Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaş arıyorum, orc warrior um çok yakışıklıyım

Informer

Öne çıkan mesajlar

....bir warior un eline ayna bukadar mı yakışır..walla pessss...ama sarışın demişin,,hafiften alındım :P
....çok sewimlisin diycem ama gelicek tepki msj larından korktuğum için sewimlilik gösterilerini msn e bırakıyorum..çok başarılı bi kur şekli,,bunu okuyan bayan humanlardan dolayı başın ağrıyabilir....
buarada talkativ böyle boşboş konuşcana lvl kasda artık 62 ol,,benim priest senden önce 62 olcak........

Name:exclamation
Clan:Moradslayers
Lvl:62
Np:yok denicek kadar az
Jop:Mage
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız başlık sabaha karşı yayınlanan reklamlardaki gibi olmuş:

merhaba ben hödö, 32 yaşındayım, esmerim, 1.70 boyundayım.

chatwalk muydu neydi.. iğrenç de bi background müziği var uf :-)[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

valla abi leveli kasması sorunda atladıgı zaman artık acayip iyi oluyo 66 oldugumda 85 attack power 55hp 55 mana arttı, budan sonraki levelde str 255 e gelcek kalan 3statta hp ye gidiyo, yani hp de artmaya baslicak iyice , vs vs , level güzeldir bea sende kas,lvl 70 lik mage ler cok güzel oluyo belirteyim senide gaza getirem biraz :D[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

Oyundan butun arkadashlar burada toplanmish ne guzel oyuna giremediimden bu aralar az da olsa burdan takip ediorm muhabbetleri.ama brb soon babies :D
Bir tavsiye:
gecenlerde ben de buna benzer bir mesaj yazmishtim konu diildi sanirim sadece acilen boyuma uygun orc priest aranior, iliski ciddidir tek gecelik dusunmuorm die wermishtim ilani.
Diceim odur ki orc priestler cok sarior arkadashlar surekli surekli yaninizda olmak istior bayiyos sknti gelior daral basior. o yuzden tavsiyem en guzeli karshi irk
hazir konu acilmishken ben de yazaym hazir orc hatun sahish dan yeni ayrilmishim chivi chiviyi soker misali:
acilen el morad complete li kendine guvenen bakimli "prezentabl" mage hatun aranmaktadir. ciddi dusunmekteyim. ha bu arada diger el moradli hatunlar uzak kalsin lutfen sadece mage we complete i olanlar, cunku complete shekshi bir hatun mage in kendine yakisani giymesidir... ;)[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

[Bu mesaj mrproblem tarafından 28 Ekim 2005 09:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

charımı gm e orc yaptırmadan önce complete giyen kadın mage lerin yanında gezinirdim, şimdi orc olduktan sonra karşımda bana saldırma konumunda oluyolar , anasını satim kıyıp vurulmuyoda onlara ayy içim bi hoş oldu , zaten ujio nun bi lafı var complete giyen bi kadın mage tanırım gerisi yalan diye.sanırım öyle ....[signature][hline]Name: ::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
saruman204, 28 Ekim 2005 01:33 tarihinde demiş ki:
yok olm. Senle hayatta olmaz. Ben sana bi karı buldum. Jade_real ^o) olmazmı? tam sana göre. Hem oda klan başkanı Hem oda warior(kadın warior O.o).Hem o ve klanına çok np borçluyuz.Şahsen np min yarısı onlar sayesinde oldu. :D

Arkadaşım kullanacağın kelimeleri iyi seç 1 dahakine olur mu?[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Clan : PaTRiot
Nps : 5xxx
Sosyal ağlarda paylaş

saruman arkadaşımızın yorumu dışında herşey süper
Info kanka sana veririm ama sen hor kullanırsın benim
eziq priest i :D
Sarışın 1,60 boy 47 kg yeşil gözlü
Şok Şekşiiii :D
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Clan : PaTRiot
Nps : 5xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 28 Ekim 2005 09:26 tarihinde demiş ki:
charımı gm e orc yaptırmadan önce complete giyen kadın mage lerin yanında gezinirdim, şimdi orc olduktan sonra karşımda bana saldırma konumunda oluyolar , anasını satim kıyıp vurulmuyoda onlara ayy içim bi hoş oldu , zaten ujio nun bi lafı var complete giyen bi kadın mage tanırım gerisi yalan diye.sanırım öyle ....

KANKA BENİM MAGE bayan ismide bi hoss ama paper istersen complet de giyerimm :)))[signature][hline]Server: ARES
Nick: OJE
Clan: T®
Character : mage
Lvl: 62
np: 5xxxxK
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BLACK_SUN, 28 Ekim 2005 13:28 tarihinde demiş ki:
said:
Informer, 28 Ekim 2005 09:26 tarihinde demiş ki:
charımı gm e orc yaptırmadan önce complete giyen kadın mage lerin yanında gezinirdim, şimdi orc olduktan sonra karşımda bana saldırma konumunda oluyolar , anasını satim kıyıp vurulmuyoda onlara ayy içim bi hoş oldu , zaten ujio nun bi lafı var complete giyen bi kadın mage tanırım gerisi yalan diye.sanırım öyle ....

KANKA BENİM MAGE bayan ismide bi hoss ama paper istersen complet de giyerimm :)))

eyw kanka saol mesgul etmiem seni sen town bombala :D
[signature][hline]Name: ::Informer::

[Bu mesaj Informer tarafından 28 Ekim 2005 17:41 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Informer tarafından 28 Ekim 2005 17:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...