadaş arada body çalıştırıyo o kadar, bi dfe bateri dersi sağolsun kollar kendini aştılar.

Kızlar kaslara bakmazlar doğru, en azından bakanlardan hayır gelmez, ama birazcık kasın kimseye zararı olmaz.
Ha Xaero 30 cm çevre iyi bişiise negzel. Aslında ben kendimi update etmeliyim beyin olarak,h ala kendimi 6. sınıftaki o cılız kısa boylu tip sanıyom, 70 kiloyum bi de (ki 60 gösteririm :))

Kol kası yapmak isteyen arkadaşlara önerim bateri çalmaları, bacak, kol ve g.t kaslarını daha iyi geliştiren bişi yok. Neden g.t derseniz o taburelerde 1 saat boyunca oturun görün :)[hline]'Cause everyday we pay the price,

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

Ya volfi bişi dicem bateri dedinde geçen netten bi video indirdim elemanın biri duvara 4 tane A4 kağıt koydu hiçbirini yere düşürmeden bagetlerle sürekli duvarda A4'lere vurdu harbide 4 tane kağıttan hiçbiri yere düşmedi ohannasss oldum :) Olabilirmi yani böle bişi kasınca...[hline]Her oyun bittiğinde $ah ve Piyon hep aynı kutuya koyulur...
XÆ®ø ƒâ®ß®Ìgh™[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Olabilir, duvar minder gibi bişiise, yani bagetle vurduun zaman kağıt biraz havada kalabilecekse çok rahat, düz duvarsa biraz daha zo,r, ama yapılabilir. O pek bi kabiliyet değil, aylar boyu stick control çalışıp artık bagetleri parmak hızında vurma olayı, ha single stroke da iki hi-tom ları çalmışın, ha 4 tane a 4 kağıda vurmuşun. Şöyle bi şi bi de, kağıtlar ahvada duvarda diye zor gözükmesin, bateri öyle bi alışıyosunuz ki, yerçekimsiz ortamda takla atarken bile vuruiş yapabiliyosunuz bi süre sonra :P[hline]'Cause everyday we pay the price,

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...