Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aresteki en sağLam MageLer kim ?

Xxxxx

Öne çıkan mesajlar

ahahah 1 spikelik ölemi ahahah benim silinen itemim lycaon +7 ve DD 25 bunu yerine gittim mage linen robe +8 yaptim 112 int verip Wreath of erenion aldim ve DD mi gene taktim defansim artti DD ayni oldu tek degisen Lycaon daki Fire resistance ve Hp bonus diger hersey ayni bunuda anlatmak zorunda deilim ama genede demek istedim ultra aslan sanada cvp olarak hic bise diemiorum beni az cok taniyanlar vardir Ok attigimi nasil iddia edebiliosun yuha olsun..Buarada en begendigim mageler Hesbolah,Talkative,KimBuPisLik,trelamia aklima gelmeyen bi kac kisi daha olabilir bukadar ..
Sosyal ağlarda paylaş

bak kardeş(gel_pc_pc) bunu o saate czde bulunan ve tek söyleyen kişi ben deilim en az 5-6 kişiyle görüşüp öyle yazdm o yazıyı ok deilsede başka bişey sadece şunu söyle ben towerların yanında senden nasıl 300-300 damage alıyorum (kesintisiz aynı aralıklarla) bunu merak ediyorum yaptığınızı kendinzde biliyosunuz ama hala burda ağız yapıyosunuz...ArkLardan SS alan varsa bu akşam eklicem SS olmadan söyledikleremin inanıLır gibi oLmadını bende biLiyorum 9 ayLık birikimime göre... benim inandırmak için bi çabam yok.. seni tanımım etmem ne diye hakkında yorum yapıcam senn durduk yere..[signature][hline]eMrE_uLTrAsLAn...Karus...6x...Ares...40k

[Bu mesaj eMrE_uLTrAsLAn tarafından 10 Kasım 2005 14:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eMrE_uLTrAsLAn, 10 Kasım 2005 14:09 tarihinde demiş ki:
bak kardeş(gel_pc_pc) bunu o saate czde bulunan ve tek söyleyen kişi ben deilim en az 5-6 kişiyle görüşüp öyle yazdm o yazıyı ok deilsede başka bişey sadece şunu söyle ben towerların yanında senden nasıl 300-300 damage alıyorum (kesintisiz aynı aralıklarla) bunu merak ediyorum yaptığınızı kendinzde biliyosunuz ama hala burda ağız yapıyosunuz...ArkLardan SS alan varsa bu akşam eklicem SS olmadan söyledikleremin inanıLır gibi oLmadını bende biLiyorum 9 ayLık birikimime göre... benim inandırmak için bi çabam yok.. seni tanımım etmem ne diye hakkında yorum yapıcam senn durduk yere..

Sabah Bi topic actim Oraya bakarsan görürsün kardes olayi bizzat annatim ve görüsü olan arkadaslarda yazdi yaptigim ne attigimi herseyi orda acikladim oraya bi göz at ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eMrE_uLTrAsLAn, 10 Kasım 2005 15:18 tarihinde demiş ki:
ok öğrenmek istediğim buydu ÜsLubundan dolayı tşk ederim ancak hala keşfedilmeyen bi bug ve iLLegaL.

Okadarini bilmiyorum bug veya ilegal olup olmadigini ama sabah bi arkadas KO dan beri bunu yaptigini söledi ben sadece bi strateji oldugunu düşünüyorum ...Tower hedef olarak gösterilen atilan blast atişlarinin daga carpmasi sonucu yansimayla orclara dmg vermesi bana göre bi strateji ama bug mu deilmi bilemem ve bukadar olaydan sonra saten benden baska herkes kullanmakta bugün czde gördüm herkes blast atiordu bilemicem sonuc ne olur..^^[signature][hline]Madem Türksün,Göster Ürksün!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaLkative, 10 Kasım 2005 21:24 tarihinde demiş ki:
said:
kayip_kent, 10 Kasım 2005 16:15 tarihinde demiş ki:
bence patriotan bayrem

BAyrem mi lvl 65 dir kendisi novası 350 vurdu town çektim benim nova 925 vurmuştu dedim noLuyor :S

bence arkadaş bayremin asıl sahibi fak çar açmış en ii mage bayrem dio adamın novası 390mı ne vurdu full ıntmidir nedir stafı çıkarsam yine o kdr ezik vurmam^^[signature][hline]İnsalar umutları ve hayalleriyle yaşarlar....

Ke Sucks
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3R0Th, 10 Kasım 2005 21:27 tarihinde demiş ki:
said:
said:
bence patriotan bayrem

BAyrem mi lvl 65 dir kendisi novası 350 vurdu town çektim benim nova 925 vurmuştu dedim noLuyor :S

bence arkadaş bayremin asıl sahibi fak çar açmış en ii mage bayrem dio adamın novası 390mı ne vurdu full ıntmidir nedir stafı çıkarsam yine o kdr ezik vurmam^^

Sanadamı denk geldi

uahzagasdyufsdasd[signature][hline]Impossible İs Nothing

Np: 210 k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
said:
bence patriotan bayrem

hahahha ks yapardi harpy zamanlarinda Abuk sbuk spotlar Atardi kafasindan oyun bilmez :D[signature][hline]n00b
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...