Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beramus 1 vs 1

rei

Öne çıkan mesajlar

said:
shAd0w, 28 Ekim 2005 20:31 tarihinde demiş ki:
yaw tankerde raimundoda ustlerinde+li uniq olan dupeci adamlar tanker kendi 3-4 hafta once buraya bende +3 uniqler var heps,de alin teri dedi belli alin teri raimundoda cıplagın tekıydı bi anda shelli flm ortaya cıktı .onu bosver +3 uniq alın teri diyene laf söylemeye bile gerek yok o kendi söyledi zaten ben düpeciyim diye dupeler silinsin sonra cikin 1v1 yapin cıplak cıplak kıcınız acıkta:)

tanker dediğin adam burada daş..k geçiyo paticikle nereye oluyo +3 uniqler onda lol :D
Sosyal ağlarda paylaş

bak hypotenes adam gibi cvplar yaz şuraya benm tepemin tasını attırma sen bu gidişle yörünge dışı olursun benden sölemesi ayrıca shadow sustuum falanda yok benm herşeyim ortada önceki msjlarda gerekli açıklamayı yaptım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PartyCrasher, 28 Ekim 2005 23:04 tarihinde demiş ki:
dumi ile yapilmaz iste 1vs1 bayarrrrr :)) Sen banlanmadinmi kosp den dumiii

yok yok artık baymas hellbreakerı aldım elime :D lvlda 68 roc +1 imde geldi e daha ne istiim :D gm de banladım dedi ses yok şşşşt :) __kaplan__ isimli bi annesi saygıdeger arkadasata bugün cz de kospla bana 5 li 5 li caktı fraps yüklü diildi deli oldum falam filaaam[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
ares:LadyBlood(58)
diez:BigBeaR(59)
ixigenon:LooK_BacK(58)-SinnerS(68)-WhoWillDie(61)-DieForU(61)
Beramus:HollyDancer(60)dumi(66)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeatH_TR, 29 Ekim 2005 22:02 tarihinde demiş ki:
evet beyler varsangel comeonbaby felan ara sıra lvl kasmak icin oynarım o charlar ile kapısmak isteyen varsa ayarlayabilirim :)

Dur bende şöyle +5 bi roc , +5 WE, vs. vs. bulayım biryerden öyle kapışalım ;)

Vurun Dupeun dibine sonra hadi kapışalım. Valla anca Orc yada Human Champion keser artık sizi.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:151.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Her türlü kapışmaya her zaman açığım ayrıca karşımda kaç dk dayanacağını çok merak ediorum özellikle burdan bluewolf okursan buyur kardeş beklerim... buy olay czde adama 5 kişi dalmaya benzemez beklerim msjlarınızı.....[signature][hline]Name: Rycon
Server: Beramus
Race: El Morad
Job: Blade Master
Level: 6x
Clan: Animaté
Np: 1xx.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fenerbahce, 30 Ekim 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
fixefixe bende beklerim hepinizi en kral assasini tanımam :D

Fixefixe sen banlı değil miydin ?

Senin bile açtılarsa banını vay halimize.[signature][hline]----------------
Np:158.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

puahahaaa sessizlik son noktayı koyan koydu ^^

Reimundo ukalaydin ve hala ukalasin... hic arkadasın varmı sohbet ettigin felan ? ( sadece merak!!! )[signature][hline]dark_blue
beramus
human
45xxx
--------------------
___tekno___
beramus
human
np 30xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 30 Ekim 2005 20:26 tarihinde demiş ki:
said:

Senin bile açtılarsa banını vay halimize.

yok be dalga geçiyom geçen gördüm resmini salak +3glass belti merchanta açıp gülmüş bi akıllıda offical foruma yollamış resimi adamın lvl 1 yapmış gm resmini çekip koydu foruma :D[signature][hline]çocuğunuz hangi takımlı olcak tıklayın öğrenin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saqha, 30 Ekim 2005 21:05 tarihinde demiş ki:
hahahah acid pot guzeldir kullanamayı bilmiosan boq atma millete... ek olarak : acid pot atarak dragon isreti cıkmaz lolzzzzzz

Ya kardesim kac kere rast geldi ben biliorumya acid potları attı attı kactı gitti daha o gün ::comeonbaby:: ile kapıstılar ikiside cııplak kaldı str leri giydiler vs vs en sonunda comeon dövdü attı bu kadar basit 1 vs 1 de ::comeonbaby:: döver ne..
Sosyal ağlarda paylaş

ooo ammada yürekli çocuk varmış burda karşımda kaç dk falan:) ahhahaha hey allahımya... bu arada dark blue ukalalık konusuna gelince sen ve tekno denen debuf ikiniz meydan okudunuz ikiniznde eline verdim diemi ukala oldum sen yensen öyle olmazdı ama dimi:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fenerbahce, 30 Ekim 2005 21:07 tarihinde demiş ki:
said:
BlackBox1, 30 Ekim 2005 20:26 tarihinde demiş ki:
said:

Senin bile açtılarsa banını vay halimize.

yok be dalga geçiyom geçen gördüm resmini salak +3glass belti merchanta açıp gülmüş bi akıllıda offical foruma yollamış resimi adamın lvl 1 yapmış gm resmini çekip koydu foruma :D

O resimleri official foruma yollayan akıllı benim ;) ( zaten Nynaeve nicki ile yollamıştım sır deyil yani )

O yüzden sordum. Az daha madness a mesaj atıyorum oha bunudamı açtınız diye :)[signature][hline]----------------
Np:158.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...