Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sacları 3 e vurdurmak

Daniel

Öne çıkan mesajlar

1.5 2 haftanı alır çünkü kısa iken saçlar hızlı uzar hatta 1 hafta bile alabilir. Sen adama amerikan mı dedin? Eğer 3 numara yapcaksan direk askeri traşı diyip geçcektin. Neyse birşey olmaz. Bak 2 hafta sonra gene traş ol bence bu sefer "asker traşı 3 numara" de.[signature][hline]İnsan düşünen bir hayvandır, hayvansa düşünen bir insan. Yada öyle birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk kötü geliyo da sonra gözün alışıyo =) Bi adam da mantar gibi yapmıştı kafayı amerikan yapcam diye.[signature][hline]Count to Six and Die
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6.

CaNNiBaL_CoRpSe
Her insan fenerbahçeli doğar. Ama arada bozulmalar olabilir.
Bir ülkede hayat ne kadar pahalıysa namus o kadar ucuzdur.

[Bu mesaj CaNNi tarafından 08 Kasım 2005 17:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kadıköyde bi berber var hani 2.5 milyona saç yıkayan abimiz..orda adam soruyor nasıl olsun...sen anlatıyon bi saat şöyle böyle vs..sonra adam alıyo makineyi peki koçum diyerek bi girişiyor..hep aynı saç şeklini yapıp yolluyor..ve o berbere takılan herkesin saç şekli aynıdır..kapıda oturup gireni çıkanı dikkatli izlerseniz anlarsınız :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kocero, 08 Kasım 2005 18:59 tarihinde demiş ki:
kadıköyde bi berber var hani 2.5 milyona saç yıkayan abimiz..orda adam soruyor nasıl olsun...sen anlatıyon bi saat şöyle böyle vs..sonra adam alıyo makineyi peki koçum diyerek bi girişiyor..hep aynı saç şeklini yapıp yolluyor..ve o berbere takılan herkesin saç şekli aynıdır..kapıda oturup gireni çıkanı dikkatli izlerseniz anlarsınız :D

ehuhe 2.5 m ye bide adam sacını yıkıyo hll olsun:)[signature][hline]For Ancelot
The ancient cross of war
For the holy town of gods
Gloria, gloria perpetua
İn this dawn of victory...

Asgard the wiz
Asgard the gotik:)
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen 3 hafta oldu herhalde 4 e vurduralı. 3 senedir omuzlardaydı. Yeter dedim.[signature][hline]On my death bed,I will prey to the gods and the angels.Like a pagan, to anyone who will take me to heaven-

Davion, 04 Kasım 2005 01:58 tarihinde demiş ki:
Hatun yanlız kaya gibi maaşallah. 87'li gibi hiç durmuo kaç tane kız tanıyorum 26 27 yaşında onun yanında 15 yaşında gibi dururlar.

Sosyal ağlarda paylaş

Gecmis olsun 3 hafta alir muhtemel ama sacının uzama hızına göre degisir bo lbol sinir ye sabah kalktignda belki 3 numara olur :P[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

2 hafta önceki halim.. 2 numaradır kendisi.
Bide size küpe yaptım kulağa :)
edik:artık resim görünüyor ..[signature][hline]I think i'm the NoelBab..
We can't forget him ..
We Love him..
God Bless him ..
I'm his reflection ..[b]

[b]Msn İçin : [email protected]

[Bu mesaj SbNN tarafından 08 Kasım 2005 21:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

resim isterik[signature][hline]Kendi yalanlarınıza inanmadığınızı gözlemledim.
Dürüstlüğünüzü özlemledim.
Şiirlerimin yaralı ruhunu çay misali demledim içtim.
Cezalarımı çektim,büyük hatalar yolundan depar atarak geçtim.
Özgürlüğüm için yatırım yaptım,baatıl inançlara baatıl rhyme yazdım
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar yapmayın etmeyin bende saçlarımı 3e vurdurmuştum ama o zamanlar böyle özentilik yoktu.tekrar sesleniyorum özenipte saçlarınızı 3e vurdurmayın.hele hele kepçelik varsa inanın çok komik oluyor bırakın şu moda denen illeti biraz farklı olun[signature][hline]the world is mine
Sosyal ağlarda paylaş

• 16 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...