Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk Gm Dedik Oyunun İçine Etti xD

Korku

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Kimler Banlandı?
Kimlerin İtemleri silindi?
Gereksiz Rol Back Yiyenler?
Vs Vs Vs... Vakarala Uğrayanlar?

Olan biten 1 gunde oldu acaba bu yeni Turk gm sizce oyunun içine edecekmi adam kalmıcak orc lardan mk biz kiminle savaşacaz.Kendisi human artık orc yapar onumuze koyar yakında bir ton adam bamlandı ayıptır yaa Gm buraya bakıp bu yazıyı okursan HELAL OLSUN KARDEŞİM YAKIŞIR gavuramı vuruyon ole!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alan yetkilileri KO Bölüm Kuralları Topicinde demişler ki:
Ya arkadaşlar.
Bu sefer bu başlık içerisinde sizlerle "saygılar sevgiler" diye değilde şimdiye kadar hiç konuşmadığım bi şekilde konuşucam. Belki bu sefer anlarsınız...

Ya ""a.q." diyince küfür olmuyor" diye düşünüosanız yanılıosunuz. o da küfür bu da küfür. Kısaltınca kfüür anlamını yitirmiyor. Küfürde yasak, küfürün kısaltılmışıda yasak.
Ben mecburmuyum her KO bölümüne girdiğimde en az 45 dakika küfür editlemeye? Bende bu bölümde biraz geyik çevirmek istiyorum ya. Anlayışlı olun biraz.

Birinin açtığı başlığı sevmediyseniz karakedi'nin dediği gibi "lütfen o başlığı ivedi olarak terkedin ve şikayetçiyseniz şikayet edin abiii" . Daha ne diyim?

a.q., y.ra, g.t, hazzieekkttirr gibi şeyler yazınca küfür, küfür olmaktan çıkıp daha cicili bicili bişimi oluyo sanıosunuz? Ayrıca burayı babanızın çiftliğimi sanıosunuz?
Ya erkeklerden çok bayanlar takip ediyor bu forumu kendinize gelin biraz. Dışarıda bi yerde bayanların yanına küfrediomusunuz? Ha küfrediosanız o zaman bişi diyemem sizin bileceğiniz iş.

Nolur abi nolurrrrrrrrrr küfretmeyin artık. Küfür editlemekten canım çıktı. Parmak kası yaptım şerefsizim yaa.

Ha bide unutmadan şunuda söylim. Burada illa ciddi konular konuşulacak diye bi kural yok. "Geyik yapılan topicler kilitlenir" diye bişi yok. Geyiğinizide yapın ama sapıtmayıııınnnnnnnnnnnnn
Sapıtmak suxxxxxxxxxxx....
Bu şekilde topicler açmadan geyik yapınnnnnYaşasın sapıtmadan geyik yapmakkkkkkkk..

Ek Olarak

From KaKsi

Bu çeşit tavırlar sergileyenler ve forum seviyesini düşürme çalışmalarına devam edenler kesinlikle ve muhakkak ciddi yaptırımlara maruz kalacaklardır. Artık forumdaki ziyaretçilerin de, üyelerinde bu konudaki rahatsızlıkları hat safhalara ulaşmış bulunmakta ve gelen özel mesajlar neticesinde de bu durum vukuu bulmaktadır.

Lütfen seviyemizi muhafaza edelim ve kullandığımız kelimeleri özenle seçme gayreti içinde olalım. Aksi takdirde hem bizleri zor durumda bırakmış olacaksınız, hem diğer üyeleri fazlasıyla rahatsız etmiş olacaksınız, hemde ciddi yaptırımlara maruz kalacaksınız.

Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim. Saygılar sevgiler....

[Bu mesaj Nefr tarafından 10 Kasım 2005 09:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla dupenin d sini yapmadım su ana kadar ama oyuna bi girdim inn deki bütün param silinmiş. İtemlerin hepsi duruyo ama giden 450m civarı paraya oldu her ne kadar bazıları için az bi para olsada oyunu hile yapmadan oynayan benim gibi kişiler için sinir bozucu bi durum :([signature][hline]ID: ReSetH
Nation: El Morad
LvL:5x
Clan:yok
Server: Xigenon
Sosyal ağlarda paylaş

ben alaka kuramadım
sanki human chara sahip olan orc char açamıyor
yada tersi
bunun humanı orcu yok
bu haltı işleyen öyle yada böyle işliyor
charlar arası cirit atıyor itemler
inn ler dolduruyorlar
sende burada yırt bi taraflarını 3-5 milyon coinsin olsun die
silsinler
ne var ne yok silsinler
müstehaktır[signature][hline]nm:R0AD_RuNNeR
lvl:5X sin
cln:pro_soft
NP:+-100
Nation:El MOrad
Sosyal ağlarda paylaş

GM aptal aptal noticeler geçiyo.. Pm atınca herife cevap vermeye tenezzül etmiyo.. Anlıcan oyun resmen paralı oluyo arkadaşlar. premium üyeleri o silinen itemleri her türlü geri alır.Anlatmak istediğim GM ler bizi premium ve cash almaya zorluyolar.. İtemlerimizi silerek + Premium olmayan üyelerin attıkları pm lere cevap vermiyolar.Benim dicem şu oyun yavaş yavaş paralı ya dönüyo. Valla dün soyuldum bilen bilir bilmeyenlerde öğrenmiş olur. yani oyundan soğudum açıkçası..[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 5xxxx
Nation: El Morad
Clan: MoHiKaN
Job: Blade Master
Baş düşman : NYchris
Sosyal ağlarda paylaş

Ahanda buraya yazıyorum 1 haftaya kadar dupe mallar tekrar piyasada olacak. Dupe Oldu bitti war bunu durduramazlar KO wardı KE'dede war 50 banlasınlar 50 silsinler şu anda dupeciler tekrar iş başında Boss lar cz pasarken onlar pianada para basıyordu :@

[Bu mesaj Korku tarafından 10 Kasım 2005 00:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...