Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::LAG:: ve Lord Ares e Ne Oldu?

leroy

Öne çıkan mesajlar

said:
Marl0_on, 02 Kasım 2005 03:58 tarihinde demiş ki:
alchemical filam da pfille aynı anda kayboldu belki ben görmiorum da bu staff damageler buglı olduğu ara biraz gördğm sonra kayboldular

alchemical_sorcerer charını yubere sattı , şu an oynadıgı adam Hextor::, tanımassınız _Hyoga_ charının name change atılmış hali, pfil ise en son xinny ile oynuyordu clanıda Hatred idi sanırım....[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

yuber çok charla oynuo zaten bi sürü charı var zmnında en büyük hayalimdi insan olup w00tabulos a girmek ooxoo ile aramız çok iidi moradon da filam konuşuoduk[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Sackville / Clanless
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VW__, 02 Kasım 2005 04:02 tarihinde demiş ki:
efe

Peki o chara ne oldu abi ?

bir süre ben kullandim Laina'dan önce sonra sanirim onu efe birisine satti . yada item karsiligi takas etti hatirlamiyorum ama en son bende duruyordu. Efe sordu Alper Raistlin'i kullaniyor musun dedi ? hayir dedim Laina ile oynuyorum 59 %20 iken satayim o zaman dedi . ok dedim satti . Sonrasini hic bilmiyorum

Ben yatar iyi geceler =)[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

Efet xinny hatred da.. F9devil'in clanı kimseye bişey söylemeden daıtıp neden hatred clanına girdiği ise merak konusu.. Bi aralar humanlarda Fire clanı vardı..Ne clandı o ya sonra bi anda yok oldu o clan ne oldu bilen varmı içinizde..[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 3xxxx
Nation: El Morad
Clan: w00tabulos
Job: Blade Master
Baş düşman : NYchris
Sosyal ağlarda paylaş

said:
efe

benim ilk göz agrımdı..ezik magem 59 dan sonra kasamadıgım ıcın birde o sıralar rogue furyası vardı oyun bende oyun parasıyla rogue alınca onu bıraktım.cok cok sonraları oyun parasına sattım ama bole bıseyı nasıl yaptıgımı anlamıyorum.sımdı keske olsada oynasam dıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

ben firedaydım. 0000000 clanda yeteri kadar priest olmadığını, buna bağlı olarakta artık yeteri kadar boss kesilemediğini söyleyerek klandan çıktı. raekmackan klanda asist olmak istedi, black_knightta olmaz diyerek yol verdi, raek ne yaptı sonra bilmiyorum. rienheart da bilinmeyen bir sebepten dolayı klandan çıktı. priestess ekşın eksikliğinden yakınarak klandan çıktı. garoof ateşli tartışmalar sonucu klandan çıktı ama clandan çıkarken ork olmak için çıkıyorum demedi.son hatırladığım black_knight ile beraber moradonda ncs aradıkları . bu arada bütün bunlar olurken black_knight sadece level kasmakla yetiniyordu,en son gördüğümde empire gelmeden önce level 68 olmuştu, empire geldikten sonra da göremedim bir daha ...

ne güzel klandı ama ya ... garoofla ve black_knight'la pk yapmak kadar güzel bişey yoktu ares serverında :)

said:
VW__, 02 Kasım 2005 04:05 tarihinde demiş ki:
Efet xinny hatred da.. F9devil'in clanı kimseye bişey söylemeden daıtıp neden hatred clanına girdiği ise merak konusu.. Bi aralar humanlarda Fire clanı vardı..Ne clandı o ya sonra bi anda yok oldu o clan ne oldu bilen varmı içinizde..

[Bu mesaj Destruction tarafından 02 Kasım 2005 13:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
qwerty2, 02 Kasım 2005 13:28 tarihinde demiş ki:
said:
efe

benim ilk göz agrımdı..ezik magem 59 dan sonra kasamadıgım ıcın birde o sıralar rogue furyası vardı oyun bende oyun parasıyla rogue alınca onu bıraktım.cok cok sonraları oyun parasına sattım ama bole bıseyı nasıl yaptıgımı anlamıyorum.sımdı keske olsada oynasam dıyorum...

Ben oyuna baslayip Rune La Fey'i actigimda . beni 30-45 arasini sen kasmistin efe . Kallugada tepede. 10-10 arasinda Misanthropehus kasmisti. Hey gidi günler. RuneLaFey hala duruyor. Satmadim satmamda 56 lvl mi ne o sekilde. senin :Raistlin: de efsaneydi keske satmasaydin :( .[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...