Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Arcangel:: banned glitching...

manicodil

Öne çıkan mesajlar

Eğer gerçekten glitching den banlandıysa otursun da aptallığına ağlasın.. 67 lvl adam glitching yapıyo... Gerçi cezası 1 hafta idi sanırım.. 1 hafta sonra geri dönecek :)[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 5xxxx
Nation: El Morad
Clan: MoHiKaN
Job: Blade Master
Baş düşman : NYchris
Sosyal ağlarda paylaş

said:
manicodil, 09 Kasım 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
ares human kardeşlerimiz bir baba warriorunu daha (geçici veya sürekli) kaybetmiştir.
67lvl olduydu geçen hafta dupe wipedada hiç bir itemı silinmemişti.
eğer hakkaten glitch yapıoduysa oh olsun ama o lvlde zaten manyak biri neden glitch yapsın buda gayet şüphe uyandırıcı...

sahsi görüsüm >>>> o adam iteminin ve lvlinin hakkini vermio...[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: Owned_By
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 10 Kasım 2005 01:02 tarihinde demiş ki:
said:
ares human kardeşlerimiz bir baba warriorunu daha (geçici veya sürekli) kaybetmiştir.
eğer hakkaten glitch yapıoduysa oh olsun ama o lvlde zaten manyak biri neden glitch yapsın buda gayet şüphe uyandırıcı...

sahsi görüsüm >>>> o adam iteminin ve lvlinin hakkini vermio...

Dogru Söz
Sosyal ağlarda paylaş

manic abi bu adamlar hikaye ya bis snle birlikkte dağitiriz cz yi screami açim bi 62 olim bana wariorluğun püf noktalarınıda öğretceksin der s verirsin dimi manic abim dir 40 lvlde beni derusuna almıştı kutu toplamam için toronaga Mr Graig saygıyla anıyorum bu sisimleri canlarım ya bütün yüksek lvlliler düşük lvllilere yardımcı olsunlar ara sıra sevabdir:D[signature][hline]NicK:ozkan_TR
Server:ARES
JOB:LVL 60 WARİOR
NP:yavaş yavaş
CLAN:LVL 45'den BERİ CHOSENS(DEĞİŞTİRMEM)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ozkancab, 10 Kasım 2005 15:36 tarihinde demiş ki:
manic abi bu adamlar hikaye ya bis snle birlikkte dağitiriz cz yi screami açim bi 62 olim bana wariorluğun püf noktalarınıda öğretceksin der s verirsin dimi manic abim dir 40 lvlde beni derusuna almıştı kutu toplamam için toronaga Mr Graig saygıyla anıyorum bu sisimleri canlarım ya bütün yüksek lvlliler düşük lvllilere yardımcı olsunlar ara sıra sevabdir:D

ko ken benim lvl 45 oldugunda workelige özendik ama bize yardım eden yoqtu harpy toplamayı ogrenecem die lvl 43 düştüydüm ha ondan sonra LVL YÜKSEK MAGELER bundan bi mook olmas at partiden diodu :) anlayış 0 yanii
Sosyal ağlarda paylaş

eer bu GM de akıl warsa gliching bence doğal bişi ne warki bunda ????? eer hakkaten birisine ban atmak istiosa gitsin de Dark Lunar ı izlesin... ZZZZZZzz.... normal savaşta bile o kadar nova yağmıyo bea.[signature][hline]Clan : _OceaNs_
lidır : nonono
sörvır : çipır
levıl : 5x
nik : AmidoN(banned):hrr:
yeni nik : dontDoThat lvl : 5x
mesleği : Hunter-Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Miqrop_AmidoN, 10 Kasım 2005 19:45 tarihinde demiş ki:
eer bu GM de akıl warsa gliching bence doğal bişi ne warki bunda ????? eer hakkaten birisine ban atmak istiosa gitsin de Dark Lunar ı izlesin... ZZZZZZzz.... normal savaşta bile o kadar nova yağmıyo bea.

Glich normal? Comboyla karıştırmayasın?[signature][hline]I gladly obey.
Sosyal ağlarda paylaş

LOL glichting denilen olayı ben yanlış biliorum heralde :S
ben şööle biliorum bi meelenin gizlenip poas cure ye basarak birisini takip etmesi we ya gizlenip birisini takip ederek pristin parasit atmasını beklemesi[signature][hline]Clan : _OceaNs_
lidır : nonono
sörvır : çipır
levıl : 5x
nik : AmidoN(banned):hrr:
yeni nik : dontDoThat lvl : 5x
mesleği : Hunter-Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 10 Kasım 2005 01:02 tarihinde demiş ki:
said:

sahsi görüsüm >>>> o adam iteminin ve lvlinin hakkini vermio...

aynen katılıyorum!!!
Sosyal ağlarda paylaş

lol

Bu olayı bilen herkes yapıyor.. Hiç czde bi asasin sizi kovalarken rahat bi 20-30 metreden skill bosalttımı ?
bu asasin normalde tam sizin arkanızdadır. ama siz onu cok uzakta gorursunuz. yapımı gayet basittir ama anlatmayacagım.
glich ile bir asasin 4x warriorda 2x hızla koşabilir ki bu oyun kuralları dısındadır.yani bugdur.Bunu kullanan Bug abuserdir.
bug abuserlerde banlanır.son derece normal:D[signature][hline]Name : DaggerPhobia
Class : Shadow Vain
Lvl : 6x ( 60 a.q artizlik olsun die 6x )
Np : 105k
Clan : :::Lasombra:::
Server : Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...